Najnowsze kary od Komisji Ligi

Najnowsze kary od Komisji Ligi

Piro Shop
Komentarze (1) 2018-11-07

Komisja Ligi karze za ostatnie oprawy.

Jak zawsze, za kolejne oprawy kibicowskie, zostały ukarane polskie kluby. Głośnym echem odbiła się w całej Polsce patriotyczno-edukacyjna oprawa kibiców Legii Warszawa podczas spotkania z Górnikiem Zabrze. Tym samym nie uszło to uwadze członkom Komisji Ligi. Kara nie ominie także wspomnianego Górnika Zabrze.

Za pomysłową oprawę swoich kibiców, stołecznemu klubowi przyjdzie zapłacić 50 tys. zł. Warszawscy kibice nie będą mogli także zorganizowaną grupą pojawić się na najbliższych trzech meczach wyjazdowych. Z kolei Górnik Zabrze, ukarany za wspomnieniową oprawę swoich kibiców, będzie musiał zapłacić 5000 zł kary. Sektorówką oraz pirotechniką wspominali oni swojego przyjaciela z trybyn, znanego jako Pastor. Kibice z Zabrza nie będą mogli także wybrać się na najbliższy mecz wyjazdowy swojej drużyny.

Choćby oprawa miała charakter edukacyjny czy wspomnieniowy, to i tak kluby niestety nie unikną kar od Komisji Ligi. Tak wynika z powyższych przykładów. 

KIEDYMyZyjemy

fot. legionisci.com, legia.net

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
bizmesmen 2018-11-08 23:17:10

a gdyby tak kibice dogadali się z klubem, że nie zrobią piro oprawy, wtedy klub zaoszczędzi realnie od 5.000 do 50.000 za mecz i tą kasę w połowie klub da ultrasom, żeby co trzeci lub czwarty mecz zrobiła takie piro, że smog byłby widzialny z kosmosu?