Kibice Pogoni Szczecin

4. kolejka Ekstraklasy. Zapowiedź: Pogoń Szczecin - Wisła Kraków

Fot. Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 10.03.2019 / Daniel Jancy
Piro Shop
Komentarze (0) 2019-08-09

Pogoń Szczecin podejmuje wciąż osłabioną Wisłę Kraków

W pierwszym z sobotnich spotkań w ramach 4. kolejki PKO Ekstraklasy 2019/2020 Pogoń Szczecin zmierzy się u siebie z Wisłą Kraków. Jak do tej pory Portowcy zgromadzili na swoim koncie 7 punktów, zaś Wiślacy zdobyli 4 oczka. Dla obu zespołów są to bardzo dobre rezultaty. Szczególnie zadowolona może być ekipa "Białej Gwiazdy", która od początku rozgrywek boryka się z problemami kadrowymi, a mimo to potrafiła po razie zremisować i zwyciężyć. W sobotę charakter podopiecznych Macieja Stolarczyka spotka się ze świetnym przygotowaniem do sezonu piłkarzy Kosty Runjaicia. Będzie ciekawie!

Obie drużyny będą w sobotę bardzo zmotywowane do odniesienia kolejnych zwycięstw. Pogoń od 1. kolejki spotkań prezentuje się świetnie. Cieniem na postawę Portowców w początkowym etapie sezonu kładzie się jedynie ostatni mecz z Piastem Gliwice, w którym szczeciński zespół nieco zawiódł. Nie zmienia to jednak faktu, że Pogoń wydaje się być w niezłej formie i do tego jest dobrze przygotowana do rozgrywek. Ma swój, skuteczny styl gry. Gospodarze na pewno zapragną podtrzymać serię meczów bez porażki. Motywacją Wiślaków będzie natomiast chęć udowodnienia, że nawet w obliczu plagi kontuzji kluczowych zawodników jest w stanie rywalizować z innymi drużynami w stawce. Dodatkową motywacją może być potwierdzony powrót do składu Jakuba Błaszczykowskiego, który jest liderem "Białej Gwiazdy. Jego obecność może dać gościom dodatkowej determinacji.

Ze względu na fakt, że stadion Pogoni jest póki co placem budowy, to nie należy spodziewać się rekordów frekwencji. Mimo to, tak jak w poprzednim domowym meczu Portowców, kibice z pewnością zapewnią na trybunach fantastyczną atmosferę!

Pogoń Szczecin - Wisła Kraków, 10 sierpnia (sobota) godz. 15:00 Stadion Miejski w Szczecinie, transmisja TV: Canal+ Sport

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.