Kibice Wisły Kraków

Okropny początek roku dla kibiców Wisły Kraków

Piro Shop
Komentarze (2) 2019-01-03

Seria złych wieści.

Nikt w polskim środowisku kibicowskim nie jest aktualnie poddany większej huśtawce nastrojów niż krakowscy Wiślacy. O ich trudnej sytuacji informujemy już bardzo długo, a końca zamieszania wcale nie widać. Dopiero co kibicom towarzyszyła radość z podpisanej umowy z inwestorami, która potem przerodziła się w niepewność, aby teraz doprowadzić do bardzo złych wieści. Krótka mówiąc, rok 2019 nie jest dla Wiślaków łaskawy. Przynajmniej z początku.

O jakie złe wieści chodzi? Otóż dziś rano Komisja Licencyjna PZPN wszczęła swoje wewnętrzne postępowanie w celu zbadania wszelkich nieprawidłowości. Doprowadziło ono do zawieszenia licencji Wisły Kraków z powodu naruszenia licznych, w tym wielu podstawowych, postanowień Podręcznika Licencyjnego na bieżący sezon. Oznacza to tyle, że jeśli nic się nie zmieni w najbliższym czasie, to klub nie wystąpi w wiosennej rundzie Ekstraklasy. To byłby dla kibiców prawdziwy cios. Wcześniej Towarzystwo Sportowe "Wisła" uznało za nieważną umowę, którą podpisali jego przedstawiciele z Vanną Ly oraz Matsem Hartlingiem. Ci twierdzą jednak, że to wbrew prawu łamie wszelkie klauzule zawarte we wspomnianej umowie. Zapowiada się zatem możliwy spór o Wisłę. Na domiar złego całą sprawą z przejęciem klubu ma zająć się prokuratura.

Prawdziwym i wiernym kibicom Wisły Kraków pozostaje tylko współczuć.

Fot. skwk.pl

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Ahsap 2019-01-04 19:38:26

Ale Was sharkski wy..bali... Ogromne pieniądze brali ludzie związani z wiślacką bojówką,a Wy dalej wierzycie w ich miłość do klubu. Przejęcie sprzedaży gadżetów, bramek w mieście,handlu prochami i koksami. Wszystko dla klubu :)

Sose 2019-01-04 18:34:51

Prawdziwym i wiernym. A nie mordercom z maczetami. Pozdrawiam Górnik Konin