Drinkwater Leicester

Danny Drinkwater ofiarą pobicia

Fot. EastNews
Piro Shop
Komentarze (0) 2019-09-08

Danny Drinkwater nie może zaliczyć ostatnich miesięcy do szczególnie udanych. W gazetach częto pojawiają się informacje o aferach z nim związanych, a kariera sportowa zeszła na dalszy plan.

Anglik obecnie jest zawodnikiem Burnley FC, do którego został wypożyczony z londyńskiej Chelsea. W zespole z Turf Moor będzie chciał odbudować swoją piłkarską karierę, która niewątpliwie zmierza w złym kierunku. W barwach The Blues nie występował zbyt często, a swój ostatni występ w Premier League zanotował w marcu 2018 roku. W ligowym meczu tego sezonu jeszcze nie wystąpił i raczej nie wystąpi ze względu na kolejną kontuzję, spowodowaną pobiciem.

Drinkwater weekend spędził w jednym z klubów w Manchesterze. Zawodnikowi spodobała się pewna kobieta, która jak się okazało, była partnerką Kgosiego Ntlhe’a, czyli piłkarza Scunthorpe United. Były reprezentant Anglii był bardzo natarczywy, zaczepiał dziewczynę, aż w końcu interweniować musiała ochrona. Drinkwater został usunięty z klubu siłą, a następnie pobity przez nieznanych napastników. Według relacji świadków padł ofiarą ataku sześciu mężczyzn, choć na razie nie stwierdzono, czy sytuacja ta była bezpośrednio związana z "nieudanym podrywem". Były piłkarz Leicester City doznał także urazu kostki, która wyeliminuje go z gry na kilka tygodni.

O Dannym Drinkwaterze głośno było także w kwietniu, kiedy to został aresztowany za spowodowanie wypadku drogowego pod wpływem alkoholu

Fot.:AFP/EAST NEWS

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.