''Osuchowców  traktujemy jak wrogów''

''Osuchowców traktujemy jak wrogów''

Piro Shop
2015-08-05
Kibice bydgoskiego Zawiszy za pośrednictwem swojej strony internetowej ZawiszaFans.net poinformowali, że zmienił się ich stosunek do osób, które w obliczu konfliktu z właścicielami klubu opowiedziały się po stronie Radosława Osucha. Poniżej zamieszczamy oświadczenie w tej sprawie.

OSUCHOWCÓW OD TERAZ TRAKTUJEMY JAK WROGÓW

Zmieniamy podejście do osuchowych przydupasów i od teraz nie ma już dla nich tak jak wcześniej taryfy ulgowej. Każdy kto wspiera konfidenta i jego drużynkę jest traktowany jak wróg i przy naszym wcześniejszym lub późniejszym powrocie na trybuny będzie z nich eliminowany.

Nie może być przyzwolenia dla typków, którzy chcą wspierać frajera, który z pomocą pseudo-prezydencika rafałka LOJALKI i niewolników z CWZS usunął z obiektów przy ulicy Gdańskiej dzieci Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza. Stowarzyszenia, które uratowało piłkę nożną na Zawiszy.

Jesteśmy ciekawi czy kapuś z Poznania zainteresowałby się naszym klubem gdyby ten był w V-lidze, a właśnie z tej klasy rozgrywkowej wyciągnęło klub Stowarzyszenie dzięki pracy wielu ludzi. Dzisiaj za to poświęcenie niewolnik prezydencik chce usunąć SP Zawisza z historii. Oświadczamy tchórzu z Jezuickiej, że to jeszcze nie jest koniec ani SP, ani prawdziwych kibiców ZAWISZY BYDGOSZCZ.


Kibice Zawiszy wybierają się także na sobotni mecz "wkładów do koszulek" (jak pogardliwie nazywają piłkarzy grających w klubie Radosława Osucha) z MKS-em Kluczbork.