Sebastian Szymański kontuzja

Złe wiadomości ze zgrupowania reprezentacji. Kolejny zawodnik z urazem

Fot. Beata Zawadzka/East News
2023-03-22

Zła passa w reprezentacji Polski się nie kończy. Zgrupowanie opuściła już trójka piłkarzy, występ Jana Bednarka jest pod znakiem zapytania. Środowy trening przyniósł znowu złe wiadomości. Kolejny zawodnik ma problemy ze zdrowiem i nie dokończył zajęć na boisku.

Istny szpital w reprezentacji Polski. Selekcjoner biało-czerwonych nie może stawiać na najlepszych zawodników, musi brać pod uwagę też stan zdrowotny poszczególnych zawodników. Zagadek jest coraz więcej, bo zgrupowanie opuścili już Kamil Piątkowski i Bartosz Bereszyński. Dzisiaj do tego grona dołączyć Kacper Kozłowski, który również z kontuzją wyjechał do swojego klubu. Jak na razie Fernando Santos nie zdecydował się na powołanie dodatkowego piłkarze w jego miejsce. Możliwe jednak, że będzie musiał tę decyzję zmienić. 

Wszystko przez wydarzenia z dzisiejszego treningu. Jak informuje Piotr Kamieniecki z „TVP Sport”, kolejny zawodnik doznał kontuzji. Z urazem trening opuścił Sebastian Szymański. Pomocnik nie dokończył zajęć, opuścił je po niespełna pół godzinie. Jak na razie nie ma informacji co dalej ze zdrowiem piłkarza Feyenoordu. Zawodnik trafił w ręce sztabu szkoleniowego, trzeba poczekać na oficjalny komunikat ze strony reprezentacji.

Jeśli okaże się, że Szymański nie będzie mógł zagrać w meczach z Czechami oraz Albanią, to Fernando Santos będzie miał duży problem w środku pola. Jak na razie w pełni zdrowia są Piotr Zieliński, Damian Szymański, Krystian Bielik i Ben Lederman. Sebastian Szymański przez wielu ekspertów był typowany do gry w wyjściowym składzie.

iparts.pl