Koniec zgody Wisła - Lechia

Koniec zgody Wisła - Lechia

Piro Shop
Komentarze (37) 2016-06-21

Stowarzyszenie kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" opublikowało komunikat, w którym informuje o końcu wieloletniej zgody z fanami Wisły Kraków.

 

"W związku z ruchami grupy decyzyjnej kibiców Wisły Kraków, które są nie do zaakceptowania przez kibiców Lechii Gdańsk, z dniem dzisiejszym zostaje zakończona zgoda z kibicami z Krakowa" - głosi lakoniczne oświadczenie.

 

Kibice Wisły Kraków poinformowali z kolei, że w ich mieście kibice Lechii będą szanowani bez względu na ostatnie decyzje. Akceptowane pozostają także barwy gdańszczan na stadionie przy ul. Reymonta.

 

Przypominamy, że początek serdecznych stosunków pomiędzy kibicami obu drużyn datuje się na lata 70-te. Z krótką przerwą zgoda trwała do do chwili obecnej.

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Gdański Obywatel 2016-12-06 17:21:37

do fan tulipan SPADAJ ŚLEDZIKU JEDEN :D

Lechia-Wisła-Sląsk 2016-07-31 18:08:51

co za bełkot

osuch 2016-06-27 13:40:28

upowcu z ukrainy wypierdalaj do siebie za to wy zabijacie jak swinie

student z ukrainy 2016-06-24 22:07:31

ale wy macie najebane we łbach ludzie zabierzcie się za coś konstruktywnego a nie bawicie jak dzieci =d jakie przywiazanie do barw? to tylko jebane zespoly grajace w pilke kopana!!!

info 2016-06-24 21:42:22

dzisiaj zostaje oficjalny przybity uklad na lini PF-DHW takze nikt nie mial wplywu na zgody Wisły TO ZE SIE NIE SPODOBALO LECHI I SLASKA ICH SPRAWA

do nizej 2016-06-24 10:11:40

tobie arka nie wybaczyla skuli tego dalej zakaz w barwach lecha w trzewie dziwie sie ze zawisza wybaczyla lech musia sie za stilon podac jak nie pamietasz czasow to przypomne slask rozjebal trzy zgody a lechia jedna wisly z jaga jak nie pamietasz popytaj stara gwardie

Białe Buty 2016-06-23 22:20:04

do do benjaminek:czego się prujesz? Koleś zaproponował piękny temat - decyzyjni zesraliby się jakby zobaczyli sektor ultras w szalikach zgodowych,chuja by zrobili,wypierdalaliby ze stadionu w podskokach.Chyba, że burczeliby to dostaliby po pyskach od swoich.Bez panów na trybunach!

braciak 2016-06-23 21:15:13

Olgierd lipnicki,pała z wodogłowiem,konfitura.

Beniaminek 2016-06-22 23:51:39

Wiślacy-na pierwszy mecz u siebie przychodźcie na swoją trybunę w szalikach łączonych, zgodowych ze Śląskiem i Lechią, ciekawe gdzie oczy chować będą decyzyjne cymbały i co wtedy tych kilku tumanów bez szkoły zrobi wobec reszty? :) :) :)

WISŁA&RUCH&WIDZEW 2016-06-22 18:10:07

najwiecej na fb czy tutaj maja do gadania szczewa kulejosz zydolks patrzcie na swoje brudy wy zajebane cioty

znafca 2016-06-22 16:45:35

Haha to już chyba nie bedzie fanklubu wisły w gdyni buehehe

do nizej 2016-06-22 12:56:21

zydku hiszberga pewnie ze nie dlatego wasza dilerka dziala a co o frajerskich akcja to pomysl co gadasz

ŁKS Stare Bałuty 2016-06-22 12:52:52

do do niżej: u nas pejsie ruchany na każdym kroku jakoś zgody nie padły. A wasze frajerskie zachowanie z wczoraj z Marsyli potwierdza tylko jakimi jesteście frajerami bez honoru.

do nizej 2016-06-22 11:11:47

wypowedz jakie macie interesy z lechem a potem gadaj zydku parachu lecha

ŁKS Stare Bałuty 2016-06-22 10:55:41

Zero honoru i zero szacunku. Olali stare, dobre zgody za interesy.

Stary z Ejsmonda 2016-06-22 08:18:41

Śmiać się chce na flagach honor wielkie słowa a tu długoletnie zgody padają jak domki z kart,ale teraz urodziła się nowa siła w-r-w jest to bez wątpienia potężna banda ale jak długo,raczej nie za długo gdzie pieniądze i dragi grają pierwsze skrzypce.

kily 2016-06-21 23:46:54

ciekawa informacja. a jeszcze bardziej przyczyna. czyzby faszystowska droga Wisly przyczyna? nie oszukujmy się, Lechia to czolowa ekipa w Polsce, ale w ich ekpie jest sporo bogatych... zapraszamy Lechie na rewanż do Plocka...

kibic nie kibol 2016-06-21 16:50:32

Do dópy z tak zwaną wielkom tiadom i tymi tak zwanymi układami. Szumu dużo a jak co do czego to dópa w krzokach, Błędy celowe :-)) Rozgonić kiboli

vince 2016-06-21 16:38:42

ciekawe co z moim tatuażem :(

Biała Łódź 2016-06-21 15:42:15

wstydzewianki i poRuchani zawsze byli śmieszni. Nie są nigdzie poważani - coraz mniej ich w ŁDZ, większość siedzi po wsiach więc przyjmą każdego do kompani..

do WKS 2016-06-21 15:05:59

My wam nie wypominamy zgody z motorem a wy płaczecie o układ.

lechista 2016-06-21 14:41:01

śląsk i lechia eeeeeeeeeeooooooooooo

Lech W. 2016-06-21 13:58:57

Tak zacny klub, jak Lechia nigdy nie powinien zadawać się z milicjantami z gts. Na Lechii "Solidarność!!!", a w tym samym czasie na wiśle garnizon zomo. To obciach. Gratulacje Lechio!

KOMAR 2016-06-21 13:55:45

Teraz niech malinowe noski cyganów z Legnicy pogonią i miedzianka będzie bita nawet przez Polonie/Górnik. Tylko ChG

WKS 2016-06-21 13:46:03

W sumie tylko Widzewowi jest wszystko jedno, smieRdziele ich robia w ch... jak chca i z kim chca, ale oni zawsze pozostana wpatrzone w chorzowian jak bite porzucane psiaki.

he-man 2016-06-21 13:35:23

Takie czasy, że ciemne interesy są ważniejsze niż piłka i przyjaźnie. A potem wielkie hasła o honorze, przywiązaniu do barw. A teraz coraz więcej ma znaczenie przywiązanie do zielonych papierków, a nie szali.

AJ1906 2016-06-21 13:11:00

JUŻ pARCHY się podają za wiślaków na zawsze BKS&WKS&TSW

Wiślak 2016-06-21 12:41:17

i dobrze ze koniec nigdy was nie lubielismy nawet do niczego byliscie nam potrzebni zadnych akcji z wami lechijskie kupy i dziady

Wiślak 2016-06-21 12:35:53

anty lechia

kibic 2016-06-21 11:49:14

Juz legia pokazala z poginia zgoda tyle lat i woleli zaglebie ibks jednak uklad z bks nie trwal dlugo po tym jak spierdolili do lasu

W82ki 2016-06-21 11:21:09

Ja mam wyjebane na to co mówią Sharksi Lechię i Wisle nam mocno w sercu i tak już pozostanie!!!A smierdzieli pierdol.!!!

krakus 2016-06-21 09:54:55

Koniec zgody to ma kilku chlopow z KRK, ktorzy wyczuli nowe interesy na Slasku i to nie podoba sie Lechii. Mam nadzieje, ze Gdansk nieco odpusci, bo w Krakowie wszyscy chca tej zgody i nie wyobrazaja sobie rozpadu TKWM, a kilku dla ktorych bardziej licza sie interesy maja zgody gdzies i to przez nich sypia sie przyjeznie.