Kibice Ruchu w Bełchatowie

Niezła oprawa kibiców Ruchu Chorzów na meczu z GKS-em Bełchatów.

Piro Shop
Komentarze (4) 2019-03-02

Fani Ruchu odpalili pirotechnikę w Bełchatowie.

W sobotę zawodnicy Ruchu Chorzów wyjechali do Bełchatowa, aby zmierzyć się z miejscowym GKS-em w ramach rozgrywek 2 Ligi. Za nimi pojechała spora grupa fanów, którzy pod względem kibicowskim zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Co prawda ich drużyna przegrała 0:1, ale oni nie zawiedli.

Podczas meczu pokazali efektowną oprawę z bardzo mocnym akcentem pirotechnicznym. Wywiesili na barierkach transparent z napisem: "Mimo losu przeciwności zawsze w gotowości", a sami trzymali w rękach kilkadziesiąt niebiesko-białych flag. Później zaczęli machać tymi flagami, odpalając jednocześnie pomarańczowe race. Kiedy te już się wypaliły, to użyli jeszcze rac koloru czerwonego. Wszystko wyglądało bardzo efektownie. Poza tym 415 fanów Niebieskich przez większość spotkania żywo dopingowało piłkarzy. Nie pomogło to w wywiezieniu korzystnego rezultatu, ale i tak za taką postawę na wyjeździe należy im się pochwała. Świetna oprawa, znakomity doping.

gks-belchatow-ruch-chorzow-2019-2

gks-belchatow-ruch-chorzow-2019-3

Fot. niebiescy.pl

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
szczupak i ko 2019-03-04 10:22:18

To my to my śmierdzące ciawy konfidenty i psy to my to my śmierdzące ciawy konfidenty i psy a net parówka to nasza ruchawica

KSG Gliwice 2019-03-03 20:40:55

co ty pieRdzielisz Bykowina nas 120 was 80 i wiecej was nie ma było by jak z legia wpieRdol i płacz na necie...zebraliście pożądne ko i wjebane na batorym pod skarpą wdś, prezentacja na rudzie klapsy i ucieczka wraz z adlerem,pod spodkiem bokserze kryłeś sie za policyjną a dostałeś szanse i oferte,pałą,siemianowice pod halą pożądne bendzi a ci co zebrali ko po szpitalem to chyba do dziś leżą.....i kto przybił układ z gtesem.

Bokser Chorzów do ksg gliwice 2019-03-03 20:14:53

Od lat 90-tych nawet pod Nasz cień nie byliście w stanie podejść a teraz po wielu zatrzymaniach żyłki Wam pękają. Szkoda, że niGdy nie przyjęliście oferty jak przybiliście układ z cyganami. Na Słowacji, autostrada pod Piekarami Śląskimi i Bykowina. Ch.ja znaczyliście zawsze co potwierdziliście tylko układem, że sami nic nie zdziałacie, więc rzucaj dalej 60-tkami. J.bac 60 i cbśp.

KSG Gliwice 2019-03-03 19:47:43

mimo losu przeciwności ZAWSZE W NASZYM CIENIU.!! yebane 60 siatki zawsze gotowości ucho cbśp rozgrzane do niebieskości.