Warta Poznań będzie mieć tymczasowo nowego prezesa

Warta Poznań będzie mieć tymczasowo nowego prezesa

Piro Shop
Komentarze (0) 2018-10-06

W Warcie doszło do sporych zmian. 

Jeszcze niedawno stanowisko prezesa w Warcie Poznań zajmowała Izabela Łukomska-Pyżalska. Aktualnie na tym stanowisku jest wakat, ponieważ klub zmienił właściciela.

Nowy właściciel klubu tj. Bartłomiej Farjaszewski, stanowczo zaprzeczał, że obejmie to stanowisko. Nie chce bowiem sterować klubem jako prezes. Woli, aby tej pracy podjęła się osoba w pełni przygotowana merytorycznie. Jednak jak informują media sportowe, okazuje się, że obejmie on tymczasowo fotel prezesa. Właściciel cały czas poszukuje osoby, która objęłaby ten fotel, ale póki co nie zanosi się na szybkie obsadzenie na stałe wakatu na wspomnianym stanowisku. Po pierwsze trudno znaleźć nowego prezesa w trakcie trwania rundy jesiennej. Po drugie właściciel nie chce śpieszyć się z tak ważną dla funkcjonowania klubu decyzją, bo zbyt pochopne ruchy mogą źle wpłynąć na Wartę. Z tego powody obejmie on stanowisko prezesa Warty, ale tylko tymczasowo, póki nie znajdzie odpowiedniego kandydata na stałe.

Wiadomo także, że od kilku dni w pionie sportowym klubu pracuje nowy dyrektor organizacyjny, Tomasz Wichniarek. Jak widać, po zmianie właściciela, w Warcie sporo się dzieje. Kibice uważnie obserwują jak zmiany wpłyną na funkcjonowanie poznańskiego pierwszoligowca. 

fot. wartapoznansa.pl

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.