ŁKS - Chrobry

Kolejni kibice zapowiadają wyjątkowe oprawy dla Niepodległej Polski

Piro Shop
Komentarze (2) 2018-11-06

Nie tylko Legioniści świętują rocznicę odzyskania niepodległości.

Jak wszyscy dobrze wiemy, już za kilka dni wielki dzień dla wszystkich Polaków, a w tym oczywiście także kibiców. Wkrótce, 11 listopada 2018 roku, będziemy wszyscy razem obchodzić 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji kibice z całej Polski biorą czynny udział w świętowaniu tego okrągłego jubileuszu. Przykładowo, tak jak niedawno kibice Legii Warszawa, przygotowują wyjątkowe oprawy meczowe.

Dziś przygotowanie wyjątkowej oprawy zapowiedzieli na swojej stronie internetowej kibice ŁKS Łódź. A wszystko we współpracy z samym klubem, który zapewnił podczas sobotniego meczu z Chrobrym Głogów wiele atrakcji. Na sektorze rodzinnym można się spodziewać chociażby przygotowanych kartonów w kolorach białym i czerwonym, dzięki którym kibice utworzą flagę Polski. Oczywiście przed samym spotkaniem odśpiewany zostanie także Mazurek Dąbrowskiego. Na pewno zaś sami kibice także dorzucą w trakcie meczu coś od siebie.

fot. lkslodz.pl

 

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
ŁKS Polesie 2018-11-09 16:25:25

Znowu bilety dla dzieci i młodzieży po 2zł więc może tym razem uda nam się po raz pierwszy zapełnić trybunę, o to apeluje, zapewniajc jednocześnie Was że to będzie coś wielkiego, więcej napisać tutaj nie mogę. Ave ŁKS!!!

Kibic 2018-11-07 11:45:36

Na sektorze rodzinnym Buahahaha tam są dwa sektory ;)