pazdan legia

Pazdan wzmocni Legię?

Fot. eastnews
2023-05-25

Michał Pazdan po sezonie zmieni klub i według informacji Tomasza Włodarczyka może trafić do warszawskiej Legii. Poza byciem zawodnikiem, ma tam pełnić również inną rolę.

Michał Pazdan nie może zaliczyć obecnego sezonu do udanych. 35-latek przez długi czas musiał godzić się z rolą rezerwowego, a jego sytuacja poprawiła się dopiero w końcówce rozgrywek - obecnie jest podstawowym obrońcą Jagi. W Ekstraklasie rozegrał do tej pory 14 z 33 możliwych spotkań i zdobył jednego gola.

Niemalże pewne jest, że defensor po tym sezonie opuści Jagiellonię. Jego umowa wygasa wraz z końcem sezonu, a póki co nie zostały poczynione ku jej przedłużenia żadne kroki. Tomasz Włodarczyk uważa, że zawodnik dostał ciekawą ofertę od swojego byłego klubu.

Mowa tu o Legii Warszawa, która jednak nie widzi w Pazdanie piłkarza pierwszego zespołu. Doświadczony obrońca miałby wzmocnić drużynę rezerw, a ponadto pracować na rzecz klubowej akademii.

Jak na razie nie wiadomo, czy 35-latek chciały zrezygnować z gry na poziomie Ekstraklasy i zejść na znacznie niższy poziom ligowy.

Fot.: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER 

Zobacz także