Kibice umilają dzieciakom czas ferii

Mali kibice Miedzi Legnica świetnie bawią się w ferie, dzięki starszym fanom klubu!

Piro Shop
Komentarze (3) 2019-01-29

Kibice umilają dzieciakom czas ferii!

Dzięki kibicom Miedzi Legnica z Ośrodka Kibice Razem tego klubu, dzieci z pewnością nie będą nudzić się w trwające ferie zimowe. Mali fani Miedzianki, dzięki szeregu zajęć przygotowanych przez kibiców, będą mogły spędzić je na sportowo z dodatkiem atrakcji turystycznych i edukacyjnych. Pierwsze dni ferii już za nimi i wśród dzieciaków widać radość!

W pierwszym dniu ferii dzieciaki wzięły udział w turnieju piłkarskim, który odbywał się pod hasłem "Sport to zdrowie". Zaś w drugim młodzi kibice wybrali się na wycieczkę, w ramach której mogli zwiedzić stadion Miedzi Legnica. Po świątyni wszystkich sympatyków Miedzianki oprowadzał ich "Łysy", czyli wieloletni fan klubu. Dzieciaki odwiedziły m.in. magazyn sportowy, w którym zapoznały się ze sprzętem treningowym, gablotę z trofeami czy gabinet masażu.

Podobne inicjatywy prowadzone są przez inne ośrodki kibicowskie w całym kraju. Świetny pomysł na wychowanie młodego pokolenia piłkarskich maniaków, którzy w przyszłości będą zapełniać stadionowe trybuny. Oby tak dalej!

Fot. Facebook Kibice Razem Miedź Legnica

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Patusy 2019-01-31 08:57:19

W Krakowie zwiedzają magazyny sklepów ogrodniczych i podziwiają maczety i siekiery. Później wycieczka udaje się na stadion, do gdzie dzieci uczy się jak zrobić przewały na tysiące złotych na swoim "ukochanym klubie" w ramach hasła piłka nożna dla kibicow.Wszystko kończy się przyspieszonym kursem dilerki na ulicy.

Miedziak 2019-01-30 13:41:43

Taki stary a taki głup% :)

D... 2019-01-30 12:21:28

Zwiedzanie stadionu Miedzi jako atrakcja dla dzieci na ferie? Serio? 8-) Może zatem jutro obejrzą obiekty Konfeksu, co? Daleko nie jest... :-p