milik puchar włoch

Pucharowy Król Strzelców wróci do kadry na EURO?

Fot. eastnews
2024-05-26

Od wielu tygodni w mediach trwa dyskusja nad sensem powoływania Arkadiusza Milika do reprezentacji Polski. Ci, którzy widzą zawodnika Juventusu w kadrze, z pewnością ucieszą się ze słów dziennikarza serwisu meczyki.pl, który uważa, że Król Strzelców Pucharu Włoch pojedzie na EURO.

Michał Probierz jest jednym z niewielu selekcjonerów, którzy nadal nie podali kadry na zbliżające się Mistrzostwa Europy w Niemczech. Brak konkretnych nazwisk budzi w mediach wiele dyskusji na temat personalnych decyzji szkoleniowca. Jedna z nich dotyczy Arkadiusza Milika. Zawodnik Juventusu ostatnio jest w zdecydowanie lepszej formie, ale dla wielu to wciąż za mało, by zabrać miejsce innemu napastnikowi.

Choć Milika w kadrze nie widzieliśmy od ubiegłego roku, to istnieje szansa, że powołanie otrzyma. Tak przynajmniej twierdzi Łukasz Wiśniowski z portalu meczyki.pl. Dziennikarz w ostatnich dniach spotkał się Michałem Probierzem, jednak ten w trakcie nagrywanej rozmowy nie chciał rozmawiać o personaliach. Możliwe jednak, że poza anteną Wiśniowski dowiedział się czegoś więcej. Dziennikarz przyznał też, że obaj panowie odbyli już ze sobą stosowne rozmowy. 

Fot.: Rex Features/East News 

iparts.pl