Everton – Manchester 1:1

Remis po wielkich emocjach. Everton – Manchester 1:1

Piro Shop
Komentarze (0) 2020-03-26

Sezon Premier League dobiega powoli końca. Emocji zatem nie brakuje, co widać w niemal każdym meczu. Drużyny wiedzą bowiem, że na tym etapie rozgrywek każdy punkt jest ważny.

Dodatkowo emocje budzi rozprzestrzeniający się koronawirus, o czym pisaliśmy tutaj. W Premier League ostatnio nie brakuje zatem fauli, kartek, ale również pięknej gry i wielu bramek. Jakich wrażeń dostarczyła nam ostatnio Premier League? Niewątpliwie jedne z największych emocji towarzyszyły spotkaniu Evertonu z Manchesterem United. 

Emocje w pierwszej połowie spotkania

W ubiegłą niedzielę, tj. 01.03 br. odbył się mecz 28. kolejki Premier League. Everton grał z Manchester United. Kibice oglądający to spotkanie z pewnością nie mogli narzekać na brak emocji. Już po trzech minutach od rozpoczęcia rozgrywki padła bramka. Everton prowadził 1:0. Następna bramka należała do Manchesteru United. Strzelił ją Bruno Fernandes, oddając imponujący strzał z dystansu. Kiedy pierwsza połowa zbliżała się do końca, zrobiło się nieco nerwowo. Pomiędzy zawodnikami doszło do kilku ostrych fauli, przez co sędzia był zmuszony do pokazania czterech żółtych kartek w ciągu niecałych pięciu minut gry.

Odrodzenie Evertonu i anulowana bramka

Kiedy zaczęła się druga połowa, można było zaobserwować zmiany w grze Evertonu. Drużyna zaczęła grać szerzej, co mogło dać dobre rezultaty. Niestety, zabrakło siły w napadzie oraz dokładności podczas zagrań w pole karne. Kiedy mecz dobiegał końca, Manchester United miał szansę zdobyć drugą bramkę i tym samym wygrać spotkanie. Na szczęście dla Evertonu, Pickford doskonale radził sobie w bramce, dwukrotnie wychodząc obronną ręką z ataków przeciwnika. Kiedy w końcu padła bramka dla Evertonu decyzją sędziego, została anulowana.

Wydarzenie to stało się przyczyną nieco skandalicznej atmosfery, która zapanowała po spotkaniu. Wszystko za sprawą czerwonej kartki, którą dostał Carlo Ancelotti. Dlaczego trener otrzymał “czerwień”? Menedżer Evertonu po zakończeniu spotkania udał się do sędziego, prosząc o wyjaśnienie przyczyn anulowania gola. Dyskusja zakończyła się czerwoną kartką, choć Włoch utrzymuje, że w żaden sposób nie obraził sędziego i jest niezmiernie zdziwiony całą tą sytuacją. Obecnie Ancelotti czeka na uargumentowanie decyzji sędziego i liczy, że kartka zostanie cofnięta. W przeciwnym razie, Włoch nie będzie w stanie poprowadzić Evertonu podczas kolejnego spotkania. Przypominamy, że odbędzie się ono 8 marca, o godzinie 15.00. Everton będzie wówczas grać na wyjeździe z Chelsea.

Zakłady bukmacherskie jako źródło dodatkowych emocji

Jeśli samo śledzenie wydarzeń związanych z rozgrywkami nie jest dla kogoś satysfakcjonujące, można pójść o krok dalej i zacząć typować wyniki meczów. Bukmacher umożliwi nam typowanie, jakim wynikiem zakończą się poszczególne spotkania. Ważne, aby był to legalny bukmacher, u którego można obstawiać mecze nie łamiąc przy tym prawa. Choćby te rozgrywane w ramach Premier League. Zakłady można obstawiać u bukmacherów naziemnych, lub online. Jednym z legalnych bukmacherów działających w internecie jest PZBuk. Po założeniu konta w serwisie i zasilenia wirtualnego portfela, będziemy mogli zacząć typować wyniki wybranych przez siebie spotkań piłkarskich.

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.