Legalny bukmacher Fortuna przygotował darmowe 20 PLN na zakłady. Kliknij tutaj i odbierz 20 PLN!

Pogoń Siedlce

Gorąco po meczu w Katowicach

Pierwszy mecz nowego sezonu w Katowicach nie zachwycił miejscowych kibiców. Ponad 2200 osób oglądało inauguracyjną ligową porażkę GieKSy.   Na inaugurację sezonu 2017/2018 w Katowicach podejmowano Pogoń Siedlce. Dla drużyny...

I runda Pucharu Polski

Znamy już 14 drużyn, które powalczą w II rundzie Pucharu Polski. Swoje mecze w większości wygryli faworyci, którzy teraz będą oczekiwać na wtorkowe losowanie. Największą niespodzianką było odpadnięcie GKS Katowice....

Poznaliśmy terminarz I i II ligi

PZPN ogłosił dzisiaj terminarz  rozgrywek I i II ligi na sezon 2017/2018. Rozgrywki w obu ligach rozpoczną się 29 lipca, a zakończą 26 listopada. W rundzie jesiennej rozegrane zostanie 19 kolejek. ...

To My Kibice nr 118

2 lipca ukaże się 118 numer „To My Kibice”! Oto, co znajdziesz na łamach najnowszego numeru TMK: Reportaże z takich meczów jak: Broń-Radomiak, Lechia Gdańsk-Zagłębie Lubin, ŁKS Łódź-Flota Świnoujście, Zawisza...

Oświadczenie kibiców Radomiaka

Kibice Radomiaka w reakcji na chęć opuszczenia klubu przez dotychczasowego sponsora, pana Mirosława Hernika wystosowali oświadczenie, w którym przypominają o swoich zasługach w ratowaniu stulatka oraz deklarują gotowość do odkupienia...

Forum

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko
  • Bulbo napisał:
  • 08.09.2017 07:43

Prawda jest taka , że jak przez parę sezonów na Cicha będą przyjeżdzać kluby typu Puszcza Niepołomice, Pogoń Siedlce itp ( z całym szacunkiem do tych klubów) to zaczną się problemy z frekwencją. Niestety taka jest kolej rzeczy i każdy klub miałby podobnie. I z tym sie na Ruchu muszą liczyć.
Dlatego śmiać mi się chciało jak jeszcze do niedawna niebiescy tutaj kpiąco szydzili z innych klubów. Hipokryzja totalna, która szybciej niż się niektórym wydaje, dotknie ich klub. I nie ma co się zasłaniać stwierdzeniemże u nas jest hujnia , w większości klubów jest hujnia...

Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
  • Lari napisał:
  • 18.08.2017 20:23

Może nie tak duże miasto jak Dąbrowa Górnicza wymieniona przez rzutkarny, ale na pewno Siedlce (prawie 80 tys. mieszkańców). FC Legii, a Pogoń Siedlce pro (L).

Przy okazji - czy są w Polsce miasta, w których działają na raz dwa fan cluby ekip, które mają ze sobą zgodę?

Podkarpacie vs Lubelszczyzna
  • Adamwladam napisał:
  • 24.03.2017 06:49

W trakcie weekendu doszło do ciekawe co starcia na Lubelszczyźnie.
Orlęta Radzyn 40 -60 Pogoń Siedlce/Podlasie Biała P.
Szybkie zwycięstwo Orląt.

Ranking na domowych stadionych
  • PolskieStadiony napisał:
  • 13.10.2016 16:52

Nowy ranking :)

1.Podbeskidzie Bielsko-Biała (8752) - 15ptk.
2.Motor Lublin (2479) - 12ptk.
3.GKS Katowice (2000) - 10ptk.
4.Stomil Olsztyn (1530) - 8ptk.
5.Olimpia Elbląg (1254) - 6ptk.
6.Wisła Puławy (1122) - 5ptk.
7.Chojniczanka Chojnice (1053) - 4ptk.
8.Zagłębie Sosnowiec (1000) - 3ptk.
9.Raków Częstochowa (989) - 2ptk.
10.GKS Bełchatów (800) - 1ptk.


Ranking frekwencji u siebie:
1.Lechia Gdańsk - 70ptk.
2.Lech Poznań - 67ptk.
3.Legia Warszawa - 66ptk.
4.Jagielonia Białystok - 60ptk.
5.GKS Tychy - 46ptk.
- Podbeskidzie Bielsko-Biała - 46ptk.
7.Wisła Kraków - 45ptk.
8.Śląsk Wrocław - 44ptk.
9.Arka Gdynia - 41ptk.
- Górnik Zabrze - 41ptk.
11.Cracovia Kraków - 29ptk
12.Korona Kielce - 28ptk.
13.Zagłębie Lubin - 26ptk.
14.Wisła Płock - 24ptk.
15.GKS Katowice - 21ptk.
16.Stal Mielec - 19ptk.
17.Pogoń Szczecin - 17ptk.
18.Wisła Puławy - 15ptk.
19.Motor Lublin - 14ptk.
20.Piast Gliwice - 12ptk.
- Górnik Łęczna - 12ptk
- Termalica Nieciecza - 12ptk.
- Stomil Olsztyn - 12ptk.
24.Ruch Chorzów - 11ptk.
25.Radomiak Radom - 10ptk.
26.Widzew Łódź - 6ptk.
- Olimpia Elbląg - 6ptk.
28Pogoń Siedlce - 4ptk.
- KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - 4ptk.
- Chojniczanka Chojnice - 4ptk.
31.Miedź Legnica - 3ptk.
- Zagłębie Sosnowiec - 3ptk.
33.Wigry Suwałki - 2ptk
- Raków Częstochowa - 2ptk
- ROW 1964 Rybnik - 2ptk.
36.Sandecja Nowy Sącz - 1ptk.
- Olimpia Grudziądz - 1ptk.
- Pelikan Łowicz - 1ptk.
- GKS Bełchatów - 1ptk.

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko
  • Combat napisał:
  • 12.10.2016 15:14

Ludzie qrwa skończcie już z tą Rudą,wszystko ulica wyjaśni kto jest lepszy a kto gorszy.Są ważniejsze tematy np.w Zabrzu psy zawijają kolejne osoby za wulgaryzmy na meczu,który się odbył w chuj czasu temu (Górnik-Pogoń Siedlce).Co to ma qrwa być?Co to jest za kraj?Psy zawijają osoby za wulgaryzmy a sami na oczach całego kraju strzelają do kibica z odległości pięciu metrów by zabić.Cała Polska widziała,a te qrwy zostali uznani za niewinnych.Ty pierdolona szmato z milicji odpowiedzialna za śmierć śp.Dawida jak to teraz czytasz to życzę ci żebyś się powiesił.Możecie mnie odszukać przez IP,ale ja się was nie boję.Wielki chuj wam w dupę, milicyjne ścierwo.Jest tu jeszcze w tym kraju jakaś wolnośc słowa?

Ranking na domowych stadionych
  • PolskieStadiony napisał:
  • 09.10.2016 10:50

Stworzyliśmy przed tygodnie ranking frekwencji u siebie i chcielibyśmy się was zapytać jak się wam podoba ów ranking. Tylko za nim go przedstawimy to krótko o co w nim chodzi:

1.W rankingu biorą udział wszystkie kluby z naszego kraju.
2.Pod uwagę będzie brane 10 najlepszych frekwencji każdej kolejki.
3.Punktacja będzie przyznawana za 1 miejsce 15 pkt, 2-12, 3-10, 4-8, 5-6, 6-5, 7-4, 8-3, 9-2 i 10-1
4.Gdyby zdarzyła się sytuacja że w dany weekend będzie grała tylko np. Ekstraklasa to pod uwagę będzie brane tylko 5 najlepszych frekwencji i pkt będzie dawać następująco 1-8, 2-6, 3-4, 4-2 i 5-1
5.Jako że Ekstraklasa ma 37 kolejek a 1,2 i 3 liga mają po 36 to ostatnia kolejka ekstraklasy nie będzie brana pod uwagę.
6.W przypadku weekendu reprezentacyjnego tak jak to będzie miało miejsce za tydzień gdzie ekstraklasa pauzuje ranking będzie prowadzony tak jak w punkcie 3, żeby stadiony z niższych lig mogły też wziąść udział w zabawie.
7.Zdajemy sobie sprawę że w Polsce są małe i duże stadiony i może zdarzyć się teoretycznie taka sytuacja gdzie na stadion we Wrocławiu czy w Poznaniu będzie chodziło 2 razy więcej kibiców niż np. Kielcach czy Tychach a kluby w rankingu będą miały podobną ilość pkt, dlatego na koniec sezonu z liczymy całą frekwencję najlepszej dziesiątki i dodamy dodatkowe punkty 1 miejsce 30 pkt, 2-24, 3-20, 4-16, 5-12, 6-10, 7-8, 8-6, 9-4, 10-2.

A tak prezentuje się ranking po 12 zestawieniach :)

Ranking frekwencji u siebie:
1.Lechia Gdańsk - 70ptk.
2.Lech Poznań - 67ptk.
3.Legia Warszawa - 66ptk.
4.Jagielonia Białystok - 60ptk.
5.GKS Tychy - 46ptk.
6.Wisła Kraków - 45ptk.
7.Śląsk Wrocław - 44ptk.
8.Arka Gdynia - 41ptk.
- Górnik Zabrze - 41ptk.
10.Podbeskidzie Bielsko-Biała - 31ptk.
11.Cracovia Kraków - 29ptk
12.Korona Kielce - 28ptk.
13.Zagłębie Lubin - 26ptk.
14.Wisła Płock - 24ptk.
15.Stal Mielec - 19ptk.
16.Pogoń Szczecin - 17ptk.
17.Piast Gliwice - 12ptk.
- Górnik Łęczna - 12ptk
- Termalica Nieciecza - 12ptk.
20.Ruch Chorzów - 11ptk.
- GKS Katowice - 11ptk.
22.Radomiak Radom - 10ptk.
- Wisła Puławy - 10ptk.
24.Widzew Łódź - 6ptk.
25.Stomil Olsztyn - 4ptk.
- Pogoń Siedlce - 4ptk.
- KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - 4ptk.
28.Miedź Legnica - 3ptk.
29.Wigry Suwałki - 2ptk
- ROW 1964 Rybnik - 2ptk.
- Motor Lublin - 2ptk.
32.Sandecja Nowy Sącz - 1ptk.
- Olimpia Grudziądz - 1ptk.
- Pelikan Łowicz - 1ptk.

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
  • esyfloresy napisał:
  • 04.10.2016 20:05

Jak aktualnie wyglądają stosunki na linii :
AZS Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski
Pogoń Siedlce - Orlęta R.
Wisła Puławy - Orlęta R.

?

Puchar Polski- 2016/2017
  • WODA GAZOWANA napisał:
  • 21.07.2016 14:05

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwałki 23 lipca, 16:00

Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka Chojnice 23 lipca, 18:00

Rominta Gołdap - Arka Gdynia 26 lipca, 18:00

Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 23 lipca, 17:00

Siarka Tarnobrzeg - Sandecja Nowy Sącz 23 lipca, 17:00

GKS Bełchatów - Miedź Legnica 23 lipca, 17:30

Legionovia Legionowo - Zagłębie Sosnowiec 23 lipca, 16:30

Błękitni Stargard Szczeciński - Bytovia Bytów 23 lipca, 17:00

Stal Mielec - Wisła Płock 27 lipca, 19:00

Radomiak Radom - GKS Katowice 22 lipca, 18:30

ROW 1964 Rybnik - Stomil Olsztyn 22 lipca, 19:00

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Pogoń Siedlce 23 lipca, 17:00

KKS 1925 Kalisz - Polonia Bytom 23 lipca, 17:00

Wda Świecie - Puszcza Niepołomice 23 lipca, 17:00

Olimpia Zambrów - GKS Tychy 23 lipca, 13:00

Puchar Polski- 2016/2017
  • WODA GAZOWANA napisał:
  • 24.06.2016 13:59

Runda wstępna - 16/17 lipca

1. Wda Świecie - Rozwój Katowice
2. GKS 1962 Jastrzębie - Olimpia Grudziądz
3. Świt Skolwin - Polonia Bytom
4. Rominta Gołdap - wolny los (**)
5. JKS 1909 Jarosław - ROW 1964 Rybnik
6. KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Pogoń Siedlce
7. Lechia Tomaszów Mazowiecki - Stal Mielec
8. Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg
9. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - wolny los (**)
10. Miedź II Legnica - GKS Bełchatów
11. ŁKS 1926 Łomża - GKS Tychy
12. KKS 1925 Kalisz - MKS Kluczbork
13. Małopolski ZPN (*) - Puszcza Niepołomice
14. Chełmianka Chełm - Olimpia Zambrów
15. Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Pruszków
16. Pomorski ZPN (*) - Kotwica Kołobrzeg
17. Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
18. Nadwiślan Góra - Legionovia Legionowo
19. Raków Częstochowa - Wisła Puławy
20. Błękitni Stargard Szczeciński - Gryf Wejherowo



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



I runda - 23/24 lipca

21. Zwycięzca meczu nr 15 - Wigry Suwałki
22. Zwycięzca meczu nr 16 - Chojniczanka Chojnice
23. Rominta Gołdap - Arka Gdynia (26/27 lipca)
24. Zwycięzca meczu nr 19 - Chrobry Głogów
25. Zwycięzca meczu nr 8 - Sandecja Nowy Sącz
26. Zwycięzca meczu nr 10 - Miedź Legnica
27. Zwycięzca meczu nr 18 - Zagłębie Sosnowiec
28. Zwycięzca meczu nr 2 - wolny los (***)
29. Zwycięzca meczu nr 20 - Bytovia Bytów
30. Zwycięzca meczu nr 7 - Wisła Płock (26/27 lipca)
31. Zwycięzca meczu nr 17 - GKS Katowice
32. Zwycięzca meczu nr 5 - Stomil Olsztyn
33. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Zwycięzca meczu nr 6
34. Zwycięzca meczu nr 3 - Zwycięzca meczu nr 12
35. Zwycięzca meczu nr 1 - Zwycięzca meczu nr 13
36. Zwycięzca meczu nr 14 - Zwycięzca meczu nr 11

Kibicowska Warszawa
  • Wwa022 napisał:
  • 12.10.2015 18:00

Lepiej pojechać do pruszkowa gdzie gra Pogoń i palić chuja że się wjechało pod kasy jak z góry było wiadomo że Siedlce mają protest. Mieliście całą sobote ale wy wolicie bawić się w partyzantke, a nie chuliganke...

Puchar Polski 2015/2016
  • NG_M napisał:
  • 23.07.2015 11:14

Losowanie 1/16:

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Nadwiślan Góra / Zagłębie Lubin - Błękitni Stargard Szczeciński / Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Rodło Kwidzyn / Olimpia Grudziądz - Lech Poznań
Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Zawisza Bydgoszcz - ŁKS 1926 Łomża / Chrobry Głogów
KS Stilon Gorzów Wielkopolski / Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice
Garbarnia Kraków / Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stomil Olsztyn / Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław
GKS Bełchatów - Wisła Płock / Bytovia Bytów
Arka Gdynia / Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg / Chojniczanka Chojnice
Boruta Zgierz / Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk
Górnik Łęczna - Legia Warszawa
Wisła Puławy / Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze
Wda Świecie / Legionovia Legionowo - Korona Kielce
ROW 1964 Rybnik / Dolcan Ząbki - Cracovia
Górnik Wałbrzych / Wigry Suwałki - GKS Katowice / Rozwój Katowice

Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)
  • patriota85 napisał:
  • 20.06.2015 12:19

Tak na szybko:).

Olimpia Grudziądz straciła szachownicę na rzecz Zawiszy.

Wigry Suwałki - 1 flaga na rzecz Sparty Augustów i flaga w barwach narodowych na konto ŁKS-u Łomża.

Pogoń Siedlce – 2 flagi na konto Avii Świdnik.

Resovia – strata flagi „Resovia” na konto Stali Rzeszów, flaga „Resovia na konto Tarnovii.

Motoru Lublin- stracił flagę „Ultras” na rzecz GKS-u Katowice.

Karpat Krosno – flaga „Krosno” w barwach narodowych stracona na rzecz Stali Rzeszów, fragment flagi zerwany przez GKS Katowice.

Hutnik Kraków – 1 flaga Cracovia, 2 flagi Stal Stalowa Wola, 3 Petrochemia Płock i na pewno jeszcze straty na rzecz Wisły Kraków w ilości kilku sztuk.

Baraże 13-14 czerwca.
  • Hercules Poirot napisał:
  • 19.06.2015 20:15

Ile Pogoń Siedlce dostała biletów na rewanż w Częstochowie ? No bo chyba się wybierają ?

Dla kibiców Rakowa było niestety tylko 2500 na to spotkanie . I wszystkie zostały już sprzedane .

Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)
  • Hercules Poirot napisał:
  • 19.06.2015 07:23

Po to napisałem to zestawienie żeby jeżeli jestem w błędzie , ktoś to skorygował . Jako czasookres miałem na myśli okres mniej więcej od początku lat 90-tych bo od tego mniej więcej okresu kojarze ruch kibicowski. Nie o wszystkim się też pamięta . Np. umkneło mi że Radomiak stracił flagę na rzecz Powiślanki, a to było przecież niedawno .

Po waszych poprawkach zestawienie wygląda teraz tak :

Ekstraklasa :

- jedynie Nieciecza nie straciła żadnej flagi ;-)

I Liga :

- Olipmia Grudziądz
- Dolcan Ząbki
- Wigry Suwałki
- Pogoń Siedlce
- Zagłębie Sosnowiec
- MKS Kluczbork

II liga:

- Wisła Puławy
- Okocimski Brzesko

Z poważniejszych III ligowych ekip nie kojarze strat :

- Stilonu Gorzów
- Stali Rzeszów
- Resovii
- Motoru Lublin
- Karpat Krosno
- GKS-u Jastrzębie
- Gwardii Koszalin
- Hutinka Kraków
- KSZO Ostrowiec

Jakieś jeszcze ekipy nie straciły nigdy flagi ?

Oczwiście jak się myle to mnie poprawcie .

PUCHAR POLSKI 2015/16
  • niezmanipulowany napisał:
  • 18.06.2015 20:13

Runda wstępna - 18-19 lipca


KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Kotwica Kołobrzeg
Rodło Kwidzyn - Flota Świnoujście
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski / Wisła Sandomierz /
Łysica Bodzentyn / Partyzant Radoszyce - Sandecja Nowy Sącz

Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard Szczeciński
Resovia - Puszcza Niepołomice
Boruta Zgierz - Widzew Łódź
ŁKS 1926 Łomża - Raków Częstochowa
Odra Opole - Pogoń Siedlce
Ślęza Wrocław - Bytovia Bytów
Ursus Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
Chełmianka Chełm - Siarka Tarnobrzeg
Garbarnia Kraków - GKS Tychy

Olimpia Olsztynek - Legionovia Legionowo
Grunwald Ruda Śląska / LKS Czaniec - Stal Stalowa Wola

KKS 1925 Kalisz - Wisła Puławy
Wda Świecie - Limanovia Limanowa
Znicz Pruszków - Nadwiślan Góra
Stal Mielec - Rozwój Katowice
Górnik Wałbrzych - Okocimski KS Brzesko
Energetyk ROW Rybnik - MKS Kluczbork

Awansy/Spadki - 2015.
  • ult47 napisał:
  • 15.06.2015 16:14

Zrobiłem małe podsumowanie awansów i spadków od Ekstraklasy do IV Ligi

Awans do Ekstraklasy

Zagłebie Lubin
Nieciecza

Awans do I Ligi

Zagłebie Sosnowiec
MKS Kluczbork
Rozwój Katowice
Raków Częstochowa*

*Raków w razie wygrania barażu

Awans do II Ligi

Formacja Port Mostki
Olimpia Zambrów/Stal Rzeszów*
Radomiak Radom/Wisła Sandomierz*
Warta Poznań/Polonia Bytom*

*W środę zostaną rozegrane ostatneczne baraże

Awans do III Ligi

dolnośląsko-lubuska: Miedź II Legnica, Polkowice, Zielona Góra, Ilanka Rzepin
kujawsko-pomorsko-wielkopolska: Elana Toruń, KKS Kalisz, Pelikan Niechanowo
lubelsko-podkarpacka: Lewart Lubartów, Hetman Zamość, Polonia Przemyśl,Piast Tuczempy
łódzko-mazowiecka: Warta Działoszyn, Ner Poddębice, Energa Kozienice, Błękitni Raciąż
małopolsko-świętokrzyska: Sparta Kazimierza Wielka, Spartakus Razem Daleszyce, Podhale Nowy Targ, Cracovia II
opolsko-śląska: LZS Piotrówka, Ruch Radzionków - LKS Bełk baraż
podlasko-warmińsko-mazurska: Wissa Szczuczyn, KS Michałowo, Granica Kętrzyn, GKS Wikielec
pomorsko-zachodniopomorska: Gryf Słupsk, Wierzyca Pelplin, Świt Skolwin, Vineta Wolin

Spadek do I Ligi

GKS Bełchatów
Zawisza Bydgoszcz

Spadek do II Ligi

Widzew Łódź
GKS Tychy
Pogoń Siedlce*

*Pogoń spadnie jeśli przegra barażowy mecz z Rakowem

Spadek do III Ligi

dolnośląsko-lubuska: Górnik Wałbrzych
małopolsko-świętokrzyska: Limanovia Limanowa
pomorsko-zachodniopomorska: Kotwica Kołobrzeg

Spadek do IV ligi

dolnośląsko-lubuska: Piast Karnin, Bielawianka Bielawa, Dąb Przybyszów, Polonia Trzebnica, Bystrzyca Kąty Wrocławskie
kujawsko-pomorsko-wielkopolska: Tarnovia Tarnów Podgórny, Chełmianka Chełmno, Włocłavia Włocławek
lubelsko-podkarpacka: Tomasovia Tomaszów Lubelski, Stal Kraśnik, Podlasie Biała Podlaska, Hetman Żółkiewka, Wisłoka Debica
łódzko-mazowiecka: WKS Wieluń, Start Otwock, GKP Targówek
małopolsko-świętokrzyska: MKS Trzebinia, Wierna Małogoszcz, Poprad Muszyna, Partyzant Radoszyce
opolsko-śląska: Piast II Gliwice, Polonia Łaziska Górne, Górnik Wesoła, Skalnik Gracze, Małapanew Ozimek
podlasko-warmińsko-mazurska: Dąb Dąbrowa Białostocka, Start Działdowo, Puszcza Hajnówka
pomorsko-zachodniopomorska: Bałtyk Koszalin, Rasel Dygowo, Leśnik Manowo, Astra Ustronie Morskie

Awansy/Spadki - 2015.
  • CiVi napisał:
  • 14.06.2015 08:11

ogarnia ktoś, czy dziś będzie jakaś internetowa transmisja meczu Pogoń Siedlce - Raków ?

Baraże 13-14 czerwca.
  • slonecznazks napisał:
  • 12.06.2015 07:14

13 czerwca (sobota):

Stal Rzeszów - Olimpia Zambrów, godz: 15:00
Radomiak Radom - Wisła Sandomierz, godz: 15:00
Warta Poznań - Polonia Bytom, godz: 15:00

14 czerwca (niedziela):

Pogoń Siedlce - Raków Częstochowa, godz. 17:00

Awansy/Spadki - 2015.
  • Hercules Poirot napisał:
  • 31.05.2015 20:23

Nadzień dzisiejszy :

Z ekstraklasy spałdłby GKS Bełchatów i Zawisza - ale to jest jest jeszcze nie pewne
Do ekstraklasy awansowały już Zagłębie Lubin i Nieciecza .

Z 1 ligi spadły już Flota i Widzew . Spadnie jeszcze ktoś z dwójki : GKS Tychy/Pogoń Siedlce ( GKS TYchy musi wygrać z Dolcanem na wyjeździe w ostatniej kolejce żeby nie spaść bo Pogoń dostanie walkower za mecz z Flotą ). Lepsza z tych drużyn zagra baraż o 1 ligę . Na dzień dzisiejszy grali by ze Stalą Stalowa Wola .

Z 2 ligi do 1 na dzień dzisiejszy awansowało by Zaglebie Sosnowiec , ROW Rybnik i MKS Kluczbork . Stal Stalowa Wola grała by w barażu z GKS Tychy/Pogonią Siedlece . Została jeszcze jedna kolejka i szanse na awans/baraż mają : Raków Częstochowa , Rozwój Katowice , Błękitni Stargar Szczeciński i Stal Mielec .

Z 2 ligi do 3 spadły już Limanovia i Górnik Wałbrzych . Trzecim spadkowiczem będzie ktoś z dwójki : Puszcze Niepołomice lub Kotwica Kołobrzeg .

Baraże do 2 ligii na dzień dziesiejszy wyglądały by tak :

Stal Rzeszów - Olimpia Zambrów
Radomiak Radom - Wisła Sandomierz
Warta Poznań - Polonia Bytom
( udział w barażach narazie zapewnili sobie tylko Radmiak i Warta)

Formacja Port 2000 Mostki zrezygnowała z baraży zatem do 2 ligii awansuje bezpośrednio Gryf Wejherowo jeżeli zdobędzie 1 pkt w dwóch ostatnich swoich meczach .

Awansy/Spadki - 2015.
  • CentralnaPolska1234 napisał:
  • 24.05.2015 22:06

Spadek z ekstraklasy : Korona Kielce, GKS Bełchatów
Awans : Zagłębie Lubin, Nieciecza

Spadek z 1 ligi: Tyski GKS, Pogoń Siedlce, Widzew (odda jeszcze mecz walkowerem i poleci 2 ligii niżej) Flota (się wycofała)

Awans z 2 ligii: Zagłębie Sosnowiec, Raków Częstochowa, Stalówka, ROW Rybnik

Z 2 ligii spada: Limanovia, Górnik Wałbrzych, Puszcza

Awans z 3 ligii po barażach: Polonia Bytom, Stal Rzeszów/Karpaty Krosno, Wisła Sandomierz

Coś czuję, że tak to się skończy wolałbym, żeby z Ekstraklasy spadło Podbeskidzie i Zawisza a zamiast ich zagrało Zagłębie i np Wisła Płock
Żeby z 1 ligii zamiast Widzewa i Tyskiego GKSu spadł np Dolcan i Nieciecza no ale plusem jest to że na dobrej drodze do awansu na zaplecze ekstraklasy są takie ekipy jak Raków, Stalówka, ROW, Zagłębie Sosnowiec.

To może być ciekawa liga:
Korona Kielce ,GKS Bełchatów ,Wisła Płock ,Olimpia Grudziądz ,Stomil Olsztyn ,Chojniczanka Chojnice ,Dolcan Ząbki ,Wigry Suwałki ,GKS Katowice ,Arka Gdynia ,Miedź Legnica ,Chrobry Głogów ,Bytovia Bytów ,Sandecja Nowy Sącz ,Zagłębie Sosnowiec ,Raków Częstochowa ,Stal Stalowa Wola ,ROW Rybnik

< Poprzednie Następne >

Najbliższe mecze

Sobota, 25.11.2017
13:00 Odra Opole - Pogoń Siedlce

Wyniki

Sobota, 18.11.2017
17:00 Pogoń Siedlce 1-1 GKS Katowice
Niedziela, 12.11.2017
16:00 Pogoń Siedlce 0-3 Raków Częstochowa
Sobota, 04.11.2017
13:00 Puszcza Niepołomice 2-3 Pogoń Siedlce
Sobota, 28.10.2017
17:00 Pogoń Siedlce 2-3 Miedź Legnica
Sobota, 21.10.2017
17:00 Chojniczanka Chojnice 0-2 Pogoń Siedlce
Sroda, 18.10.2017
19:00 Pogoń Siedlce 1-1 Olimpia Grudziądz
Sobota, 14.10.2017
13:00 Górnik Łęczna 1-1 Pogoń Siedlce
Sobota, 30.09.2017
18:00 GKS Tychy 2-3 Pogoń Siedlce
Niedziela, 24.09.2017
16:00 Pogoń Siedlce 1-3 Ruch Chorzów
Sobota, 16.09.2017
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 Pogoń Siedlce
Sobota, 09.09.2017
18:00 Pogoń Siedlce 1-0 Stomil Olsztyn
Sobota, 02.09.2017
18:00 Bytovia Bytów 4-1 Pogoń Siedlce
Poniedzialek, 28.08.2017
19:00 Pogoń Siedlce 1-1 Chrobry Głogów
Sroda, 23.08.2017
19:00 Stal Mielec 2-3 Pogoń Siedlce
Sobota, 19.08.2017
17:00 Pogoń Siedlce 0-0 Wigry Suwałki
Niedziela, 13.08.2017
20:00 Zagłębie Sosnowiec 1-0 Pogoń Siedlce
Sobota, 05.08.2017
17:00 Pogoń Siedlce 1-2 Odra Opole
Sobota, 29.07.2017
19:00 GKS Katowice 1-2 Pogoń Siedlce