Pogoń Siedlce

Data powstania: 1944 Barwy: niebiesko-białe



Ostatnie wiadomości
Opublikowano terminarze rozgrywek I oraz II Ligi w sezonie 2019/2020!

Opublikowano terminarze rozgrywek I oraz II Ligi w sezonie 2019/2020!

Komentarze 2019-06-19

Znamy już terminarz rozgrywek w I oraz II Lidze w nadchodzącym sezonie Polski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarze rozgrywek w sezonie 2019/2020 dla I oraz II Ligi. Zespoły rywalizujące na zapleczu Ekstraklasy...

Komisja Licencyjna PZPN rozpatrzyła wnioski klubów występujących w II lidze

Komisja Licencyjna PZPN rozpatrzyła wnioski klubów występujących w II lidze

Komentarze 2019-06-05

Przyznano licencje na grę w II Lidze w sezonie 2019/2020. W miniony wtorek odbyło się spotkanie członków Komisji Licencyjnej PZPN, na którym podjęto decyzje w sprawie nadchodzącego sezonu 2018/2019 w...

Pary 1/16 finału Pucharu Polski rozlosowane

Pary 1/16 finału Pucharu Polski rozlosowane

Komentarze 2018-09-29

W piątek 28 września zostały rozlosowane pary w 1/16 Pucharu Polski 2018/19. Niemal za dokładnie miesiąc odbędą się mecze 1/16 finału Pucharu Polski. Zaplanowano je bowiem na dwa ostatnie dni...

Gorąco po meczu w Katowicach

Gorąco po meczu w Katowicach

Komentarze 2017-08-01

Pierwszy mecz nowego sezonu w Katowicach nie zachwycił miejscowych kibiców. Ponad 2200 osób oglądało inauguracyjną ligową porażkę GieKSy.   Na inaugurację sezonu 2017/2018 w Katowicach podejmowano Pogoń Siedlce. Dla drużyny...

I runda Pucharu Polski

I runda Pucharu Polski

Komentarze 2017-07-24

Znamy już 14 drużyn, które powalczą w II rundzie Pucharu Polski. Swoje mecze w większości wygryli faworyci, którzy teraz będą oczekiwać na wtorkowe losowanie. Największą niespodzianką było odpadnięcie GKS Katowice....

To My Kibice nr 118

Komentarze 2011-06-29

2 lipca ukaże się 118 numer „To My Kibice”! Oto, co znajdziesz na łamach najnowszego numeru TMK: Reportaże z takich meczów jak: Broń-Radomiak, Lechia Gdańsk-Zagłębie Lubin, ŁKS Łódź-Flota Świnoujście, Zawisza...

Na forum

Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze) Hercules Poirot 19.06.2015 07:23

Po to napisałem to zestawienie żeby jeżeli jestem w błędzie , ktoś to skorygował . Jako czasookres miałem na myśli okres mniej więcej od początku lat 90-tych bo od tego mniej więcej okresu kojarze ruch kibicowski. Nie o wszystkim się też pamięta . Np. umkneło mi że Radomiak stracił flagę na rzecz Powiślanki, a to było przecież niedawno .

Po waszych poprawkach zestawienie wygląda teraz tak :

Ekstraklasa :

- jedynie Nieciecza nie straciła żadnej flagi ;-)

I Liga :

- Olipmia Grudziądz
- Dolcan Ząbki
- Wigry Suwałki
- Pogoń Siedlce
- Zagłębie Sosnowiec
- MKS Kluczbork

II liga:

- Wisła Puławy
- Okocimski Brzesko

Z poważniejszych III ligowych ekip nie kojarze strat :

- Stilonu Gorzów
- Stali Rzeszów
- Resovii
- Motoru Lublin
- Karpat Krosno
- GKS-u Jastrzębie
- Gwardii Koszalin
- Hutinka Kraków
- KSZO Ostrowiec

Jakieś jeszcze ekipy nie straciły nigdy flagi ?

Oczwiście jak się myle to mnie poprawcie .

PUCHAR POLSKI 2015/16 niezmanipulowany 18.06.2015 20:13

Runda wstępna - 18-19 lipca


KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Kotwica Kołobrzeg
Rodło Kwidzyn - Flota Świnoujście
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski / Wisła Sandomierz /
Łysica Bodzentyn / Partyzant Radoszyce - Sandecja Nowy Sącz

Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard Szczeciński
Resovia - Puszcza Niepołomice
Boruta Zgierz - Widzew Łódź
ŁKS 1926 Łomża - Raków Częstochowa
Odra Opole - Pogoń Siedlce
Ślęza Wrocław - Bytovia Bytów
Ursus Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
Chełmianka Chełm - Siarka Tarnobrzeg
Garbarnia Kraków - GKS Tychy

Olimpia Olsztynek - Legionovia Legionowo
Grunwald Ruda Śląska / LKS Czaniec - Stal Stalowa Wola

KKS 1925 Kalisz - Wisła Puławy
Wda Świecie - Limanovia Limanowa
Znicz Pruszków - Nadwiślan Góra
Stal Mielec - Rozwój Katowice
Górnik Wałbrzych - Okocimski KS Brzesko
Energetyk ROW Rybnik - MKS Kluczbork

Awansy/Spadki - 2015. CiVi 14.06.2015 08:11

ogarnia ktoś, czy dziś będzie jakaś internetowa transmisja meczu Pogoń Siedlce - Raków ?

Baraże 13-14 czerwca. slonecznazks 12.06.2015 07:14

13 czerwca (sobota):

Stal Rzeszów - Olimpia Zambrów, godz: 15:00
Radomiak Radom - Wisła Sandomierz, godz: 15:00
Warta Poznań - Polonia Bytom, godz: 15:00

14 czerwca (niedziela):

Pogoń Siedlce - Raków Częstochowa, godz. 17:00

Awansy/Spadki - 2015. Hercules Poirot 31.05.2015 20:23

Nadzień dzisiejszy :

Z ekstraklasy spałdłby GKS Bełchatów i Zawisza - ale to jest jest jeszcze nie pewne
Do ekstraklasy awansowały już Zagłębie Lubin i Nieciecza .

Z 1 ligi spadły już Flota i Widzew . Spadnie jeszcze ktoś z dwójki : GKS Tychy/Pogoń Siedlce ( GKS TYchy musi wygrać z Dolcanem na wyjeździe w ostatniej kolejce żeby nie spaść bo Pogoń dostanie walkower za mecz z Flotą ). Lepsza z tych drużyn zagra baraż o 1 ligę . Na dzień dzisiejszy grali by ze Stalą Stalowa Wola .

Z 2 ligi do 1 na dzień dzisiejszy awansowało by Zaglebie Sosnowiec , ROW Rybnik i MKS Kluczbork . Stal Stalowa Wola grała by w barażu z GKS Tychy/Pogonią Siedlece . Została jeszcze jedna kolejka i szanse na awans/baraż mają : Raków Częstochowa , Rozwój Katowice , Błękitni Stargar Szczeciński i Stal Mielec .

Z 2 ligi do 3 spadły już Limanovia i Górnik Wałbrzych . Trzecim spadkowiczem będzie ktoś z dwójki : Puszcze Niepołomice lub Kotwica Kołobrzeg .

Baraże do 2 ligii na dzień dziesiejszy wyglądały by tak :

Stal Rzeszów - Olimpia Zambrów
Radomiak Radom - Wisła Sandomierz
Warta Poznań - Polonia Bytom
( udział w barażach narazie zapewnili sobie tylko Radmiak i Warta)

Formacja Port 2000 Mostki zrezygnowała z baraży zatem do 2 ligii awansuje bezpośrednio Gryf Wejherowo jeżeli zdobędzie 1 pkt w dwóch ostatnich swoich meczach .

Awansy/Spadki - 2015. CentralnaPolska1234 24.05.2015 22:06

Spadek z ekstraklasy : Korona Kielce, GKS Bełchatów
Awans : Zagłębie Lubin, Nieciecza

Spadek z 1 ligi: Tyski GKS, Pogoń Siedlce, Widzew (odda jeszcze mecz walkowerem i poleci 2 ligii niżej) Flota (się wycofała)

Awans z 2 ligii: Zagłębie Sosnowiec, Raków Częstochowa, Stalówka, ROW Rybnik

Z 2 ligii spada: Limanovia, Górnik Wałbrzych, Puszcza

Awans z 3 ligii po barażach: Polonia Bytom, Stal Rzeszów/Karpaty Krosno, Wisła Sandomierz

Coś czuję, że tak to się skończy wolałbym, żeby z Ekstraklasy spadło Podbeskidzie i Zawisza a zamiast ich zagrało Zagłębie i np Wisła Płock
Żeby z 1 ligii zamiast Widzewa i Tyskiego GKSu spadł np Dolcan i Nieciecza no ale plusem jest to że na dobrej drodze do awansu na zaplecze ekstraklasy są takie ekipy jak Raków, Stalówka, ROW, Zagłębie Sosnowiec.

To może być ciekawa liga:
Korona Kielce ,GKS Bełchatów ,Wisła Płock ,Olimpia Grudziądz ,Stomil Olsztyn ,Chojniczanka Chojnice ,Dolcan Ząbki ,Wigry Suwałki ,GKS Katowice ,Arka Gdynia ,Miedź Legnica ,Chrobry Głogów ,Bytovia Bytów ,Sandecja Nowy Sącz ,Zagłębie Sosnowiec ,Raków Częstochowa ,Stal Stalowa Wola ,ROW Rybnik

Awansy/Spadki - 2015. Gylfi 17.05.2015 20:11

Spadek z Ekstraklasy - GKS Bełchatów i Górnik Łęczna
Awans do Ekstraklasy - Zagłębie Lubin i mimo wszystko Wisła Płock (w ostatniej kolejce Nieciecza jedzie do Lubina i tam pewnie pogubi punkty)
Spadek z I ligi - Flota, Widzew, Pogoń Siedlce. GKS Tychy powinien się uratować.
Awans do I ligi - ciężko stwierdzić. Stawiam na Zagłębie Sosnowiec i MKS Kluczbork. 3 i 4 (baraż) nie wytypuję teraz.

Kibicowska Warszawa ABC1935 06.05.2015 19:33

Argument, że ekipy podwarszawskie chowają się pod parasolem... dość słaby chyba, że czegoś nie zrozumiałem. Wspomniany Dolcan Ząbki i Pogoń Siedlce, które są w tej chwili chyba w najwyższej formie jeżdżą obecnie aktywnie w niedużych liczbach na dość nieciekawe dla siebie tereny. Poza tym Pogoń Siedlce to jednak ekipa z potencjałem i składem większym niż reszta ekip podwarszawskich także jakaś pogarda odczytywana z postów Polonisty jest trochę nie na miejscu. Oprócz tego w historii kibicowskiej to Dolcan Ząbki, który też miał swoje problemy, przestoje i kryzysy ma bodajże więcej rozegranych sparingów niż Polonia. Wracając do parasola to ekipy, które działają obecnie słabiej albo w ogóle czyli też wspomniany OKS Otwock, Świt czy Znicz też jeździły na gorące tereny i miały swoje większe lub mniejsze przygody w czasach swoich świetności z nieprzypadkowymi ekipami.

Kibicowska Warszawa ISeeDeadHaters 01.09.2014 10:00

Pogoń Siedlce jest fc Legii czy to zwykła sympatia ze względu na kibicowanie obu klubom?

III liga łódzko-mazowiecka ŁUKI1985 28.07.2014 20:41

Oto pełna lista drużyn, które zagrają w trzeciej lidze łódzko-mazowieckiej w sezonie 2014/15: Radomiak Radom, Legia II Warszawa, Ursus Warszawa, GKP Targówek, ŁKS Łódź, , Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Sokół Aleksandrów Łódzki, Pogoń II Siedlce, Pelikan Łowicz, Warta Sieradz, Start Otwock, Omega Kleszczów, Lechia Tomaszów Mazowiecki, Pilica Białobrzegi, WKS Wieluń, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Polonia Warszawa, Broń Radom.

Puchar Polski 2014/2015 Frankie Edgar 21.07.2014 20:39

Raczej słaba kolejna kolejka PP się szykuje.

Legionovia Legionowo - Rozwój Katowice 26 lipca, 17:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Górnik Wałbrzych 27 lipca, 17:00
Odra Opole - Znicz Pruszków 26 lipca, 17:00
Motor Lublin - Chrobry Głogów 26 lipca, 17:00
Gryf Wejherowo - Kotwica Kołobrzeg 26 lipca, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Siarka Tarnobrzeg 26 lipca, 17:00
Sokół Kleczew - Unia Solec Kujawski
Polonia Bytom - Pelikan Łowicz 26 lipca, 18:00
Sparta Jazgarzew - Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg - Radomiak Radom 26 lipca, 18:00
Błękitni Stargard Szczeciński - Pogoń Siedlce 26 lipca, 17:00
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 26 lipca, 17:00

Sektory Gości [WIOSNA 2014] Fanatycy Widzewa 19.07.2014 12:18

nie da się edytować :(

jaką pojemność mają sektory:

Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce
Chrobry Głogów ?


My dopiero na pierwszy zorganizowany wyjazd będziemy mogli pojechać dopiero 27 września, więc wszystko może się zmienić, ale czy powyższe sektory są otwarte ?

Kibicowska Warszawa ZenonM 03.07.2014 17:04

A jak to jest z wyjazdami ekip okołomazowieckich na tereny radomskie łodzkie ?

Z tego co poszperałem to pare ekip jeździło Hutnik W-wa, Piaseczno, Ursus, Świt NDM, Pogoń Siedlce, Pogoń Grodzisk zaliczyła nawet starcie pod stadionem Broni, Drukarz w Szydłowcu przegonił miejscowych.

Generalnie chciałem zapytać czy na mazowieckim podwórku jest jakaś ekipa, która miała możliwość jazdy na wrogie tereny a z tego nie korzystała ?


I jeszcze podbijam pytanie o kose Otwocka z Grodziskiem.
I jeszcze pytanie o Znicz Pruszków - czy miał jakies kosy w okresie działalności?

Awanse i spadki 2013/2014 (kibicowsko) Emigrant92KS 08.06.2014 21:47

1 Liga w sezonie 2014/2015
1 liga w sezonie 2014/2015
1. Arka Gdynia
2. Bytovia Bytów
3. Chojniczanka Chojnice
4. Chrobry Głogów
5. Dolcan Ząbki
6. Flota Świnoujście
7. GKS Katowice
8. GKS Tychy
9. Kolejarz Stróże
10. Miedź Legnica
11. Olimpia Grudziądz
12. Pogoń Siedlce
13. Sandecja Nowy Sącz
14. Termalica Bruk-Bet Nieciecza
15. Widzew Łódź
16. Wigry Suwałki
17. Wisła Płock
18. Zagłębie Lubin



2 Liga w sezonie 2014/2015
1. Górnik Wałbrzych
2. Stomil Olsztyn (spadkowicz z I ligi)
3. Puszcza Niepołomice (spadkowicz z I ligi)
4. ROW Rybnik (spadkowicz z I ligi)
5. Okocimski KS Brzesko (spadkowicz z I ligi)
6. Zagłębie Sosnowiec
7. Błękitni Stargard Szczeciński
8. MKS Kluczbork
9. Rozwój Katowice
10. Warta Poznań
11. Siarka Tarnobrzeg
12. Legionovia Legionowo
13. Stal Stalowa Wola
14. Znicz Pruszków
15. Stal Mielec
16. Wisła Puławy
17. Kotwica Kołobrzeg lub Resovia Rzeszów lub Ursus Warszawa lub Ślęza Wrocław
18. Nadwiślan Góra lub Sokół Kleczew lub Granat Skarżysko-Kamienna lub Sokół Ostróda

Z drugiej ligi szkoda Odry,Rakowa,Polonii,Olimpii,Stali Rz., Radomiaka, dużo dobrych ekip poleciało.

Puchar Polski 2013/2014 Oden2 13.07.2013 23:01

AMSPN Hetman Zamość - Rozwój Katowice
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Chrobry Głogów
Calisia Kalisz - Lech Rypin
Pelikan Łowicz - Bałtyk Koszalin
ŁKS 1926 Łomża - Odra Opole
Stal Stalowa Wola - Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice
Skra II Częstochowa - Motor Lublin
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg
Sokół Kleczew - KS Polkowice/Stal Rzeszow
Ursus Warszawa - Pogoń Siedlce

Galeria 26-29.04 maRjan 25.04.2013 18:11

Ekstraklasa:

Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 28 kwietnia, 17:00
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 29 kwietnia, 18:30
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 27 kwietnia, 15:45
Piast Gliwice - Legia Warszawa 27 kwietnia, 18:00
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 26 kwietnia, 18:00
Polonia Warszawa - GKS Bełchatów 27 kwietnia, 13:30
Wisła Kraków - Widzew Łódź 26 kwietnia, 20:45
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 28 kwietnia, 14:30

I liga:

Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 27 kwietnia, 17:00
GKS Tychy - Okocimski Brzesko 28 kwietnia, 17:00
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia 27 kwietnia, 18:00
Polonia Bytom - GKS Katowice 28 kwietnia, 12:30
Flota Świnoujście - Stomil Olsztyn 27 kwietnia, 16:30
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Dolcan Ząbki 28 kwietnia, 12:15
Zawisza Bydgoszcz - Łks Łódz
Kolejarz Stróże - Warta Poznań 28 kwietnia, 17:00
Górnik Łęczna - Cracovia Kraków 27 kwietnia, 17:00

II liga zach:


Chojniczanka Chojnice - MKS Oława 27 kwietnia, 17:00
Lech Rypin - Calisia Kalisz
Rozwój Katowice - Chrobry Głogów 27 kwietnia, 17:00
Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów 28 kwietnia, 15:00
Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork 28 kwietnia, 12:00
Jarota Jarocin - ROW Rybnik 28 kwietnia, 15:00
Górnik Polkowice - Górnik Wałbrzych 29 kwietnia, 17:00
Elana Toruń - Raków Częstochowa 27 kwietnia, 15:00
Tur Turek - Ruch Zdzieszowice 27 kwietnia, 17:00

II liga wsch:

Wigry Suwałki - Radomiak Radom 28 kwietnia, 18:00
Znicz Pruszków - Concordia Elbląg 28 kwietnia, 12:00
Unia Tarnów - Wisła Puławy 27 kwietnia, 17:00
Garbarnia Kraków - Pelikan Łowicz 27 kwietnia, 16:00
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg - Stal Rzeszów 27 kwietnia, 15:00
Resovia - Olimpia Elbląg 27 kwietnia, 16:00
na Stadionie Miejskim
Wisła Płock - Puszcza Niepołomice 28 kwietnia, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Motor Lublin 27 kwietnia, 17:00
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 27 kwietnia, 17:00
i niższe...

Zgody / Kosy/ Układy ... n1906h 28.02.2013 12:09

Arka Gdynia
Avia Świdnik
Bałtyk Gdynia
Beskid Andrychów
Broń Radom
Bytovia Bytów
Calisia Kalisz
Chełmianka Chełm
Chojniczanka Chojnice
Chrobry Głogów
Cracovia Kraków
Czarni Jasło
Elana Toruń
Flota Świnoujście
GKS Bełchatów
GKS Katowice
GKS Tychy
Górnik Konin
Górnik Łęczna
Górnik Polkowice
Górnik Wałbrzych
Górnik Zabrze
Granica Kętrzyn
Gryf Słupsk
Gryf Wejherowo
Gwardia Koszalin
Hutnik Nowa Huta
Jagiellonia Białystok
Karpaty Krosno
Korona Kielce
Kotwica Kołobrzeg
Lech Poznań
Lech Rypin
Lechia Dzierżoniów
Lechia Gdańsk
Lechia Zielona Góra
Legia Warszawa
ŁKS Łomża
ŁKS Łódź
Miedź Legnica
MKS Kluczbork
Motor Lublin
Odra Opole
Odra Wodzisław Śl.
Okocimski Brzesko
Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz
Orzeł Przeworsk
Pelikan Łowicz
Piast Gliwice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Siedlce
Pogoń Szczecin
Polonia Bytom
Polonia Przemyśl
Polonia Świdnica
Polonia Warszawa
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Resovia Rzeszów
ROW Rybnik
Ruch Chorzów
Sandecja Nowy Sącz
Siarka Tarnobrzeg
Stal Bielsko-Biała
Stal Mielec
Stal Rzeszów
Stal Sanok
Stal Stalowa Wola
Stomil Olsztyn
Szczakowianka Jaworzno
Śląsk Wrocław
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Tur Turek
Unia Tarnów
Victoria Jaworzno
Warmia Grajewo
Widzew Łódź
Wigry Suwałki
Wisła Kraków
Wisła Płock
Wisła Puławy
Wisła Sandomierz
Zagłębie Lubin
Zagłębie Sosnowiec
Zawisza Bydgoszcz

moja prośba, kogo brakuje w tym gronie z działających ekip, a kto nie powinien w tej liście się w ogóle znaleźć.