Zakłady specjalne na Euro2024: Najciekawsze opcje bukmacherskie poza typowymi zakładami

Zakłady specjalne na Euro2024: Najciekawsze opcje bukmacherskie poza typowymi zakładami

Fot. Zdjęcie dodane przez Gursharndeep Singh
2024-06-05

Euro2024, jedno z najważniejszych wydarzeń piłkarskich na świecie, przyciąga nie tylko kibiców, ale także entuzjastów zakładów bukmacherskich. Obstawianie wyników meczów, liczby bramek czy zwycięzcy turnieju to standardowe formy zakładów, które znamy wszyscy. Jednak bukmacherzy prześcigają się w kreatywności, oferując mnóstwo zakładów specjalnych, które pozwalają na jeszcze większe emocje i możliwości wygranej.

Zakłady specjalne na Euro2024: Odkryj nowe możliwości obstawiania

Podczas gdy większość kibiców skupia się na standardowych zakładach dotyczących zwycięzcy meczu, liczby bramek czy końcowego triumfatora turnieju, bukmacherzy oferują szereg zakładów specjalnych, które mogą dostarczyć dodatkowych wrażeń i, co ważniejsze, szans na zysk. Przyjrzyjmy się najciekawszym opcjom zakładów specjalnych, które warto rozważyć podczas Euro2024.

Rzuty rożne

Jednym z popularnych zakładów specjalnych są zakłady na liczbę rzutów rożnych. Analizowanie stylu gry drużyn, które preferują atak skrzydłami, może dostarczyć cennych wskazówek. Drużyny takie jak Anglia czy Hiszpania, które często operują blisko linii końcowej, generują więcej rzutów rożnych. Obstawianie liczby rzutów rożnych, zarówno w całym meczu, jak i w poszczególnych połowach, może okazać się opłacalne, zwłaszcza w spotkaniach z wyraźnym faworytem.

Najlepszy strzelec turnieju

Zakłady na najlepszego strzelca turnieju to kolejna ekscytująca opcja. Analizując formę poszczególnych zawodników, ich rolę w drużynie oraz potencjalną długość pobytu w turnieju (im dalej drużyna zajdzie, tym więcej meczów do rozegrania), można wytypować faworyta. Gracze tacy jak Kylian Mbappe, Harry Kane czy Robert Lewandowski będą z pewnością na celowniku wielu obstawiających.

Żółte i czerwone kartki

Zakłady na liczbę żółtych i czerwonych kartek to kolejna interesująca możliwość. Turnieje międzynarodowe charakteryzują się wysoką intensywnością gry i często dużą ilością fauli. Analiza stylu gry drużyn oraz statystyk sędziów prowadzących mecze może dostarczyć cennych wskazówek. Niektóre drużyny, jak np. Serbia, są znane z agresywnego stylu gry, co może skutkować większą liczbą kartek.

Statystyki zawodników

Zakłady na indywidualne statystyki zawodników, takie jak liczba strzałów, celne podania czy ilość przechwytów, również zyskują na popularności. Obstawiając tego typu zakłady, warto zwrócić uwagę na zawodników kluczowych dla swoich drużyn oraz tych, którzy często angażują się w akcje ofensywne lub defensywne. Przykładowo, pomocnicy jak Kevin De Bruyne, którzy są centralną postacią w swoich zespołach, mogą być świetnym wyborem w tego typu zakładach.

Zakłady kombinowane

Zakłady kombinowane, czyli obstawianie kilku zdarzeń w jednym kuponie, mogą przynieść większe wygrane przy stosunkowo niskim ryzyku. Bukmacherzy oferują różnorodne kombinacje, takie jak wynik meczu i liczba bramek, czy zwycięzca meczu i najlepszy strzelec. Takie zakłady wymagają jednak dokładniejszej analizy i większej ostrożności.

iparts.pl