GymBeam
www.warhouse.pl
cash polska estonia

Komunikat o stanie zdrowia Frankowskiego i Casha

Fot. eastnews
2024-03-22

Reprezentacja bez nominalnego wahadłowego na mecz barażowy z Walią? To bardzo możliwe. Do mediów trafiła informacja na temat zdrowia zawodników, którzy przez urazy nie byli w stanie kontynuować starcia z Estonią.

Mecz z Estonią choć został wygrany, to kadra okupiła go kilkoma ciosami. Poza wstydliwą utratą bramki podczas gry w przewadze, selekcjonera mogą martwić też dwie kontuzje. Mecz na prawym wahadle zaczął Przemysław Frankowski, ale ze względu na drobny uraz w przerwie został zmieniony przez Matty’ego Casha. Obrońca Aston Villi również skończył mecz z urazem zaledwie po 10 minutach.

PZPN przekazał już dokładniejsze informacje o zdrowiu obu zawodników. Zawodnik RC Lens miał więcej szczęścia, ponieważ jego występ jest zagrożony, ale nie wykluczony. Frankowski cierpi z powodu bardzo dotkliwego bólu stłuczeniowego uda. Cash natomiast opuścił zgrupowanie kadry ze względu na uraz mięśnia dwugłowego.

Jak a razie nie wiadomo, czy za kontuzjowanego zawodnika powołane zostanie zastępstwo. Na chwilę obecną jedynym zdrowym prawym obrońcą jest Bartosz Bereszyński.

Fot.: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER