musiolik cebula

Śląsk prezentuje piłkarzy, kibice narzekają

Fot. eastnews
2024-06-28

Śląsk Wrocław w piątek oficjalnie zaprezentował 3 nowych zawodników, którzy wzmocnią zespół wicemistrzów kraju. Nikt jednak nie oczekiwał, że kibice tego klubu zareagują na nie w taki sposób.

Marcin Cebula, Sebastian Musiolik oraz Mateusz Bartolewski zostali oficjalnie przedstawieni jako nowi zawodnicy Śląska Wrocław. W jednym dniu wicemistrzowie kraju poszerzyli więc kadrę zespołu o obrońcę, pomocnika oraz napastnika. Każdy z nich ma doświadczenie w Ekstraklasie i może być solidnym wzmocnieniem drużyny.

Nie wszyscy są jednak zadowoleni ze sprowadzonych z wolnego kontraktu piłkarzy. “Wstyd, że mierzymy tak nisko”, “Transfery na poziomie beniaminka a nie wicemistrza” czy “jeden zawodnik i dwóch bardzo głębokich rezerwowych” - to tylko niektóre z negatywnych komentarzy kibiców Śląska Wrocław na forach dyskusyjnych, będących reakcjami na ogłoszenie przez klub nazwisk nowych zawodników.

Wśród nich idzie jednak znaleźć pozytywne wypowiedzi, których adresatem jest zazwyczaj Marcin Cebula. Doświadczony zawodnik jest przez wielu kibiców uważany za dobry transfer, który w przypadku braku problemów ze zdrowiem może być jednym z liderów zespołu. To właśnie doświadczenie jest zresztą największymi atutami trójki zawodników. Łącznie rozegrali oni ponad 400 meczów w Ekstraklasie, więc Jacek Magiera doskonale wie, czego może się po nich spodziewać i w jaki sposób wykorzystać ich najlepsze cechy. 

Fot.: Piotr Molecki/East News 

iparts.pl
Zobacz także