Czterech beniaminków w II lidze!

Czterech beniaminków w II lidze!

Piro Shop
Komentarze (10) 2016-06-15

Odra Opole, Olimpia Elbląg, Warta Poznań i Polonia Warszawa to zespołu, które w przyszłym sezonie zagrają na trzecim szczeblu rozgrywkowym w Polsce.

 

Wszystkie drużyny wygrały swoje spotkania barażowe o awans do drugiej ligi, które były rozgrywane w systemie mecz i rewanż.

 

Komplet wyników:

Odra Opole – Vineta Wolin 3:1 (2:0, 1:1)

Olimpia Elbląg – Motor Lublin 3:1 (1:0, 2:1)

Warta Poznań – Garbarnia Kraków 3:3 (2:3, 1:0 – zdecydowały bramki strzelone na wyjeździe)

Polonia Warszawa – Górnik Wałbrzych 2:1 (1:1, 1:0)

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Zygmunt W. 2016-06-21 14:05:51

Tomaszku6789 ty łobuzie:) Czeka cię jeszcze wiele niespodzianek! Jak tylko wpadniesz do Warszawy:)

Tomaszek6789 2016-06-21 03:14:36

myslalem, ze czarne pedaly zaprzyjaznione z antifa juz nie istnieje, a tu prosze, taka niespodzianka

Bystrzyk 2016-06-18 20:49:22

A ja się ciesze, że Odra Opole weszła mają dobrych kibiców jak na tą klase rozgrywkową

Zygmunt W. 2016-06-18 09:22:50

Do Janka:)Kozy:)Błonia,TE Błonia składają sie z błon właściwych i z właściwej strony błon. Tej na Kałuży;)A Garbarni szkoda. Może w końcu zburzyli by Forum i wrócili na Barską. Pozdro!:)

Egon 2016-06-17 23:08:25

Bravo Polonia TOrCIDA PIEKARY

jan koza 2016-06-17 21:22:11

@~Zygmunt W. - 2016-06-17 09:47:30 Drogi Zygmuncie! Zupełnie nie zrozumiałeś pstryczka.Jaki cwks?Po krakowskich Błoniach śmiga tylko jeden klub. Nie będę przytaczał piosenki,ale już chyba się domyślasz,he he.

Zygmunt W. 2016-06-17 09:47:30

Do jan koza...:)Pocieszny jesteś "synu". Masz polot, poczucie humoru i własne zdanie. Widać, że zawodówkę łyknąłeś raz dwa w 6 lat:) Kup bilet na pociąg i jedź na cwks, bo istotnie chodzić nie możesz, bo za daleko:) Miłego dnia Janku! Pozdrów Rodziców!

jan koza 2016-06-16 18:38:09

Zygmunt W. - Garbarzy naprawdę szkoda,ale awans Polonii to już nieporozumienie.A chodzić to sobie możesz,ale na Błonia, synu.

Jerzy 2016-06-16 18:30:10

Gratulacje i szacunek dla Polonii i jej wiernych kibiców!

Zygmunt W. 2016-06-16 09:46:56

Polonia odbudowuje się w pięknym stylu. Szkoda Garbarni. Stary, zacny klub krakowski. Pasy chodziłyby z Polonią na Garbarnię-byłoby elegancko:) Ps. Wczoraj na K6 i w okolicach było piękne fetowanie!!!