Dariusz Dudek

Dariusz Dudek już znalazł nową pracę

Piro Shop
Komentarze (0) 2018-10-15

GKS Katowice nowym klubem Dariusza Dudka.

Były już trener Zagłębia Sosnowiec, który z tej roli zrezygnował sam, znalazł nową posadę. Podpisał on kontrakt z GKS-em Katowice występującym aktualnie w Fortuna 1 Lidze. To druga praca Dariusza Dudka w roli trenera pierwszej drużyny. Pierwszą taką szansę otrzymał w Zagłębiu Sosnowiec i wykorzystał ją doskonale. Ze swoim byłym klubem wywalczył bowiem awans do LOTTO Ekstraklasy.

Jednak w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce wyniki nie były już tak satysfakcjonujące i po jedenastu kolejkach zrezygnował ze stanowiska, mimo że nie zanosiło się na jego zwolnienie.

Minął tylko tydzień i zarówno Zagłębie, jak i on sam, już rozwiązali już swoje problemy. Zagłębie zatrudniło nowego szkoleniowca z Litwy, a polski trener przeniósł się do Katowic. Miasto to z pewnością zajmuje szczególne miejsce w jego sercu, bo właśnie w GKS-ie Katowice występował jako zawodnik i mógł cieszyć się z awansu do Ekstraklasy 18 lat temu.

Teraz w śląskim klubie będzie musiał zmierzyć się z oczekiwaniami kibiców, zdeterminowanymi przez marzenie o graniu w tej klasie rozgrywkowej.

fot. gkskatowice.eu

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.