Ciekawa akcja promocyjna KS Toruń

Ciekawa akcja promocyjna KS Toruń

Piro Shop
2015-11-25

Marketingowcy klubu żużlowego KS (Apator) Toruń zorganizują ciekawą akcję promocyjną. Każdy kibic, który przygotuje projekt klubowego kevlaru, może wygrać bilet lub karnet na mecze swojej drużyny.

 

- To jest kolejny projekt naszego działu marketingu, który powinien spodobać się kibicom. Od kilkunastu lat kibice rok w rok zastanawiają się jakie kevlary będą mieć ich ulubieńcy. Z początkiem lat 90-tych nastała pewna moda na przygotowanie nie tylko sprzętowe, ale również właśnie kevlarów oraz osłon motocykli, którą zapoczątkowali pierwsi obcokrajowcy w naszej lidze - wyjażdnia Jacek Gajewski, menedżer klubu.

 

- Tym razem zapraszamy do wspólnej zabawy w projektowanie klubowego kevlaru. Na stronie internetowej www.speedway.torun.pl można pobrać szkic, na który należy nanieść swoją wizję popularnego niegdyś "kombinezonu". Liczymy na mnóstwo projektów, nasi kibice niejednokrotnie już udowodnili, że są bardzo kreatywni - informuje Gajewski.

 

Propozycję kevlarów można nanosić ręcznie na wydrukowanych kartkach czy też za pomocą programów graficznych w komputerze. Następnie należy je dostarczyć do klubu osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16, do punktu Sport Fan Shop w Galerii Copernicus przez cały tydzień w godzinach 10-20 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej ([email protected]).

 

Propozycje należy składać od 25 listopada do 10 grudnia. Pięć najlepszych zdaniem komisji projektów przejdzie do drugiego etapu, w którym to kibice będą głosować w jakim kevlarze "Anioły" wystąpią w 2016 roku. Do wygrania oczywiście są karnety oraz wejściówki na mecze KS Toruń na Motoarenie w 2016 roku.