lg

Lechia z dopingiem na Amber Cup

Piro Shop
2018-01-06

Już dzisiaj rozpoczyna się turniej halowy Amber Cup, który odbędzie się w Ergo Arenie w Gdańsku. Na turniej mobilizują się kibice Lechii.

 

Pierwszego dnia turnieju do rywalizacji staną drużyny dziecięce z rocznika 2008. Podział na grupy wśród dzieci wygląda następująco.

Podział na grupy - tuniej dziecięcy:

Grupa A: Bałtika Kaliningrad, Arka Gdynia, Zagłębie Lubin, Radunia Stężyca

 

Grupa B: Legia Warszawa, Śląsk Wrocław, Znicz Pruszków, Akademia Piłkarska Tczew Grupa C: Lechia Gdańsk, Pogoń Szczecin, Akademia Piłkarska Pomorze, Sparta Sycewice Grupa D:Lech Poznań, Jagiellonia Białystok, Gedania Gdańsk, Dziecięco-Młodzieżowa Szkoła Rezerw Olimpijskich Kaliningrad

 

Wstęp na mecze młodzieżowców jest bezpłatny. Dzień później zagrają drużyny z Ekstraklasy i I Ligi. Kibice Lechii Gdańsk zapowiadają pojawienie się na turnieju i wparcie swojej drużyny, która broni zdobytego rok temu pucharu.

Bilety dla kibiców Lechii

„Zapraszamy wszystkich fanów Biało-Zielonych do udziału w imprezie. Bilety na sektory dopingowe 104, 105 i 304 przeznaczone dla kibiców Lechii dostępne w cenie 15 zł w naszych sklepach na Podwalu Staromiejskim 93 oraz w Galerii Przymorze” – informuje portal lwypolnocy.pl.

Podział na grupy - Amber Cup 2018:

Grupa A: Lechia Gdańsk, Drutex-Bytovia Bytów, Miedź Legnica

 

Grupa B: Śląsk Wrocław, Wisła Płock, Fabryka Futbolu