Puszcza Niepołomice

Data powstania: 1923 Barwy: żółto-biało-zielone



Ostatnie wiadomości
Znamy już terminy meczów 1/4 finału Pucharu Polski

Znamy już terminy meczów 1/4 finału Pucharu Polski

Komentarze (12) 2019-01-25

Pozostał miesiąc do wznowienia walki w Pucharze Polski. Został już ogłoszony oficjalny terminarz spotkań 1/4 Pucharu Polski. Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej ustalił następujące terminy meczów: Górnik Zabrze..

Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe Pucharu Polski

Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe Pucharu Polski

Komentarze (12) 2018-12-07

Rozlosowano pary 1/4 finału Pucharu Polski. W siedzibie PZPN doszło dzisiaj do losowania par ćwierćfinałowych Pucharu Polski. I szykują się naprawdę ciekawe pojedynki. Zdecydowanie najciekawszym będzie starcie Rakowa Częstochowa z...

Pary 1/8 finału Pucharu Polski rozlosowane

Pary 1/8 finału Pucharu Polski rozlosowane

Komentarze (12) 2018-11-08

Podwójne losowanie. W czwartek 7 listopada o godz. 12:00 w siedzibie PZPN odbyło się losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski. Kibice oglądający losowanie z pewnością byli mocno zaskoczeni, kiedy ujrzeli...

Pary 1/16 finału Pucharu Polski rozlosowane

Pary 1/16 finału Pucharu Polski rozlosowane

Komentarze (12) 2018-09-29

W piątek 28 września zostały rozlosowane pary w 1/16 Pucharu Polski 2018/19. Niemal za dokładnie miesiąc odbędą się mecze 1/16 finału Pucharu Polski. Zaplanowano je bowiem na dwa ostatnie dni...

Kibole Chrobrego śmieją się z policji

Kibole Chrobrego śmieją się z policji

Komentarze (12) 2017-12-29

Kibice Chrobrego Głogów podsumowali w liczbach rok 2017. W głównej mierze cyfry odnoszą się do działań głogowskiej policji, a ta, pomimo skupienia swojej aktywności na środowisku kibicowskim, nie jest w...

Policja zapobiegła ustawce

Policja zapobiegła ustawce

Komentarze (12) 2017-09-27

Jak informuje Dziennik Zachodni w miniony weekend policja zapobiegła ustawce kibiców Śląska, Lechii, Rakowa oraz Stomilu.    23 września 2017 roku na godzinę 16.00 w Niepołomicach zaplanowano mecz piłki nożnej...

Na forum

Puchar Polski 2013/2014 BaCaKsc 17.07.2013 19:55

I runda - 24 lipca (środa)

Rozwój Katowice - Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki - GKS Katowice
Lechia Tomaszów Mazowiecki - GKS Tychy
Lech Rypin - Zawisza Bydgoszcz
Pelikan Łowicz - Arka Gdynia
Odra Opole - Miedź Legnica
Stal Stalowa Wola - Cracovia
Puszcza Niepołomice - Okocimski KS Brzesko
Skra II Częstochowa - Olimpia Grudziądz
Siarka Tarnobrzeg - Kolejarz Stróże
KS Polkowice - Flota Świnoujście
Ursus Warszawa - Bogdanka Łęczna
Gryf Wejherowo - Dolcan Ząbki
Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań
Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz
Łódzki KS - Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Puchar Polski 2013/2014 S1946S 14.07.2013 11:15

Stal Sanok - Puszcza Niepołomice - Nas na sektorze około 100 -110 osób z dobrym dopingiem ,w dogrywce i podczas rzutów karnych do dopingu przyłącza się cały stadion .

Puchar Polski 2013/2014 Oden2 13.07.2013 23:01

AMSPN Hetman Zamość - Rozwój Katowice
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Chrobry Głogów
Calisia Kalisz - Lech Rypin
Pelikan Łowicz - Bałtyk Koszalin
ŁKS 1926 Łomża - Odra Opole
Stal Stalowa Wola - Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice
Skra II Częstochowa - Motor Lublin
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg
Sokół Kleczew - KS Polkowice/Stal Rzeszow
Ursus Warszawa - Pogoń Siedlce

Galeria 26-29.04 maRjan 25.04.2013 18:11

Ekstraklasa:

Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 28 kwietnia, 17:00
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 29 kwietnia, 18:30
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 27 kwietnia, 15:45
Piast Gliwice - Legia Warszawa 27 kwietnia, 18:00
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 26 kwietnia, 18:00
Polonia Warszawa - GKS Bełchatów 27 kwietnia, 13:30
Wisła Kraków - Widzew Łódź 26 kwietnia, 20:45
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 28 kwietnia, 14:30

I liga:

Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 27 kwietnia, 17:00
GKS Tychy - Okocimski Brzesko 28 kwietnia, 17:00
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia 27 kwietnia, 18:00
Polonia Bytom - GKS Katowice 28 kwietnia, 12:30
Flota Świnoujście - Stomil Olsztyn 27 kwietnia, 16:30
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Dolcan Ząbki 28 kwietnia, 12:15
Zawisza Bydgoszcz - Łks Łódz
Kolejarz Stróże - Warta Poznań 28 kwietnia, 17:00
Górnik Łęczna - Cracovia Kraków 27 kwietnia, 17:00

II liga zach:


Chojniczanka Chojnice - MKS Oława 27 kwietnia, 17:00
Lech Rypin - Calisia Kalisz
Rozwój Katowice - Chrobry Głogów 27 kwietnia, 17:00
Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów 28 kwietnia, 15:00
Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork 28 kwietnia, 12:00
Jarota Jarocin - ROW Rybnik 28 kwietnia, 15:00
Górnik Polkowice - Górnik Wałbrzych 29 kwietnia, 17:00
Elana Toruń - Raków Częstochowa 27 kwietnia, 15:00
Tur Turek - Ruch Zdzieszowice 27 kwietnia, 17:00

II liga wsch:

Wigry Suwałki - Radomiak Radom 28 kwietnia, 18:00
Znicz Pruszków - Concordia Elbląg 28 kwietnia, 12:00
Unia Tarnów - Wisła Puławy 27 kwietnia, 17:00
Garbarnia Kraków - Pelikan Łowicz 27 kwietnia, 16:00
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg - Stal Rzeszów 27 kwietnia, 15:00
Resovia - Olimpia Elbląg 27 kwietnia, 16:00
na Stadionie Miejskim
Wisła Płock - Puszcza Niepołomice 28 kwietnia, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Motor Lublin 27 kwietnia, 17:00
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 27 kwietnia, 17:00
i niższe...

GALERIA (1-3.09.12r.) x.x 30.08.2012 11:26

Ekstraklasa - Kolejka 3 (1-2 września)

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1 września, 18:00
Korona Kielce - Lechia Gdańsk 1 września, 13:30
Lech Poznań - Górnik Zabrze 2 września, 14:30
Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 września, 18:30
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 31 sierpnia, 18:00
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 2 września, 17:00
Widzew Łódź - GKS Bełchatów 1 września, 15:45
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 31 sierpnia, 20:30

I liga - Kolejka 5 (1-2 września)

Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz 1 września, 18:00
GKS Tychy - Polonia Bytom 1 września, 17:00
w Jaworznie
Miedź Legnica - Flota Świnoujście 1 września, 17:00
Okocimski KS Brzesko - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 września, 17:00
Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1 września, 19:45
GKS Katowice - Kolejarz Stróże 1 września, 18:00
Stomil Olsztyn - Bogdanka Łęczna 1 września, 17:00
Dolcan Ząbki - Cracovia 2 września, 12:15
Łódzki KS - Warta Poznań 2 września, 12:30

II liga zachodnia - Kolejka 5 (1-2 września)

Rozwój Katowice - Chojniczanka Chojnice 1 września, 15:00
Lech Rypin - Gryf Wejherowo 1 września, 17:00
MKS Oława - Zagłębie Sosnowiec 1 września, 16:00
Calisia Kalisz - Jarota Jarocin 1 września, 17:00
Chrobry Głogów - KS Polkowice 1 września, 17:00
Bytovia Bytów - Elana Toruń 1 września, 15:00
MKS Kluczbork - Tur Turek 1 września, 16:30
ROW Rybnik - Ruch Zdzieszowice 31 sierpnia, 19:30
Górnik Wałbrzych - Raków Częstochowa 1 września, 17:00

II liga wschodnia - Kolejka 5 (1-2 września)

Unia Tarnów - Wigry Suwałki 1 września, 16:00
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków 31 sierpnia, 19:00
Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg 2 września, 17:00
Concordia Elbląg - Resovia 2 września, 12:00
na Stadionie Miejskim
Wisła Puławy - Wisła Płock 1 września, 16:00
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 września, 11:15
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce 2 września, 17:00
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 1 września, 17:00
Puszcza Niepołomice - Motor Lublin 1 września, 17:00

i inne ligi

fotki/wideo# 24-27 sierpien '12 x.x 23.08.2012 19:58

ekstraklasa

GKS Bełchatów - Legia Warszawa 26 sierpnia, 17:00
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 24 sierpnia, 20:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 25 sierpnia, 13:30
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 27 sierpnia, 18:30
Polonia Warszawa - Lech Poznań 25 sierpnia, 18:00
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 26 sierpnia, 14:30
Widzew Łódź - Ruch Chorzów 25 sierpnia, 15:45
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 24 sierpnia, 18:00

1 liga

Olimpia Grudziądz - Łódzki KS 25 sierpnia, 17:00
Warta Poznań - Dolcan Ząbki 25 sierpnia, 17:00
w Grodzisku Wielkopolskim
Cracovia - Stomil Olsztyn 25 sierpnia, 19:45
Bogdanka Łęczna - GKS Katowice 25 sierpnia, 17:00
Kolejarz Stróże - Arka Gdynia 26 sierpnia, 12:30
Zawisza Bydgoszcz - Okocimski KS Brzesko 25 sierpnia, 19:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Miedź Legnica 26 sierpnia, 16:00
Flota Świnoujście - GKS Tychy 25 sierpnia, 17:30
Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz 26 sierpnia, 17:00

2 liga wschod

Motor Lublin - Olimpia Elbląg 25 sierpnia, 17:00
Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów 25 sierpnia, 17:00
Pogoń Siedlce - Pelikan Łowicz 25 sierpnia, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła Puławy 25 sierpnia, 17:00
Wisła Płock - Concordia Elbląg 28 sierpnia, 18:00
bez udziału publiczności
Resovia - Radomiak Radom 25 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków 25 sierpnia, 17:00
Garbarnia Kraków - Unia Tarnów 25 sierpnia, 16:00
na stadionie Wawelu
Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki 25 sierpnia, 17:00

2 liga zachód

Chojniczanka Chojnice - Górnik Wałbrzych 26 sierpnia, 17:00
Raków Częstochowa - ROW Rybnik 25 sierpnia, 17:00
Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork 25 sierpnia, 17:00
Tur Turek - Bytovia Bytów 25 sierpnia, 17:00
Elana Toruń - Chrobry Głogów 25 sierpnia, 17:00
KS Polkowice - Calisia Kalisz 25 sierpnia, 17:00
Jarota Jarocin - MKS Oława 25 sierpnia, 17:00
Zagłębie Sosnowiec - Lech Rypin 25 sierpnia, 17:00
Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice 25 sierpnia, 17:00

GALERIA (17 - 19.08.2012r.) OldSchoolFans 16.08.2012 22:17

Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 sierpnia, 13:30
Lech Poznań - Ruch Chorzów 18 sierpnia, 18:00
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa 20 sierpnia, 18:30
Legia Warszawa - Korona Kielce 19 sierpnia, 17:00
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 17 sierpnia, 20:30
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 17 sierpnia, 18:00
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 18 sierpnia, 15:45
Wisła Kraków - GKS Bełchatów 19 sierpnia, 14:30


GKS Tychy - Olimpia Grudziądz 15 września, 16:00
w Jaworznie
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz 15 września, 16:00
Okocimski KS Brzesko - Polonia Bytom 15 września, 16:00
Arka Gdynia - Flota Świnoujście 15 września, 17:30
GKS Katowice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 14 września, 19:00
Stomil Olsztyn - Zawisza Bydgoszcz 15 września, 16:00
Dolcan Ząbki - Kolejarz Stróże 15 września, 16:00
Łódzki KS - Bogdanka Łęczna
Warta Poznań - Cracovia 15 września, 14:00


Gryf Wejherowo - Chojniczanka Chojnice 18 sierpnia, 17:00
Lech Rypin - Jarota Jarocin 18 sierpnia, 17:00
MKS Oława - KS Polkowice 18 sierpnia, 17:00
Calisia Kalisz - Elana Toruń 3 października
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 17:00) odwołany
Chrobry Głogów - Tur Turek 18 sierpnia, 17:00
Bytovia Bytów - Ruch Zdzieszowice 18 sierpnia, 17:00
MKS Kluczbork - Raków Częstochowa 18 sierpnia, 17:00
Energetyk ROW Rybnik - Górnik Wałbrzych 18 sierpnia, 19:30
Zagłębie Sosnowiec - Rozwój Katowice 18 sierpnia, 17:00


Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki 18 sierpnia, 17:00
na stadionie Wawelu
Unia Tarnów - Siarka Tarnobrzeg 18 sierpnia, 17:00
Znicz Pruszków - Resovia 18 sierpnia, 17:00
Radomiak Radom - Wisła Płock 18 sierpnia, 17:00
Concordia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 sierpnia, 12:00
na Stadionie Miejskim
Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 18 sierpnia, 18:00
Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola 19 sierpnia, 11:15
Stal Rzeszów - Motor Lublin 19 sierpnia, 17:00
Olimpia Elbląg - Puszcza Niepołomice 18 sierpnia, 17:00

oraz niższe

GALERIA (15.08.2012r.) OldSchoolFans 13.08.2012 19:33

I liga
Olimpia Grudziądz- Dolcan Ząbki 15 sierpnia, 17:00
Łódzki KS-Stomil Olsztyn 15 sierpnia, 17:00
Cracovia- Arka Gdynia 29 sierpnia w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 19:00) odwołany
Bogdanka Łęczna- Okocimski KS Brzesko 15 sierpnia, 17:00
Kolejarz Stróże- Miedź Legnica 15 sierpnia, 17:00
Zawisza Bydgoszcz-GKS Tychy 15 sierpnia, 19:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza-Sandecja Nowy Sącz 15 sierpnia, 16:45
Flota Świnoujście-Polonia Bytom 15 sierpnia, 18:00
GKS Katowice-Warta Poznań 15 sierpnia, 19:00

II liga
Chojniczanka Chojnice - Energetyk ROW Rybnik 15 sierpnia, 18:00
Górnik Wałbrzych - MKS Kluczbork 15 sierpnia, 17:00
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 15 sierpnia, 17:00
Ruch Zdzieszowice - Chrobry Głogów 15 sierpnia, 17:00
Tur Turek - Calisia Kalisz 15 sierpnia, 17:00
Elana Toruń - MKS Oława 15 sierpnia, 17:00
KS Polkowice - Lech Rypin 15 sierpnia, 17:00
Jarota Jarocin - Rozwój Katowice 15 sierpnia, 15:00
Zagłębie Sosnowiec - Gryf Wejherowo 15 sierpnia, 17:30

Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg 15 sierpnia, 18:00
Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów 15 sierpnia, 17:00
Motor Lublin - Pelikan Łowicz 15 sierpnia, 17:00
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Siedlce - Concordia Elbląg 15 sierpnia, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Radomiak Radom 15 sierpnia, 17:00
Wisła Płock - Znicz Pruszków 15 sierpnia, 17:00
bez udziału publiczności
Resovia - Unia Tarnów 15 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim
Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków 15 sierpnia, 17:30

oraz niższe ligi...

GALERIA (4-5.06.2012r.) OldSchoolFans 02.08.2012 20:05

Flota Świnoujście - Olimpia Grudziądz 4 sierpnia, 18:00
Ruch Radzionków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Sandecja Nowy Sącz - Zawisza Bydgoszcz 4 sierpnia, 20:00
GKS Tychy - Kolejarz Stróże 5 sierpnia, 17:00
w Jaworznie
Miedź Legnica - Bogdanka Łęczna 4 sierpnia, 17:00
Okocimski KS Brzesko - Cracovia 22 sierpnia
w Krakowie; na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków; w pierwotnym terminie (5 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu meczu Okocimskiego KS-u w Pucharze Polski
Arka Gdynia - Warta Poznań 4 sierpnia, 17:45
GKS Katowice - Łódzki KS 5 sierpnia, 17:00
Stomil Olsztyn - Dolcan Ząbki 4 sierpnia, 17:30


Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 4 sierpnia, 16:00
Gryf Wejherowo - Jarota Jarocin 5 sierpnia, 16:00
Lech Rypin - Elana Toruń
w pierwotnym terminie (4 sierpnia, 17:00) odwołany na wniosek policji
MKS Oława - Tur Turek 4 sierpnia, 17:00
Polonia Bytom - Ruch Zdzieszowice 5 sierpnia, 17:00
przełożony
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 4 sierpnia, 18:00
Bytovia Bytów - Górnik Wałbrzych 4 sierpnia, 17:00
MKS Kluczbork - Energetyk ROW Rybnik 4 sierpnia, 17:00
KS Polkowice - Rozwój Katowice
w pierwotnym terminie (4 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu meczu KS-u Polkowice w Pucharze Polsk


Siarka Tarnobrzeg - Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków - Resovia 4 sierpnia, 17:00
Unia Tarnów - Wisła Płock 4 sierpnia, 17:00
Znicz Pruszków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 sierpnia, 18:00
Radomiak Radom - Pogoń Siedlce 4 sierpnia, 17:00
Concordia Elbląg - Stal Stalowa Wola 4 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim
Wisła Puławy - Motor Lublin 4 sierpnia, 18:00
Pelikan Łowicz - Puszcza Niepołomice 5 sierpnia, 11:15
Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg 4 sierpnia, 17:00

Puchar Polski 2012/2013 stadionowy_artysta 19.07.2012 14:47

Runda wstępna - 25 lipca

Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia,
Sokół Ostróda - Świt Nowy Dwór Mazowiecki,
Luboński KS - Nielba Wągrowiec,
Chrobry Głogów - Miedź Legnica,
Legia II Warszawa - Bogdanka II Łęczna,
Łysica II Bodzentyn - Pogoń Siedlce,
Górnik Wałbrzych - GKS Tychy,
Limanovia Limanowa - Garbarnia Kraków,
Ruch Zdzieszowice - Tur Turek,
Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice,
Puszcza Niepołomice - Okocimski KS Brzesko,
Pelikan Łowicz - Zagłębie Sosnowiec,
Stomil Olsztyn - wolny los,
Sokół Aleksandrów Łódzki - wolny los.

Puchar Polski 2012/2013 O.. 18.06.2012 15:09

Runda przedwstępna - 18 lipca

1. Kaszubia Kościerzyna - Stomil Olsztyn
2. Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń
3. Sokół Ostróda - Jeziorak Iława
4. ŁKS 1926 Łomża - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
5. Cuiavia Inowrocław - Nielba Wągrowiec
6. Luboński FC - Calisia Kalisz
7. Lechia Zielona Góra - Chrobry Głogów
8. Sokół Aleksandrów Łódzki - Znicz Pruszków
9. Legia II Warszawa - Motor Lublin
10. Lubelski ZPN - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
11. Łysica II Bodzentyn - Stal Stalowa Wola
12. LZS Stary Śleszów - Górnik Wałbrzych
13. Start Bogdanowice - GKS Tychy
14. Polonia Łaziska Górne - Puszcza Niepołomice
15. Małopolski ZPN - Raków Częstochowa
16. Podkarpacki ZPN - Garbarnia Kraków
17. Bałtyk Gdynia - Bytovia Bytów
18. Miedź Legnica - Czarni Żagań
19. Sokół Sokółka - Wigry Suwałki
20. Chojniczanka Chojnice - Jarota Jarocin
21. Tur Turek - MKS Kluczbork
22. Ruch Zdzieszowice - Energetyk ROW Rybnik
23. Wisła Puławy - Pogoń Siedlce
24. Resovia - Okocimski KS Brzesko
25. Zagłębie Sosnowiec - Stal Rzeszów
26. Pelikan Łowicz - wolny los


Runda wstępna - 25 lipca

zwycięzca 2 - zwycięzca 17
zwycięzca 3 - zwycięzca 4
zwycięzca 5 - zwycięzca 6
zwycięzca 7 - zwycięzca 18
zwycięzca 9 - zwycięzca 10
zwycięzca 11 - zwycięzca 23
zwycięzca 12 - zwycięzca 13
zwycięzca 15 - zwycięzca 16
zwycięzca 21 - zwycięzca 22
zwycięzca 19 - zwycięzca 20
zwycięzca 14 - zwycięzca 24
zwycięzca 25 - Pelikan Łowicz
zwycięzca 1 - wolny los
zwycięzca 8 - wolny los

2 LIGA WSCHODNIA 2011/2012 Zły 06.06.2012 17:38

Prawdopodobny skład na nowy sezon II ligi grupy wschodniej. Będzie ciekawie.

Wisła Płock
Olimpia Elbląg

Puszcza Niepołomice
Znicz Pruszków
Motor Lublin
Resovia
Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy
Pogoń Siedlce
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stal Rzeszów
Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków
Pelikan Łowicz

Radomiak Radom
Unia Tarnów
Siarka Tarnobrzeg
Start Działdowo

2 LIGA WSCHODNIA 2011/2012 johnywdresie 29.05.2012 12:20

Wstępna lista drużyn II ligi wschodniej w sezonie 2012/2013.Trudno uwierzyć,ale ta liga w przyszłym sezonie będzie naprawdę bardzo ciekawa.

1. Olimpia Elbląg
2. Wisła Płock
3. Puszcza Niepołomice
4. Znicz Pruszków
5. Resovia Rzeszów
6. Stal Stalowa Wola
7. Wisła Puławy
8. Pogoń Siedlce
9. Pelikan Łowicz
10. Świt Nowy Dwór Mazowiecki
11. Stal Rzeszów
12. Wigry Suwałki
13. Garbarnia Kraków
14. Radomiak Radom
15. Unia Tarnów
16. Start Działdowo
17. Avia Świdnik albo Siarka Tarnobrzeg
18.Motor Lublin

2 LIGA WSCHODNIA 2011/2012 Tomi 25.05.2012 13:21

Ostatnia Kolejka Sezonu 2011/2012

Motor Lublin - Resovia 26 maja, 17:00
Jeziorak Iława - Puszcza Niepołomice 26 maja, 17:00
Stal Stalowa Wola - Pelikan Łowicz 26 maja, 17:00
bez udziału publiczności
Znicz Pruszków - Okocimski KS Brzesko 26 maja, 17:00
Wisła Puławy - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki 26 maja, 17:00
Garbarnia Kraków - Stomil Olsztyn 26 maja, 17:00
na stadionie Wawelu

Pauza: Stal , Świt

2 LIGA WSCHODNIA 2011/2012 The_1938_Firm 20.05.2012 13:45

Puszcza Niepołomice - STAL STALOWA WOLA

W podkrakowskich Niepołomicach meldujemy sie w ponad 120 osob (autokary i wozki).Mimo ze o nic juz nie gramy,nasi gwiazdorzy i tak potrafili zapewnic nam spora dawke emocji.Prowadzac do 84 minuty 2:0 przegrywamy 2:3,tracac dwie bramki po regulaminowym czasie.Zaskoczyl nas katering na stadionie Puszczy,gdzie poza solidnymi porcjami gietej serwowane bylo takze lane piwko i to nie bezalkoholowe:).Jako ze byl to nasz ostatni wyjazd w tej rundzie,na powrocie dobrze sie bawimy przy ogromych ilosciach lejacego sie browara:)

2 LIGA WSCHODNIA 2011/2012 Tomi 18.05.2012 13:39

19. Maj


Stomil Olsztyn - Stal Rzeszów 19 maja, 17:00
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 19 maja, 17:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Pogoń Siedlce
Okocimski KS Brzesko - Wisła Puławy 18 maja, 17:00
Pelikan Łowicz - Znicz Pruszków 19 maja, 17:00
Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola 19 maja, 17:00
Resovia - Jeziorak Iława 19 maja, 17:00


Pauza: Świt, Motor

GALERIA (16-20 maja 2012r.) OldSchoolFans 16.05.2012 14:23

KS Polkowice - Arka Gdynia 16 maja, 17:00
Wisła Płock - Polonia Bytom 16 maja, 18:30
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 16 maja, 19:15
GKS Katowice - Warta Poznań 16 maja, 19:00
Bogdanka Łęczna - Piast Gliwice 16 maja, 17:00
Kolejarz Stróże - Sandecja Nowy Sącz 16 maja, 17:00
Dolcan Ząbki - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 16 maja, 16:30
Flota Świnoujście - Olimpia Elbląg 16 maja, 17:00
Ruch Radzionków - Olimpia Grudziądz 16 maja, 17:00


Czarni Żagań - Raków Częstochowa 16 maja, 17:00
Chrobry Głogów - GKS Tychy 16 maja, 18:00
Calisia Kalisz - Górnik Wałbrzych 16 maja, 17:30
Energetyk ROW Rybnik - Bytovia Bytów 16 maja, 18:00
Elana Toruń - Miedź Legnica 16 maja, 17:00
Ruch Zdzieszowice - Jarota Jarocin 16 maja, 17:00
Tur Turek - Chojniczanka Chojnice 16 maja, 17:00
MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec 16 maja, 17:00
Bałtyk Gdynia - Nielba Wągrowiec 16 maja, 18:00
na Narodowym Stadionie Rugby

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Motor Lublin 16 maja, 18:00
Stal Stalowa Wola - Resovia 16 maja, 17:00
Znicz Pruszków - Puszcza Niepołomice 16 maja, 17:00
Wisła Puławy - Pelikan Łowicz 16 maja, 20:00
Pogoń Siedlce - Okocimski KS Brzesko 16 maja, 17:00
Garbarnia Kraków 3-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
(wo)
Stal Rzeszów - Wigry Suwałki 16 maja, 17:00
w Boguchwale

2 LIGA WSCHODNIA 2011/2012 hejhej 15.05.2012 09:49

Zaległe relacje :

Stal Rzeszów - Okocimski Brzesko ( środa 9 maja 2012 r.)
Nas ok 350 z dobrym dopingiem + zakazowicze wokół stadionu.


Stal Rzeszów - Puszcza Niepołomice ( 28 kwietnia 2012 r.)

Na kolejnym meczu w roli gospodarza w Boguchwale nas 450 + zakazowicze pod stadionem i jak zwykle sporo osób na przeciwległej trybunie.
Z oprawy prezentujemy sektorówkę RZESZOWSKA ELITA i prowadzimy dobry doping.


Pelikan Łowicz - Stal Rzeszów ( 6 maja 2012 r.)

Na pierwszym, po długiej, spowodowanej zakazami przerwie, organizowanym wyjeździe melduje się 150 kibiców Stali + ok. 30 Kibiców Widzewa ( dzięki za wsparcie ! ). Z powodu awarii jednego autokaru docieramy pod stadion na ostatnie 15-20 minut meczu. Na stadion udaje się wejść jedynie kilku osobom , reszta dopinguje spod bram.

Podziękowania dla kibiców Radomiaka za ogarnięcie prowiantu na powrocie.

2 LIGA WSCHODNIA 2011/2012 Tomi 12.05.2012 07:02

12-13 MAJ



Pauza: Stal Stalowa Wola, Wigry Suwałki.

Wisła Puławy - Puszcza Niepołomice 12 maja, 20:00
Stomil Olsztyn - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 maja, 17:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Rzeszów
Okocimski KS Brzesko - Garbarnia Kraków 13 maja, 17:00
Pelikan Łowicz - Pogoń Siedlce 13 maja, 11:15
Resovia - Znicz Pruszków 12 maja, 17:00
Motor Lublin - Jeziorak Iława 12 maja, 17:00

GALERIA - 9 MAJa mortimax 08.05.2012 14:29

I LIGA
Piast Gliwice - Dolcan Ząbki 9 maja, 19:00
KS Polkowice - Wisła Płock 9 maja, 17:00
Zawisza Bydgoszcz - Arka Gdynia 9 maja, 18:00
GKS Katowice - Polonia Bytom 9 maja, 19:00
Bogdanka Łęczna - Pogoń Szczecin 9 maja, 16:45
Kolejarz Stróże - Warta Poznań 9 maja, 17:00
Flota Świnoujście - Sandecja Nowy Sącz 9 maja, 17:00
Ruch Radzionków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 9 maja, 17:00
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 9 maja, 17:00

II LIGA ZACHODNIA
Czarni Żagań - Chrobry Głogów 9 maja, 17:00
Calisia Kalisz - Raków Częstochowa 9 maja, 17:30
Energetyk ROW Rybnik - GKS Tychy 9 maja, 19:00
Elana Toruń - Górnik Wałbrzych 9 maja, 17:00
Ruch Zdzieszowice - Bytovia Bytów 9 maja, 17:00
Tur Turek - Miedź Legnica 9 maja, 17:00
MKS Kluczbork - Jarota Jarocin 9 maja, 17:00
Bałtyk Gdynia - Chojniczanka Chojnice 9 maja, 18:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Nielba Wągrowiec - Zagłębie Sosnowiec 9 maja, 17:00

II LIGA WSCHODNIA
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Jeziorak Iława 9 maja, 18:00
Stal Stalowa Wola - Motor Lublin 9 maja, 17:00
Wisła Puławy - Resovia 9 maja, 20:00
Pogoń Siedlce - Puszcza Niepołomice 9 maja, 17:00
Garbarnia Kraków - Pelikan Łowicz 9 maja, 17:00
na stadionie Wawelu
Stal Rzeszów - Okocimski KS Brzesko 9 maja, 17:00
Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki 9 maja, 17:00

ORAZ NIŻSZE LIGI...