Kibice Stomilu

Kibice Stomilu Olsztyn z nadzieją czekają na najbliższą sesję Rady Miasta

Fot. Artur Szczepański / stomil.olsztyn.pl
Piro Shop
Komentarze (3) 2019-04-17

Już niedługo sesja Rady Miasta Olsztyn, z którą kibice Stomilu wiążą spore nadzieje!

W następnym tygodniu odbędzie się sesja Rady Miasta Olsztyn, która może mieć kluczowe znaczenie dla przyszłości miejscowego Stomilu. Dlatego też kibice wiążą z nią spore nadzieje. Omawiany ma być na niej projekt uchwały dokapitalizowania spółki kwotą 4 milionów złotych. Taka kwota pozwoliłaby na ustabilizowanie sytuacji finansowej klubu poprzez spłacenie najpilniejszych długów i uwiarygodnienie go w oczach potencjalnych inwestorów czy sponsorów. Chodzi przede wszystkim o uregulowanie zobowiązań wobec piłkarzy i pracowników klubu, aby Stomil nie stracił licencji na grę w Fortuna 1. Lidze.

Kibiców Stomilu cieszy przede wszystkim fakt, że wspomniany projekt uchwały będzie jednym z głównych tematów nadchodzącej sesji. Wcześniej zdarzało się bowiem, że tematy dotyczące Stomilu były omawiane dopiero na szarym końcu sesji Rady Miasta, co nie świadczyło dobrze o zaangażowaniu radnych w ratowanie klubu. Podejście miejskich władz powoli się jednak zmienia, co z pewnością jest niemałym sukcesem kibiców, którzy od wielu miesięcy wołają o pomoc dla klubu.

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
do niżej 2019-04-19 10:46:57

opony zginą kogo interesuje oponki musznella piłka nożna bez stomilu zycze likwidacji klubu a kibice niech wybiora inny klub

1921 2019-04-18 22:06:46

Stomil nigdy nie zginie.

Wks 2019-04-18 08:10:07

W Bydgoszczy tylko Zawisza