Kibice Miedzi Legnica

Cóż za oprawa na trybunach w Legnicy!

Piro Shop
Komentarze (4) 2019-03-11

Kibice Miedzi postarali się na meczu z Lechem!

Kolejny przegrany mecz Lecha Poznań pod wodzą byłego selekcjonera reprezentacji Polski Adama Nawałki. Tym razem na wyjeździe uległ on Miedzi Legnica. Gospodarze zasłużenie wygrali 3:2, przy asyście licznie zgromadzonych kibiców, którzy swoją wyjątkowo efektowną oprawą stworzyli na stadionie wspaniałą atmosferę.

Sympatycy Miedzi spuścili z dachu osłaniającego trybuny półprzeźroczystą sektorówkę. Na jej środku widniał fragment klubowego herbu, umieszczony pośród planet i gwiazd. Poniżej można było przeczytać hasło: "Mimo astronomów chęci". Dalszy ciąg hasła widniał na umieszczonym na barierkach transparencie i brzmiał: "Świat się wokół Miedzi kręci". Całości dopełniła użyta przez kibiców pirotechnika. W większości zdecydowali się oni na zastosowanie stroboskopów i trzeba powiedzieć, że w połączeniu z półprzeźroczystą sektorówką wyglądały nieźle. Poza tym wcześniej, zanim kibice pokazali wspomnianą sektorówkę, rozłożyli na sektorze również sporej wielkości flagę w klubowych barwach. W obu sytuacjach słyszalny był głośny doping, który poprowadził Miedziowych do zwycięstwa nad Lechitami.

miedz-lech-2019-2

Fot. miedzlegnica.eu / Bartek Hamanowicz

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
grzegorz 2019-03-12 00:47:59

kiedyś podobną oprawę zrobiła Elana - "cały nasz świat kręci się wokół Ciebie". pozdro.

XXX 2019-03-11 19:47:52

Miedź to Miedź!!! Tyle w temacie !

kibic 1 2019-03-11 18:59:55

Bez spiny - chciałbym tylko zauważyć, że "Miedziowi" to są od lat kibice Zagłębia Lubin. Kibice Miedzi Legnica mimo oczywistego skojarzenia z nazwą klubu nie powinni być określani tym przydomkiem.