GymBeam
www.warhouse.pl
ivi lopez powrót

Ivi Lopez wraca do gry!

Fot. eastnews
2024-03-29

Choć nie jest jeszcze dokładnie powiedziane, kiedy Ivi Lopez wróci na boisko, to już wiadomo, że stanie się to w tym sezonie. Raków Częstochowa zgłosił go do rozgrywek, a o tym fakcie w swoich mediach społecznościowych poinformowała PKO Ekstraklasa.

Ivi Lopez to lider i przez kilka sezonów jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy piłkarz Rakowa. Do tej pory zanotował 113 występów, w których strzelił 49 goli i zaliczył 30 asyst. Nie indywidualne statystyki, a wpływ na grę zespołu jest jednak najważniejszy. Drużyna z Hiszpanem w składzie gra zdecydowanie lepiej, a sam zawodnik poprowadził ją do sięgnięcia po tytuł Mistrzów Polski.

Ten sezon nie zaczął się jednak po myśli 29-latka, który podczas okresu przygotowawczego zerwał więzadła krzyżowe. Z tego powodu stracił wszystkie dotychczasowe mecze obecnej kampanii. PKO Ekstraklasa poinformowała jednak, że Ivi został zgłoszony do rozgrywek i wkrótce może pojawić się na krajowych boiskach. Jeśli Hiszpan wróci do formy sprzed kontuzji, będzie znacznym wzmocnieniem Rakowa w walce o obronę tytułu.

O samym powrocie do gry kilka tygodni temu wypowiedział się sam zainteresowany. Wówczas wstępnie mówił o pierwszych minutach w marcu lub kwietniu, jednak sam zaznaczał, że nie chce robić tego za wcześnie. 

Fot.: Grzegorz Wajda/REPORTER 

Zobacz także