Zagłębia Lubin

Konflikt na linii Zagłębie - menedżer rozwiązany

Piro Shop
Komentarze (1) 2018-10-09

Obustronne porozumienie zawarte.

Jak wynika z oficjalnego komunikatu Zagłębia Lubin, klub osiągnął porozumienie z agencją menedżerską reprezentującą Jarosława Jacha. O całej sprawie informowaliśmy niedawno na naszym portalu.

- Prezes Zarządu Klubu Mateusz Dróżdż oraz przedstawiciel zawodnika Paweł Staniszewski, po negocjacjach, uzyskali porozumienie, co wyczerpuje wszelkie roszczenia obu stron w tej sprawie.

Sprawa jest, w takim wypadku, w zasadzie zamknięta. Tym samym spełniły się optymistyczne nadzieje agenta polskiego zawodnika, któremu zależało na polubownym załatwieniu sprawy, bez konieczności wchodzenia na drogę sądową. Początkowo nic tego nie zapowiadało, bowiem wspomniany wcześniej Prezes Zarządu Zagłębia Lubin nie chciał wypłacać agentowi należnej prowizji. Nie było jednak żadnych wątpliwości prawnych, że pieniądze po prostu się menedżerowi należały. Najwyraźniej klub słusznie stwierdził stwierdził, że nie ma sensu wchodzić na drogę sądową i dlatego szybko doprowadził do porozumienia po nagłośnieniu sprawy przez media. 

Fot. Wikimedia

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
kułan 2018-10-12 13:10:36

śiwak i deli pomoże cygany forever