piotr zielinski napoli pozegnanie

Zieliński pożegnał się z kibicami Napoli

Fot. eastnews
2024-05-21

Piotr Zieliński pięknymi słowami pożegnał się ze swoim obecnym klubem. Reprezentant Polski od nowego sezonu nie będzie już reprezentował Napoli.

Polski zawodnik od wielu miesięcy łączony był z wieloma klubami, a Napoli próbowało namówić lidera swojej środkowej formacji do pozostania w Neapolu. Ostatecznie rozmowy spełzły na niczym, a według informacji włoskich mediów, które potem zostały potwierdzone m.in. przez dyrektora sportowego nowego klubu, Zieliński dogadał się z Interem. Polak mimo wszystko wypełnił kontrakt z Napoli w sposób bardzo profesjonalny i w każdym występie starał się dać z siebie maxa. Nastał jednak czas rozstania.

Do włoskich mediów trafiły dziś fragmenty listu pożegnalnego Piotra Zielińskiego. Polak zdecydował się podziękować wszystkim związanym z klubem, a w szczególności kibicom. Wspomniał, że nie mógł wymarzyć sobie lepszego wsparcia, a fanów z Neapolu nazwał najlepszymi. W imieniu żony i swojego dziecka podziękował za 8 lat wspaniałej przygody.

Piotr Zieliński pożegnać się bezpośrednio z kibicami Napoli będzie mógł w najbliższy weekend, w trakcie domowego starcia z Lecce. Będzie to ostatnia kolejka włoskiej Serie A.

Fot.:Rex Features/East News

iparts.pl