Polska vs Słowacja – zapowiedź nadchodzącego meczu!

Piro Shop
2021-06-10

Mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor – czy Polacy po raz kolejny zagrają w klasycznym stylu na wielkim turnieju, a może uda im się nawiązać do sukcesów z 2016 roku? Zapraszam na zapowiedź pierwszego starcia z reprezentacją Słowacji. Ten artykuł może Cię z pewnością zaciekawić!

Polska

Reprezentacja Polski przystąpi do tego pojedynku w roli faworyta, a legalny bukmacher PZBuk nie ma wątpliwości, że Biało-Czerwoni powinni wygrać to spotkanie. Będzie to kluczowy mecz w całym turnieju, aby nasza drużyna złapała odpowiedni rytm i wywalczyła trzy punkty w starciu z najniżej notowaną ekipą w grupie E.

Polscy zawodnicy przystąpią do tego turnieju mocno osłabieni, ponieważ Paulo Sousa nie będzie mógł skorzystać zarówno z umiejętności Krzysztofa Piątka, jak również Arka Milika. Obu napastników z gry wykluczyły kontuzje, dlatego też portugalski szkoleniowiec będzie musiał obmyślić nową strategię, gdyż prawdopodobnie będzie zmuszony korzystać z ustawienia z jednym napastnikiem, którym będzie Robert Lewandowski.

Polska w fazie grupowej zagra jeszcze ze Szwecją, a także Hiszpanią, więc może się okazać, że w przypadku zwycięstwa nad Słowacją zapewnimy sobie awans do kolejnej rundy. Nie da się ukryć, że stawka tej rywalizacji będzie ogromna.

Legalny bukmacher daje spore szanse na zdobycie bramki przez wielu uwielbianego Roberta Lewandowskiego, który nie był w najlepszej formie na ostatnich wielkich turniejach. Snajper Bayernu ma za sobą znakomity sezon, dlatego też Polscy kibice mają prawo oczekiwać, że będzie w stanie poprowadzić drużynę do sukcesu, jakim niewątpliwie byłoby wyrównanie wyniku sprzed pięciu lat. O tym, czy tak będzie, przekonamy się już niebawem.

Słowacja

Przed rozpoczęciem nadchodzącego turnieju Słowacja jest określana jako jedna z najsłabszych drużyn, co bez wątpienia widać, chociażby na podstawie proponowanych kursów na stronie takiej jak PZBuk - na wygraną tego zespołu w całym turnieju. Tylko dwie drużyny mają wyższy kurs, co pokazuje, jak małe szanse ma ta drużyna. Analitycy piłkarscy są w zasadzie pewni, że Słowacja nie wyjdzie z grupy, co również widać na podstawie proponowanych przeliczników na to zdarzenie!

Słowacja będzie miała jednak spory atut w postaci tego, że nikt na nich nie stawia i będą mogli zagrać bez presji, a ta często jest decydującym czynnikiem na wielkich turniejach. Polacy są faworytem według legalnego bukmachera, jednak podobnie było na Mistrzostwach Świata w 2018 roku, a jak się skończyło – wszyscy pamiętamy!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95