Przynieś misia - Świąteczna akcja Wiślaków

Kibice Wisły organizują następną edycję akcji "Przynieś misia"

Piro Shop
Komentarze (1) 2018-11-07

Świąteczna akcja Wiślaków.

Grudzień zbliża się wielkimi krokami, a to zapowiada masę kibicowskich inicjatyw świątecznych. Jedną z takich ogłosili kibice Wisły Kraków, którzy bedą zbierać m.in pluszowe misie dla potrzebujących. Akcja jest prowadzona od kilku lat i także w tym roku będzie kontynuowana.

Jak piszą Wiślacy na swojej stronie internetowej skwk.pl, w ubiegłorocznej edycji udało się zebrać zabawki, które trafiły m.in. do wielu potrzebujących rodzin, maluchów przebywających w szpitalach czy dzieci z jednej z krakowskich szkól specjalnych. W sumie udało się wtedy obdarować kilkaset dzieci. W ramach tej akcji możliwa okazała się także wówczas pomoc jednej z rodzin objętej programem Szlachetnej Paczki.

Tegoroczna edycja startuje właśnie dzisiaj 7 listopada i potrwa do połowy grudnia. Wszyscy kibice dobrego serca, jako darczyńcy, mogą przekazywać w ramach akcji zabawki typu: maskotki, puzzle i gry, książeczki edukacyjne i kolorowanki, artykuły szkolne czy słodycze. Bardzo ważne jednak, żeby przekazywane artykuły były nowe, o co organizatorzy serdecznie proszą. Więcej informacji można przeczytać na skwk.pl.

fot. skwk.pl

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Złodziej 2018-11-09 19:49:28

Już jednego Miśka śmierdziele wysłały za kraty