bento selekcjoner

Jednak nie Bento?

Fot. eastnews
2023-01-22

Do ogłoszenia nazwiska nowego selekcjonera naszej kadry nie zostało wiele czasu, a w mediach pojawiła się zaskakująca informacja. Dotychczasowy faworyt Paulo Bento nie ma w planach zjawienia się w Polsce w następnym tygodniu. 

Cezary Kulesza ogłosił, że oficjalna prezentacja nowego selekcjonera odbędzie się we wtorek 24 stycznia. Skończy się tym samym trwająca blisko miesiąc batalia medialna, w której padały nazwiska wielu kandydatów. W ostatnich dniach największe szanse zarówno polskie, jak i portugalskie źródła dawały Paulo Bento. W świetle najnowszych informacji nie jest jednak pewne, że poprowadzi on kadrę Biało-Czerwonych. 

Te przekazał Tomasz Włodarczyk w programie “Pogadajmy o piłce”. Współpracujący z serwisem Meczyki.pl Fabrizio Romano, który uznawany jest za najlepsze źródło wieści transferowych, rozmawiał z agentem Paulo Bento. Ten poinformował go, że Portugalczyk nie ma w planach podróży do Polski w następnym tygodniu. Oznaczałoby to, żę nie weźmie udziału we wtorkowej prezentacji nowego selekcjonera, czyli ostatecznie nie został wybrany przez Cezarego Kuleszę. 

Fot.:JUNG YEON-JE/AFP/East News