Kibice KSZO Ostrowiec

Grupa kibicowska Ultras KSZO Ostrowiec ’08 kończy działalnośc

Fot. Facebook kibiceKSZO.com
Piro Shop
Komentarze (1) 2019-09-09

Grupa kibicowska Ultras KSZO Ostrowiec ’08 kończy działalność

Grupa Ultras KSZO Ostrowiec ’08 zrzeszająca kibiców drużyny KSZO Ostrowiec Świętokrzyski kończy swoją 11-letnią działalność. Taką informację zamieścili na oficjalnym profilu grupy jej członkowie. - Ostatnie 11 lat pełne było naszych wzlotów i upadków. Były pełne walk: O klub, o nasz ultrasowski styl życia (przy obecnym prawodawstwie) i w końcu z samymi sobą by mimo przeciwności dalej robić swoje. Przez naszą grupę przewinęło się wielu dobrych chłopaków, ale wszystkich nas łączyło jedno że to co robimy ma sens „Ku chwale KSZO”. Jednak jak mówił klasyk trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Przygotowaliśmy ostatnią oprawę na 90-lecie naszego ukochanego klubu, na mecz zgodowy z Lechem żeby właśnie tak nas zapamiętano… w blasku strobo i w świetle rac. - napisano we wspomnianym komunikacie. 

Kibice mają na myśli oprawę meczową z towarzyskiego spotkania z Lechem Poznań, którą uczcili 90-lecie istnienia swojego ukochanego klubu. Prezentację opisywaliśmy ostatnio na naszym portalu TUTAJ. Przez 11 lat członkowie grupy wiele razy organizowali podobne, efektowne oprawy, które znakomicie uatrakcyjniały spotkania KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i którym zawsze towarzyszył żywiołowy doping. Fani klubu nie podali na razie powodów swojej decyzji o rozwiązaniu grupy. 

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
D... 2019-09-10 21:11:27

Nie podali powodów, bo i po co, skoro są oczywiste: WIEK i BRAK NASTĘPCÓW! Dzisiaj młodzi już się nie garną do fanatyzmu, do piłki nożnej realnej - skoro wszystko mają w wirtualu. Świat internetu jest ich życiem, tam mają swoje działania, akcje, aktywności. Smutna prawda... :-/