GymBeam
www.warhouse.pl
todibo nice

Kolega Bułki starł się z kibicami

Fot. eastnews
2024-03-09

Zespół OGC Nice z Marcinem Bułką w składzie przegrał kolejny mecz ligowy, a atmosfera zaczyna robić się napięta. Upust swoim emocjom dał Jean-Clair Todibo, który wdał się w słowną utarczkę z kibicami.

5 meczów, 1 remis i 4 porażki - tak wygląda bilans ostatnich starć ligowych ekipy Marcina Bułki. Drużyna Polaka zaliczyła niesamowity zjazd formy i z kandydatów do rywalizacji o mistrzostwo z PSG spadli do drużyny, która może walczyć zaledwie o środek tabeli francuskiej Ligue 1.

Szczególnie frustrujący był zarówno dla zawodników, jak i kibiców piątkowy mecz ligowy z notowanym zdecydowanie niżej Montepellier. Mecz nie układał się na starcie po myśli gospodarzy, bo już w 10. minucie gola samobójczego strzelił Todibo. W 12. minucie Jeremie Boga po asyście Gaetana Laborde wyrównał, ale ostatnie słowo należało do gości. Jeszcze przed przerwą wynik ustalił Teji Savanier.

Pomimo zaledwie dwóch strzałów na bramkę Marcina Bułki, jego ekipa straciła dwa gole. Obwiniany przez kibiców za taki wynik był szczególnie strzelec samobója. Todibo nerwowo zareagował jednak na opinię kibiców i tuż po końcowym gwizdku wdał się w dyskusję z fanami na trybunach. Ci nie tylko wygwizdali Francuza, ale też zasugerowali, że jeśli coś mu się nie podoba, to powinien szukać miejsca w innym zespole. To akurat jest możliwe, ponieważ usługami 24-latka są zainteresowane zespoły z innych lig. 

Fot.:NICOLAS TUCAT/AFP/East News