Raków Częstochowa

Kibice Rakowa: W jak wyp*******

Piro Shop
Komentarze (38) 2018-10-25

We wczorajszym, zaległym meczu 14. kolejki 1 ligi piłkarze Rakowa w ostatnich sekundach spotkania uratowali remis z ŁKS-em Łódź. W doliczonym czasie gry sędzia podyktował jedenastkę dla częstochowian, a kilkanaście sekund później na bramkę zamienił ją Arkadiusz Kasperkiewicz. 

Urodzony w Łodzi obrońca Rakowa zdecydował się po strzelonym golu podbiec do sektora zajmowanego przez ełkaesiaków i pokazać "W" na znak sympatii do Widzewa, barw którego bronił w latach 2013-2014. Dwie minuty później sędzia zakończył spotkanie, ale na boisku zrobiło się jeszcze goręcej, niż w trakcie całego meczu. Tylko interwencja trenerów i sędziego zapobiedła bijatyce pomiędzy zawodnikami obu zespołów. 

Dziś do wczorajszej sytuacji odnieśli się kibice z Częstochowy. Poniżej pełna treść ich oświadczenia, którą opublikowali na stronie rbfzine.pl.

"Mecz z ŁKS-em już za nami. Dzięki determinacji i walce na boisku do końca udało się wyciągnąć remis. Powinniśmy być więc zadowoleni. Może by i tak było gdyby nie strzelec wyrównującego gola. Gość pokazał wyraźnie, że tutaj nie pasuje. Właściwie to już dzisiaj może się spakować i opuścić Częstochowę.

Ułożona z palców dłoni literka W w stronę kibiców Ełksy jest tym samym czym byłby ewentualny fuck w naszą stronę. Nie tak dawno temu już to przerabialiśmy, więc powtarzamy - Raków to nie jest przytulisko dla byłych ży***. Nie szanujesz tego miejsca to my również mamy dla ciebie literę W. W jak wyp*******.

Widzew na Rakowie był, jest i będzie nielubiany. Przyzwyczailiśmy się, że w pierwszej drużynie swojaków mamy jak na lekarstwo, że zespół składa się z najemników. Niektórzy z nich zdążyli zaskarbić sobie nawet naszą sympatię, z niektórymi bywało różnie, ale wczoraj została przekroczona granica zza której nie ma odwrotu. Ostentacyjne obnoszenie się z sympatiami dla Czerwonych z Łodzi oznacza sportowe samobójstwo w Rakowie.

Dobrze radzimy - odejdź stąd nim ktoś ci osobiście wytłumaczy co odje****. Nie potrafisz uszanować miejsca w którym przyszło ci zarabiać pieniądze to nadajesz się tylko by napluć ci w twarz. Optymalnie będzie jak twoje prywatne derby, będą twoim ostatnim występem w koszulce Rakowa. Bez żalu z naszej strony. W jak wyp*******."

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
film 2018-10-27 01:06:39

medaliki zapomniały jak zabiły dwoch kibiców Widzewa

cert 2018-10-26 17:27:01

WKS żartujesz ? napisz mi co u nich jest wysoko ? albo może w czym starają się być lepsi ,na wyższą jakoś ...proszę oświeć mnie

WKS 2018-10-26 16:53:18

Cert: ida w jakość a nie ilość zrozumiałas?

Czerwone_Teofilów 2018-10-26 16:27:46

Widzew jest wszędzie. Tyle w temacie.

Hks 2018-10-26 10:04:37

M jak Madryt

Anty1910 2018-10-26 09:35:56

w jak wieś

Rts 2018-10-26 08:37:54

Nie, ogarniał czerwonym autokar na wyjazd do Madrytu

Łks 2018-10-26 08:32:48

A gdzie był ten raków przed meczem?W klatkach bloków pochowany po sprincie:)

1910 2018-10-26 08:00:27

Raków górą!Raków górą!Raków rusza naszą skórą!

1910 2018-10-26 03:02:51

,,W'' Wielki Widzew.

Łodzianin1908 2018-10-25 21:40:35

Brawo Raków Częstochowa! Mimo animozji, zawsze szacunek.

Łodzianin 2018-10-25 20:54:50

Raków? A co to jest? Arkadiusz szacunek! TYLKO WIDZEW!

Stomil 2018-10-25 20:47:14

Brawo Raków!

Amber Gold 2018-10-25 20:24:07

Brawo Maciej. Elek daj już sobie spokój bo przez ciebie coraz mniej osób jest w młynie.

Kibic 2018-10-25 20:13:35

Raków szacunek

Bytomski 2018-10-25 19:42:28

Tylko Polonia

KiedysKolega 2018-10-25 19:06:54

Najsmieszniejsze jest to, ze za dzieciaka był za ŁKSem, ale ze ciezki teren (Radogoszcz) to sie przerzucil i teraz za kazdym razem probuje pokazac jaki to z niego wielki Widzewiak. Zapomnial juz jak kurwowal na Widzew :-)

W jak Widzew 2018-10-25 19:01:04

WidzeW jest wszędzie Pół Polski Nas Nienawidzi drugie pół to My WidzeW

Janek 2018-10-25 19:00:15

Bravo Raków za podejście do sprawy

1910 RTS 2018-10-25 18:48:04

W Częstochowie tylko WIDZEW

1910 2018-10-25 18:38:51

Arek pokazał, że ma jaja. Za to należy mu się szacunek.

Leon 2018-10-25 18:07:59

Brawo Kasper. Chlopak gra dobrze nie grzeje lawy jak nasz przedawniony (Zacharex) ktory papke ma za damski. Tylko robi robote i za to mu placa. A co ma do tego FuckOff ŁKS? Chyba ich zdenerwowal tym ze im strzelil na koniec bramke a tym "W" dal lepe na ryj.

Łodzianin 2018-10-25 17:48:48

Od ŁKS to wara! A wy Rksiacy mieliście wczoraj szansę na wymianę uprzejmości przed meczem jednak strach nie pozwolił a ze szybcy jesteście to nawet nikt nie miał okazji was sprawdzić.

oko 2018-10-25 17:48:37

dobrze pokazał ! pokazał to co dla niego jest ważne ! szacun za konsekwencje ! jak komuś nie pasuje to niech sią rozpłacze...

RKS 2018-10-25 17:28:55

Ocho ełkasioczek w natarciu,jeszcze za kibica Rakowa się podaje :)

RKS 2018-10-25 17:22:00

Ocho widzewioki w natarciu, jeszcze jako kibice Rakowa się podpisują :)

Darek 2018-10-25 17:21:35

Ale, że o co chodzi? Grał w Widzewie, urodził się w Łodzi, no to chyba normalne, że ma sentyment do tego klubu. I za to ma wyp.....? Co to ma wspólnego z szacunkiem lub jego brakiem do Rakowa?

Dacovo 2018-10-25 17:20:47

Gamoniu ilu was tam ma takie zdanie? Dziesięciu?Piętnastu? To nie wy jesteście Raków tylko my wszyscy!A tysiące ludzi nie podporządkują się garstce szczeniaków!Wyp...ć od naszego klubu jak najdalej!!!Brawo Arek za bramkę i oby ich więcej.

Raków 2018-10-25 17:08:44

Dobrze Maciej prawi! Nie możemy sobie pozwolić, aby kilku imbecyli popsuło atmosferę w naszej drużynie.A to, że Arek grał kiedyś w Widzewie to tylko dobrze o nim świadczy!

winnaar 2018-10-25 17:08:14

Brawo Maciej, banda przygłupów, nic więcej.

Maciej 2018-10-25 16:56:25

Na szczęście to nie wy decydujecie bo jak by tak było to nigdy byśmy nie grali o awans!!Jak wam się nie podoba to wy wy.....cie,takich kibiców nam nie potrzeba!Łatwiej i rozsądniej będzie wyj..ć kilkudziesięciu szczurków niż prawdziwego piłkarza.