Cristiano Ronaldo ma dość

Cristiano Ronaldo ma dość

Fot. AP/Associated Press/East News
2022-08-17

Ostatnie tygodnie nie układają się po myśli portugalskiego piłkarza. Zawodnik nosi się z zamiarem odejścia z klubu, jednak nie ma drużyny, do której mógłby przejść. Codzienne plotki na temat przyszłości rozzłościły Ronaldo, który w ostrych słowach odniósł się do dziennikarzy w Internecie.

Saga z odejściem Portugalczyka z Manchesteru trwa od lipca. Wtedy to piłkarz miał zakomunikować swojemu agentowi, że nie zamierza grać w drużynie Czerwonych Diabłów, tylko zależy mu na występach w Lidze Mistrzów. Z tego powodu miał opuścić zagraniczne tournée drużyny, chociaż klub jako powód absencji podawał sprawy osobiste.

Portugalczyk wrócił do drużyny na końcówkę sezonu przygotowawczego. Wziął też udział w dwóch pierwszych meczach Manchesteru, obydwa zakończyły się porażką United. Zgodnie z doniesieniami medialnymi, postawa portugalskiego piłkarza ma być przyczyną złej atmosfery w szatni Czerwonych Diabłów. Ronaldo ma głośno wyrażać swoje niezadowolenie, co powoduje frustrację wśród innych piłkarzy.

Portugalczyk poczuł się dotknięty kolejnymi doniesieniami medialnymi na swój temat i postanowił się do tego odnieść w mediach społecznościowych. Piłkarz na Instagramie napisał, że na 100 wiadomości na jego temat 5 jest prawdziwych. Zawodnik stwierdził, że prasa kłamie a wszyscy poznają prawdę, gdy za kilka tygodni udzieli wywiadu. 

Na razie nie jest przesądzone, gdzie za kilka tygodni będzie grał Ronaldo. W Manchesterze mają być już pogodzeni z odejściem gracza, na razie jednak brakuje klubu, który wykupi Portugalczyka.

Zobacz także