issa diop

Premier League: Nowe cele transferowe Czerwonych Diabłów

Fot. EastNews
Piro Shop
Komentarze (0) 2019-06-20

Choć od startu okienka minęło już trochę czasu, Manchester United wciąż nie wzmocnił kadry. Ole Gunnar Solskjaer wybrał kolejnych zawodników, którzy jego zdaniem mogliby wnieść nową jakość do klubu z Old Trafford. 

O planach transferowych Manchesteru United pisaliśmy w osobnym artykule. Póki co nie udało się im ściągnąć żadnego z wymienionych tam graczy, dlatego zespół Czerwonych Diabłów zaczął rozglądać się za innymi kandydatami do pierwszego składu. 

Pierwszym wyborem jest obecnie Issa Diop. Francuz rozegrał bardzo dobry sezon w barwach West Hamu i mimo krótkiego stażu w klubie, szybko stał się filarem defensywy Młotów. Były kapitan francuskiej młodzieżówki trafił na wyspy za około 25 milionów euro, ale dzięki świetnej grze w 33 ligowych spotkaniach, jego wartość poszła w górę. Szacuje się, że do przekonania zarządu West Hamu do transferu potrzebne będzie blisko 80 milionów euro. 

Manchester United zaplanował też opcję alternatywną. Jeśli kwota transferu byłaby zbyt wysoka, Czerwone Diabły zaproponują Anthony'ego Martiala w ramach wymiany. Według informacji brytyjskich gazet oferta tego typu mogłaby zostać zaakceptowana, jeśli poza Francuzem na Stadion Olimpijski powędruje dodatkowo 15 milionów euro.

Innym celem transferowym Manchesteru jest Emil Hysaj. Informację tę podał Gianluca Di Marzio, czyli jedno z najlepszych źródeł w Serie A. Według Włocha cena, jaką trzeba zapłacić za obrońcę Napoli, sięga 40 milionów euro. 

Fot.: AP/Associated Press/East News

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.