Kibice Lechii Gdańsk

Przyjazd kibiców Lechii Gdańsk na wyjazdowy mecz z ŁKS-em Łódź zagrożony

Fot. Karolina Misztal/REPORTER / East News
Piro Shop
Komentarze (3) 2019-07-15

Problemy ŁKS-u Łódź ze stadionem przy al. Unii Lubelskiej

Prezydent Łodzi, Pani Hanna Zdanowska wydała negatywną opinię co do organizowania imprez masowych na stadionie ŁKS-u przy al. Unii Lubelskiej 2. Wcześniej swoje zastrzeżenia zgłaszała miejscowa Policja i w związku z tym władze ŁKS-u Łódź czekały na opinię prezydent miasta, która miała ostatni głos w tej sprawie. To ona może wydać zgodę na organizację imprez masowych na danym obiekcie, ale w przypadku stadionu ŁKS-u takiej zgody nie wydała. Może to oznaczać dla klubu oraz kibiców problemy.Co prawda Miejska Arena Kultury i Sportu  będąca operatorem obiektu już pracuje nad tym, aby usunąć wszystkie uchybienia wskazane przez Policję, ale nie wiadomo czy uda się zdążyć na czas. Chodzi m.in. o uchybienia związane z sektorem przeznaczonym dla kibiców gości.

Władze klubu, jak i oczywiście kibice nie wyobrażają sobie scenariusza, w którym pierwszy mecz po powrocie do Ekstraklasy nie zostanie rozegrany przy komplecie publiczności na trybunach. Jednak jeśli nic nie zmieni się w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin to na spotkanie ŁKS-u z Lechią na pewno nie wejdą fani gdańskiej drużyny. Za pewne także nie wszyscy sympatycy gospodarzy będą mogli obejrzeć mecz z wysokości trybun. Póki co nie jest to przyjemna sytuacja dla sympatyków obu zespołów.

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Az 2019-07-17 20:55:09

Jeden i drugi zachowujecie się jakbyście z psiarni byli. Stadion ma wszystkie wymagania, co innego PZPN co innego psy ! Piłka nożna dla kibiców, to hasło jest wam obce jak widać.

mmm 2019-07-16 15:12:36

powinni grać wszystkie mecze Na wyjeździe skoro mają bude zamiast stadionu

Kibic piłki nożnej 2019-07-15 19:43:08

Jakim cudem taki klub dostaje licencje ?? Po co są komisje licencyjne ?? Jedna trybuna a reszta pola, dramat !!! NIE DLA TAKICH STADIONÓW