Stadion Wisły Kraków

Nareszcie pozytywne wieści dla kibiców Wisły Kraków

Piro Shop
Komentarze (3) 2019-01-07

Jest oferta kupna Wisły Kraków.

Przedstawiciele Białej Gwiazdy poinformowali dzisiaj, że do klubu wpłynęła oferta kupna. Pomimo, że na razie szczegóły możliwej transakcji są nieznane, to sama informacja o złożonej ofercie jest dla wiernych kibiców dobrą informacją. W końcu przez bardzo długi czas musieli oni słuchać informacji jedynie złych, które budziły kolejne wątpliwości co do przyszłości klubu. Teraz w końcu pojawia się więcej pozytywnych wieści, które nie są tak niepewne i dziwne jak ta, również pozytywna z początku, o ofercie od Vanna Ly i Matsa Hartlinga. 

Oczywiście samo złożenie oferty nie oznacza, że do transakcji dojdzie. Tym bardziej, że nie wiemy czy potencjalny inwestor jest wiarygodny, bo go nie znamy. Pojawiają się natomiast już medialne informacje, kto może być wspomnianym inwestorem. Według "Przeglądu Sportowego" zainteresowany kupnem klubu jest jeden z najbogatszych Polaków, Zbigniew Jakubas. Można by było pomyśleć zatem, że to on złożył ofertę. Jednakże dziennikarz "Sportu" Mateusz Miga stwierdził, że propozycja kupna nie pochodzi od Jakubasa. Zamieszanie wokół Wisły trwa zatem nadal, ale nie to jest dla kibiców Białej Gwiazdy teraz najważniejsze. Najważniejsze jest bowiem to, że coraz więcej osób chce pomóc ich ukochanemu klubowi odbić się od dna. Tym samym oddalają się najczarniejsze scenariusze.

Fot. wisla.krakow.pl

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Blat 2019-01-08 14:54:24

Rozpieprzyć ten mafijny klub raz na zawsze i niech to bedzie przestroga dla dzialaczy innych klubów, zeby nie powielali podobnych blędow i nie wpuszczali za kuluary oraz do zarzadów bandytow, narkogangusów, nożownikow i inne mendy, które psują wizerunek srodowiska kibicow. Prawdziwych krakowskich kibiców żal...