Stadion Ruchu Chorzów

Miasto apeluje o wsparcie dla Ruchu Chorzów

Fot. Daniel Bodzenta/East News
Piro Shop
Komentarze (1) 2019-07-25

Władze Chorzowa wystosowały komunikat w sprawie trudnej sytuacji Ruchu 

- Dzisiaj w Urzędzie Miasta w Chorzowie odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta Andrzeja Kotali z Wiceprezesem Ruchu Chorzów Marcinem Waszczukiem. - można przeczytać w komunikacie opublikowanym przez władze Miasta Chorzów. Tematem rozmów obu panów była przede wszystkim bardzo trudna sytuacja klubowej spółki. Prezydent Chorzowa zapewnił władze klubu, że miasto jest gotowe na wypłacenie pierwszej transzy pieniędzy, ale do tego niezbędne jest dostarczenie niezbędnych dokumentów, który potwierdzą wykonanie świadczeń promocyjnych.

Prezydent zaapelował również o wsparcie dla klubu. - To nie pierwszy raz, kiedy klub boryka się z poważnymi problemami. Mam jednak nadzieję, że i tym razem uda się znaleźć dobre rozwiązanie. - powiedział. Dodał ponadto, że władze miasta wywiązują się ze swoich obietnic względem Ruchu i przyszedł czas, aby pomocy udzielili także pozostali akcjonariusze. Kibiców Ruchu Chorzów w żaden sposób nie uspokajają deklaracje władz miasta. Ich zdaniem najlepszym rozwiązaniem dla Ruchu w takim kształcie jest ogłoszenie stanu upadłości. Niebiescy nie wspierają już bowiem dawnego Ruchu, ale zespół UKS Ruch Chorzów, występujący aktualnie w B-klasie. 

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Karma Powraca 2019-07-27 08:06:50

Pamiętam jak Ci proniemieccy kibice na forach pisali kiedy Polskie kluby upadały teksty: gorole von,zdychajcie polaczki,cieszę się że te gorole upadną. Dzisiaj Karma powraca.