Stadion Wisły Kraków

1. kolejka Ekstraklasy. Zapowiedź: Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

Fot. Joanna Żmijewska / www.wisla.krakow.pl
Piro Shop
Komentarze (0) 2019-07-19

Wisła kontra Śląsk. Pojedynek dwóch odbudowujących się drużyn.

Poprzedniego sezonu Ekstraklasy ani jedni, ani drudzy nie mogą zaliczyć do udanych. Jeśli już to większe powody do zadowolenia mieli piłkarze Wisły Kraków, którzy w trudnej sytuacji finansowej wycisnęli z ligowych rozgrywek sporo. Podopieczni Macieja Stolarczyka pewnie zajęli najwyższe miejsce w grupie spadkowej, nie musząc martwić się o swój byt w elicie od strony sportowej. Więcej obaw było w Śląsku Wrocław, którego zawodnicy prowadzeni przez Vítězslava Lavičke dopiero w końcówce sezonu zapewnili sobie utrzymanie. Widać wyraźnie, że oba kluby przechodzą przez proces odbudowy, którego celem jest powrót do ligowej czołówki. Zarówno drużyna Wisły, jak i ekipa Śląska będą chciały pokazać, że to ich klub lepiej radzi sobie w czasach kryzysu. A kto wie, może dobre wejście w ten sezon przyniesie o wiele lepsze wynik i sportowe niż w poprzednich latach. Mecz może okazać się bardzo ciekawy!

Atmosfera na Stadionie Miejskim w Krakowie im. Henryka Reymana również zapowiada się interesująco. W poprzednim sezonie fani "Białej Gwiazdy" nie raz pokazali u siebie moc, a teraz przyjedzie do nich grupa sympatyków Śląska, którzy na pewno także postarają się o głośny doping.

Wisła Kraków - Śląsk Wrocław, 20 lipca (sobota) godz. 17:30 Stadion Miejski w Krakowie im. Henryka Reymana, transmisja TV: Canal+ Sport, Canal+ Sport 3

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.