urban selekcjoner

Kulesza dogadał się z 3 kandydatami. Znamy nazwiska!

Fot. eastnews
2023-09-17

Według dziennikarzy portalu sport.pl Cezary Kulesza dogadał się z 3 kandydatami na stanowisko selekcjonera. Poza faworyzowanymi wcześniej Michałem Probierzem i Markiem Papszunem na wąskiej liście znalazł się też Jan Urban.

Informacje dziennikarzy serwisu potwierdzają więc słowa Cezarego Kuleszy sprzed kilku dni. Prezes PZPN przyznał, że w tym momencie eliminacji nie będzie poszukiwany selekcjoner zagraniczny. Sytuację ma opanować polski szkoleniowiec, który najlepiej zna potencjał naszej kadry.

Po tych słowach w mediach zaczęły się pojawiać kandydatury wielu trenerów, m.in. Marka Papszuna i Michała Probierza, którzy od momentu zwolnienia są uznawani przez bukmacherów jako główni faworyci do zajęcia wakatu. Dziennikarze sport.pl podali natomiast informację o trzecim kandydacie, którym według nich jest Jan Urban. Szkoleniowiec Górnika Zabrze wypowiadał się też o tym, że jest kandydatem mediów i przyznał, że wcale się temu nie dziwi, ponieważ jest jednym z najbardziej doświadczonych trenerów.

Jeśli nazwiska do których dotarli dziennikarze są prawdziwe, oznacza to, że zadania uzdrowienia reprezentacji nie otrzyma wspominany przez wielu kibiców Adam Nawałka.

Fot.: Lukasz Gdak/East News 

Zobacz także