wisleg

Legia wygrała w Krakowie

2018-04-22

Legia Warszawa zdobyła Kraków. Pomimo gry w osłabieniu od 62. minuty, po czerwonej kartce Jarosława Niezgody, stołecznej ekipie udało się wygrać z Wisłą 1:0. Za Legią ruszyło 800 kibiców, którzy całe spotkanie głośnym dopingiem wspierali swoich piłkarzy.

Lech, Legia i Jagiellonia zwycięskie!

Po kolejce cudów, jaką niewątpliwie była 31. kolejka Ekstraklasy, trzy najlepsze obecnie drużyny wygrały swoje mecze. Lech, Legia oraz Jagiellonia, wygrały swoje spotkania wyjazdowe i na cztery kolejki przed końcem sezonu w czołówce tabeli nadal mamy nerwową sytuację.

800 kibiców Legii

Z samego rana do Krakowa pociągiem specjalnym ruszyło 800 kibiców stołecznego klubu. Na sektorze wywiesili 5 flag w tym m.in. „Mocno Legia”, „Ultras Legia” oraz „Legioniści”. Na płocie zawisł również transparent pozdrawiający przebywających po drugiej stronie murów kibiców Legii.

Wygrana w osłabieniu

Pomimo gry w przewadze od 62. minuty po czerwonej kartce Jarosława Niezgody, Wiślakom nie udało już się odrobić straconej w pierwszej połowie bramki i w konsekwencji Legia z Reymonta wywiozła 3 punkty. Mecz zgromadził ponad 23 000 widzów.