josue legia odejscie

Josue pożegnał się z Legią

Fot. eastnews
2024-05-14

Odejście Josue z Legii to już nie tylko medialne doniesienia, ale prawda. Kapitan Wojskowych ogłosił to dziś za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Plotki o tym, że przygoda Josue z Legią Warszawa skończy się wraz z wygaśnięciem jego kontraktu, pojawiały się od kilku tygodni. Choć sam zawodnik miał być chętny na przedłużenie umowy, to niespecjalnie zainteresowany był tym sam klub. Dziś, to co wcześniej wydawało się tylko spekulacjami, potwierdziło się.

Josue za pośrednictwem mediów społecznościowych pożegnał się z kibicami Legii Warszawa. Portugalczyk zdecydował się nagrać filmik, w którym podziękował wszystkim, którzy wspierali go i cały zespół, którego był kapitanem. 33-latek wyraził również żal nad brakiem zdobycia mistrzostwa kraju.

Pobyt Josue w Legii pomimo braku ligowego zwycięstwa nie był jednak nieudany. Portugalczyk szybko stał się liderem nie tylko na boisku, ale także w szatni. W 128 spotkaniach dla Wojskowych zanotował 29 trafień i 32 asysty. W ciągu 3 sezonów wygrał Puchar oraz Superpuchar Polski.

Fot.: Beata Zawadzka/East News

iparts.pl
Zobacz także