gkm2

UR Vandals zawitali do Grudziądza

Piro Shop
Komentarze (30) 2017-12-22

Grupa UR Vandals Widzewa nie zwalnia tempa. Po wcześniejszych akcjach w Warszawie, Wrocławiu czy Gdańsku, nadszedł czas na grafy GKM-u Grudziądz.

 

Pod koniec września Widzew Vandals odwiedzili tereny Legii i zniszczyli ok. 50 grafów stołecznego klubu. Trzy tygodnie później ponowili akcje w Warszawie niszcząc ok. 60 grafów. W połowie października i listopadzie „odremontowali” grafy Lechii w Gdańsku i Śląska we Wrocławiu.

 

Tym razem Vandals Widzew odwiedzili fan club z Grudziądza i razem z WfcG zniszczyli 30 prac żużlowych kibiców.

 

 vandals1

vandals2

vandals3

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
nazarek 2017-12-26 18:57:52

A jak relacje Olimpia - WFCG? kosa?

m(L)! 2017-12-25 14:23:40

NO jasne szczurek --jak to zwiecie-- jak bedziesz po 40 stce ,,to z checią zobacze jaki jestes (L)_atawiec po płotach,,,gołąbku,,,ogarnij sie jak piszesz prosze;))kazdy starszy

Taka prawda 2017-12-25 13:38:39

dokładnie mordo jest tak jak mówisz, sami znawcy internetu a na meczach stoją gdzieś za piknikami jak pochowani jak szczurki, ale w necie wyszczekani fejsbukowi napinacze którzy mienią się kibicami BAAAA nawet i Holsami!

Do m(L) 2017-12-25 00:42:28

Nie,ależ oczywiście tu masz rację i nie przeczę temu zjawisku (czy jak to nazwać). Ale z drugiej strony np. przez ile lat ludzie (przynajmniej większość), żyli w przeświadczeniu, że taki L. Wałęsa to był bohater opozycji antykomunistycznej. A teraz wychodzi szydło z worka, jaki był z niego "bohater". Karma wraca. I tu też pewnie kiedyś wróci. Prawda zawsze obnaża ze wszystkiego, czasem prędzej, czasem później. A my mamy zasady proste. Kto obraża nam Widzew prosto w twarz, w odpowiedzi prosto w twarz otrzymuje to co zasiał (jeżeli wiesz, o czym prawię). Resztę mamy w dupie. Zwł. to co sie wypisuje w necie zza bezpiecznej klawki. Przecież przynajmniej większość z nas ma wyrobione zdanie o takich osobach.

m(L)! 2017-12-24 21:54:18

dobrze prawisz ale to nie ma sie jak do mego postu;((kolego Rts...sam jestem z chełmskiego to mnie nie zaskoczysz bo faktycznie chłopaki z ul wolnosci i obok mają fajną grupe rtsów.....pisałem o genezie waszej ksywy żydzew....że po prostu jest nie do zmiany,,i tak to polska kibolska łyknęła;))_) nic dwa razy sie nie zdarza,nie ma dwóch podobnych nocy ,dwóch tych samych pocałunków i tych samych spojrzeń w oczy.....-klasyk

Do tego ciecia nizej 2017-12-24 16:02:28

Mitomania paziow widzewskich staje sie juz zenujaca. Jakos wyszczekani tak nie byli gdy im na sektor pare ochroniarek wpadlo i zrobilo porzadek. mitomani widzewscy stali jak pizdy nic nie robiac.

Ktosik 2017-12-24 15:58:17

Do gkm cioty. Widzę że wiesz jak to jest...a więc kolego miłego bolcowania i na przyszłość nie chwal się wszystkim

Do m(L) 2017-12-24 14:16:10

Ciekawa teoria, pasuje do tych bajek Dozola... :) Zapytaj się wiślaka, czy kibica Ruchu, jak nazwie ŁKS. Żeby nie było stronniczo, jakiś czas temu obecna zgoda ŁKS-u cisnęła im od żydów i cyklonie B. A znajdą się i inne przykłady. Na Widzew ciśnie wiele ekip, bo kibole Widzewa niejednej ekipie zaleźli za skórę, a są rozsiani niemal po całej Polsce. Myślisz, że czemu np. w Grudziądzu Widzew nie jest lubiany przez GKM? Działa tam silny FC, a GKM ma z nami pewne doświdczenia. :) A czemu Widzew nie jest lubiany na Lubelszczyźnie, zwł. przez Motorynkę, czy Chełmiankę? Przeca nie z powodu malinowych nosów. W Chełmie był kiedyś silny FC Widzewa, który dawał się we znaki kibicom miejscowych klubów. Podobnie w Bełchatowie. Jest wiele takich miejsc.

Pozdro 2017-12-24 12:52:27

Dla mnie moda na rozdupcanie grafow to frajerstwo. Przeciez fajnie jak jedziesz przez polske i na kazdym innym terenie sa ciekawe grafy danej ekipy. Tylko akcje chuliganskie nie frajerskie

Janusz 2017-12-24 12:44:02

Podobno wandale z rts zawitali do Grudziądza brykami marki tico. Tak mówią świadkowie którzy cierpią na bezsenność i siedzą w oknach obserwując ulice.

Neutralny Grudziądz 2017-12-24 05:44:08

Z tym wfcg to chyba przesadzony temat. Z tego co się orientuje to ciężko to nazwać spontaniczna akcją.

m(L)! 2017-12-24 05:39:50

do tych po 30stce i starszych kiboli..;)..jeden z młodzików zapytał mnie,,czemu na widzew mówi sie zydzew,,skad geneza itp,itd...nie uderzam w RTS teraz ,,szczególnie przed swietami ,ale chciałbym napisac ciekawostke...wy,Widzewiacy mozecie cisnąć na ŁKS ze brodowici,,ze zakladal ich niejaki światek żydowski itd-ale niestety prawda jest taka ,ze juz tego nie zmienicie ..;(zauwazcie RTS,,że ŁKS od żydów wyzywacie tylko wy,na waszej Łódzkiej ziemi!! nikt inny w kraju!,,a cały kraj własnie na was krzyczy i was kojarzy z Żydami ! powinniscie Rts-owcy walczyc z tym w latach 90tych,, 94,95,96,, to wtedy na dobre wypłynęło żydzew...zeby było jasne-nie cisne wam ale tego nie zmienicie,,trzeba było wtedy to pietnowac ,zmieniac imago,walczyc...strzeliliscie sobie w kolanko,,to decyzyjni lat 90 tych typu heman''i spółka powinni juz wtedy to zwalczac.... niestety poszło w eter i tak zostało na mapie kibolskiej....ze widzew to skojarzenie Jude,,a juz ŁKS niekoniecznie.. z pozdrowieniami kibo(L)skimi i wesołych Świąt

Orient 2017-12-24 00:55:15

Brawo żydzi znów jeden pkt w lidze hools. Wesołej hanuki i salum malejkum dla was

arek 2017-12-23 18:56:49

youtube.com/watch?v=eaTliQ1EV3E

WidzewVAN 2017-12-23 18:08:58

Link do filmiku Widzewa - all-player.pl/grupa-ur-vandals-widzewa-2017-2 O tym, że wandale Widzewa jeżdżą po Polsce i niszczą grafy informowaliśmy już niejednokrotnie. Teraz wybrali się do Grudziądza, gdzie mają jeden ze swoich najsilniejszych Fan Clubów. Jak informują na swoim fan page zniszczyli około 30 prac związanych z tamtejszym GKM-em Grudziądz.

gkm cioty 2017-12-23 15:29:07

Ojoj.. ktosika ktoś chyba przegwintował w ostatnim czasie i to solidnie. ;) Pewnie stąd ta frustracja. W sumie nie dziwię się, dupsko pewnie jeszcze boli i hemoroidy się porobiły. Nie przejmuj się, z pierwszym razem ponoć zawsze boli, potem już będzie z górki. ;)

Ktosik 2017-12-23 15:11:07

I jak prawda głosi najwięksi chuligani wzięli spray w swoje ręce..Z okazji Świąt Żydzi życzę wam wyrucha...w dupska na sucho jak was ktoś złapie i tego abyście pozdychali od smrodu farby i Ruchania z koalicja

Joho 2017-12-23 11:49:30

Adas wyszedl ze sklepu już wasz wodz.Sprzetu mu zabraklo czy co

666 2017-12-23 08:22:43

A wielcy chuligani z wfcg nie pochwala sie, jak ich dwaj koledzy dostali wpierdol za zachodnia granica? Tez spontanicznie. Mysleli, ze sa w tych swoich koszulkach fanclubowych niesmiertelni.

STARY WIDZEW 2017-12-23 07:02:22

Prawie wszystkie grafy gkm aaa raczej buraki były już wcześniej przestrzelone niczym ten wasz śmieszny gkm A więc WFCG wcale nie potrzebuję wsparcia z ŁODZI to raczej były odwiedziny u brata po szalu do WIDZEWA

do gliwice 2017-12-22 21:45:45

cieniasie twoja ekipa szydercze uszko dalej ma szyndela lopeza skalara uszola itd

Jaśnie Pan 2017-12-22 18:14:37

Noo gruba akcja hehe, wszyscy cali podobno jeden tylko farbą łapy upierdolił. Wkurwiony był bo nie wiedział jak się mamie wytłumaczy.

Jak Boni dydy 2017-12-22 18:13:56

Ktoś was w końcu namierzy kondony i skończycie ruchani w dupę jako pokraki u kogoś w piwnicy.

KS Gliwice 2017-12-22 17:59:20

widzewskie obscymuRki obecnie No 1 w PL.

Vandals 2017-12-22 14:28:41

He, he... ziomki z Łodzi były w odwiedzinach na Strzemyku, a malunki były przy okazji. ;) Sama akcja nie była raczej planowana zbyt szczególnie, tzn. wyszła prawie ad hoc, po imprze zaplanowano ją na następny dzień i tyle.

dd 2017-12-22 14:11:15

Ta miasto Widzewa a ziomki z Lodzi wam orzyjezdzaja grafy zamalowywac

Vandals 2017-12-22 12:27:16

Miasto Widzewa! G/R\udziądz to miasto Widzewa! Amen. PozdRo dla WFCG!