GymBeam
www.warhouse.pl

PZPN wyłudza pieniądze?

2011-08-16
PZPN wyłudza pieniądze? - Ten Klub Kibica Reprezentacji to jakaś farsa! - Przyznają ze zgrozą nawet ci, którzy zdecydowali się do niego dołączyć.

Działacze PZPN zapowiadali, że członkostwo w Klubie Kibica będzie dawało przywilej kupna aż 5 biletów na mecze naszej reprezentacji. O opłacie "wpisowej" żadnej wzmianki na stronie internetowej klubkibicarp.pl nie ma. Dowiedzieć się można o niej dopiero po podaniu danych kontaktowych i numeru PESEL. Z e-maila, który administrator wyśle nam, by "dokończyć rejestrację".

Aby "dokończyć rejestrację" trzeba zapłacić 32 zł plus koszt dostarczenia karty. Należy także uiścić tajemniczą "opłatę transakcyjną". Tajemniczą, gdyż nie sposób ustalić ile ona wynosi. Kiedy klubowicz przebrnie przez proces rejestracji może zakupić bilety na mecze reprezentacji.

Prawdziwe problemy pojawiają się dopiero na tym etapie. Zalogowanie do serwisu udaje się niezwykle rzadko, a nawet gdy już się uda, to niemożliwe jest zarezerwowanie więcej niż jednego biletu. Rzecznik PZPN tłumaczy taką sytuację... przeciążeniem serwerów! Czyżby Klub Kibic cieszył się aż tak wielką popularnością?