kozłowski premier league

Kozłowski dogadany z angielskim gigantem?

Fot. East News
Piro Shop
2021-11-27

Niespodziewane informacje przekazał w wywiadzie dla Weszło Maciej Rybus. Według reprezentacyjnego obrońcy Kacprem Kozłowskim był zainteresowany Lokomotiw Moskwa, jednak do transferu nie doszło, ponieważ zawodnik jest już dogadany z jednym z topowych klubów w Anglii. 

Kacper Kozłowski od wielu miesięcy skupia na sobie uwagę największych klubów w Europie, a jego poczynania śledzone są przez skautów z wielu lig. 18-latek dobrze wprowadził się do seniorskiej piłki, regularnie grając na poziomie Ekstraklasy, a także debiutując w kadrze narodowej. Choć do tej pory w mediach pojawiały się jedynie plotki na temat potencjalnego transferu, to zgodnie z informacjami przekazanymi przez Macieja Rybusa młody piłkarz po sezonie przejdzie do Anglii.

Fakt ten lewy obrońca reprezentacji przekazał w wywiadzie dla Weszło FM. Rybus opowiedział o zainteresowaniu jego klubu Kozłowskim. Lokomotiw pytał o umiejętności 18-latka i był gotów zapłacić za jego pozyskanie nawet 10 milionów euro. Transfer jednak nie mógł dojść do skutku, bo według 32-latka piłkarz Pogoni Szczecin jest już dogadany z topowym klubem z Premier League, gdzie trafi po obecnym sezonie. 

Rewelacje nie zostały do tej pory potwierdzone przez Pogoń Szczecin, a także samego zainteresowanego. Wiadome jest natomiast, że na meczach Ekstraklasy pojawiali się obserwatorzy Liverpoolu i Manchesteru United. Zainteresowanie ze strony The Reds i potencjalny transfer na Anfield Kozłowski skwitował jednak w październikowym wywiadzie, mówiąc o tym, że Jurgen Klopp nie robi na nim wrażenia i może pracować z lepszymi szkoleniowcami. Można się więc spodziewać, że 18-latek wybierze inny zespół.

Fot.PIOTR DZIURMAN/REPORTER