Kredyt na bilet na mecz piłkarski

Piro Shop
2021-10-13

Powszechnie wiadomo, że prawdziwy kibic piłkarski pragnie wspierać swoją ukochaną drużynę również na meczach wyjazdowych, czy największych sportowych turniejach. Oczywiście kibicowanie nie jest tanie, a do kosztów oprócz biletów wstępu należy doliczyć jeszcze podróże po świecie, czy zakwaterowanie na miejscu. Jak zatem sfinansować wyprawę na mecz do innego kraju? Dlaczego dobrym rozwiązaniem może być chwilówka?

Obecność na meczu ukochanej drużyny - bezcenne

Każdy kto chociaż raz był na meczu piłkarskim, w którym występowała jego ukochana drużyna zdaje sobie sprawę z tego, że są to niepowtarzalne wrażenia. Dlatego też wielu kibiców pragnie wspierać swoją drużynę na każdym meczu, co może okazać się kosztownym hobby. O ile w przypadku zmagań "domowych" główny koszt stanowi zakup biletu, to w przypadku meczów wyjazdowych należy doliczyć również przejazd. Najdroższe jednak są wyjazdy na spotkania w europejskich pucharach, czy mecze odbywające się w ramach Mundialu, czy Euro. W tych przypadkach oczywiście należy liczyć się ze zdecydowanie wyższymi cenami biletów, jak również poniesieniem kosztów związanych z podróżą oraz zakwaterowaniem w danym kraju. W wielu przypadkach jednak ponoszone koszty są sprawą drugorzędną, ponieważ wsparcie ukochanej drużyny jest bezcenne.

Jak wygląda zakup biletów na najważniejsze mecze?

W teorii zakup biletów na mecz piłkarski nie jest niczym trudnym, ponieważ wystarczy udać się do punktu sprzedaży lub dokonać transakcji przez Internet. W praktyce jednak może się to okazać zdecydowanie trudniejsze, co tyczy się najważniejszych imprez takich jak Mundial, Euro, czy Finał Ligi Mistrzów. Oczywiście wynika to przede wszystkim z faktu, że kibiców zainteresowanych zakupem jest zdecydowanie więcej niż wynosi pula dostępnych biletów. W związku z tym FIFA, czy UEFA wdrażają specjalne procedury w zakresie dostępności i możliwości zakupu biletów. Przedstawienie procesu w praktyce najłatwiej ukazać na przykładzie tegorocznego EURO 2020. 

Rezerwacja biletów na EURO 2020 ruszyła w grudniu zeszłego roku. Aby wziąć w niej udział należało zarejestrować się na specjalnej stronie UEFY, która w drodze losowania przyznawała zarejestrowanym kibicom możliwość zakupu biletu. Każda osoba mogła starać się o zakup 4 wejściówek dla siebie i swoich znajomych. W przypadku szczęścia w losowaniu kibic otrzymywał informację mailową o możliwości zakupu wejściówki, za którą należało zapłacić w ciągu 30 dni. Najtańsze bilety (kategoria 3) na mecze polskiej reprezentacji w fazie grupowej kosztowały od 35 do 50 euro. Najdroższe (kategoria I) natomiast można było kupić w cenie 185 euro. O wieje droższe były bilety na mecz finałowy, który odbył się w Londynie, ponieważ kosztowały od 295 do 945 euro. Dla porównania bilety na odbywający się w Gdańsku tegoroczny finał Ligi Europy, które również można było nabyć w formie losowania kosztowały od 40 do 130 euro. 

Dlaczego kredyt na bilet na mecz piłkarski to dobre rozwiązanie?

Jak pokazuje poprzedni akapit dostępność biletów na najważniejsze piłkarskie imprezy jest zdecydowanie niższa niż liczba kibiców chcących wziąć w nich udział. W związku z tym należy działać szybko, a w wielu przypadkach (losowanie biletów) liczyć na odrobinę szczęścia. Dlatego też mając możliwość zakupu biletów dobrym rozwiązaniem może być wzięcie szybkiego kredytu, który umożliwi ich sfinansowanie. Jest to rozwiązanie dla osób, które muszą szybko zapłacić za bilet, ale mają jednocześnie pewność, że w niedługim czasie będą dysponowali gotówką, która pozwoli im uregulować zaciągnięte zobowiązanie. 

Skorzystanie z szybkiej pożyczki na zakup biletów na mecz piłkarski sprawdza się również w sytuacji, gdy nasza drużyna awansuje do kolejnej rundy, co umożliwia wzięcie udziału w kolejnym meczu. W takiej sytuacji zazwyczaj należy działać bardzo szybko, ponieważ mecz odbywa się za kilka dni. Czekanie w takiej sytuacji na przelew wynagrodzenia może sprawić, że ominie nas okazja wspierania ukochanej drużyny w ważnym spotkaniu. Skorzystanie z kredytu pozwala zakupić bilety na mecz oraz pokryć wszystkie koszty związane z tym wydarzeniem. Mając pewność wpływu środków można być spokojnym o spłatę pożyczki w terminie. Co więcej, może być ona również całkowicie darmowa jeżeli jest to nasza pierwsza pożyczka.

Pożyczka online na sfinansowanie biletów na mecz piłkarski to rozwiązanie, które pozwala wziąć aktywny udział w ważnym dla nas wydarzeniu oraz przeżyć niesamowite emocje. Oczywiście ważne by brać ją świadomie i korzystać jedynie z atrakcyjnych ofert.