Legalny bukmacher Fortuna przygotował darmowe 20 PLN na zakłady. Kliknij tutaj i odbierz 20 PLN!

GKS 1962 Jastrzębie

Relacje GKS-ów ze starcia na A1

Końcówka lata to niewątpliwie okres interesujących grzybobrań. Ukazały się relacje GKS Tychy oraz GKS Jastrzębie z ich wspólnych harców w okolicach trasy A1.   O wydarzeniach pisaliśmy już tutaj. Teraz...

Spotkanie dwóch GKS-ów na trasie

Pomimo wyłączonego z użytku sektora gości na łódzkim stadionie przy al. Unii, kibice wybierający się na mecze swojej drużyny nie mają problemów z wejściem na sektory zajmowane przez kibiców ŁKS....

Poznaliśmy terminarz I i II ligi

PZPN ogłosił dzisiaj terminarz  rozgrywek I i II ligi na sezon 2017/2018. Rozgrywki w obu ligach rozpoczną się 29 lipca, a zakończą 26 listopada. W rundzie jesiennej rozegrane zostanie 19 kolejek. ...

Licencje na grę w I i II lidze

Komisja ds. licencji klubowych PZPN rozpatrzyła wnioski licencyjne beniaminków I oraz II ligi. Największe problemy ma Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie oraz Gwardia Koszalin. Te dwa kluby nie otrzymały licencji...

164 wydanie miesięcznika To My Kibice

7 maja ukaże się 164 wydanie miesięcznika „To My Kibice”, w którym znajdziesz następujące artykuły: Aż 23 reportaże z meczów ligowych, w tym z tragicznego meczu w Knurowie: Cracovia-Pogoń Szczecin...

Oświadczenie kibiców GKS Jastrzębie

Fani klubu GKS Jastrzębie zabrali głos w sprawie oskarżeń kierowanych w stronę ich środowiska po wtorkowych zamieszkach w trakcie protestu groników w Jastrzębiu-Zdroju. Przypomnijmy, że pod siedzibą spółki JSW w...

Forum

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
 • Oberschlesien14 napisał:
 • 04.11.2017 17:20

W dniu dzisiejszym wspieramy ROW Rybnik w Jastrzębiu w 60 osób (10 Żorska GieKSa) gdzie przybijamy układ chuligański. Przed meczem trafiamy auta Piasta Gliwice, które jadą wspierać GKS Jastrzębie.
PNG&GRR

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko
 • MBh07 napisał:
 • 31.10.2017 12:09

Przecież jedną z waszych szefów który mieszka w Jastrzębiu przyznał że byl Górnik ale z fc heh to już nie Górnik? A no tak jak jadą z rowem na akcje to juz row nie Górnik 😂 Panowie podajcie jedną sytuację kiedy przy nas jest sprzęt? Jedna akcje? Całą polską z was się śmieje w tym momecie wyjdzicie z tych familokow popytajcie w pl kto to GKS Jastrzębie czy są honorowi czy latają że sprzętem. A później popatrzcie na to co robicie u siebie na podwórku i pierdolnijcie baranka w ścianę. A to nunczako nodze wypadło bo gdzieś go widziałem na zdjęciu z nim...

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko
 • MBh07 napisał:
 • 31.10.2017 11:02

Ksgks i fc czy chuj wie jak się tam zwiecie ustalcie między sobą wspólną wersję a później piszcie na internetach. Najpierw piszecie że honorowo wychodzicie później że mieliście 2 mloty nastepnie ze i lom sie znalazl a jak juz wychodza zdjecia naszych rozjebantch aut to pierdolicie ze jednak sprzęt byl ale w naszych samochodach😂 więc oznajmiamy wam prostytutki z Rybnika Katowic i chuj wie skad jeszcze ze GKS Jastrzębie NIGDY nie walczy że sprzętem NIGDY nie ma że sobą sprzętu! My trenujemy sztuki walki i na pięści z każdym wyjdziemy choć by was było 3x tyle.

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko
 • Kato_wice napisał:
 • 31.10.2017 09:52

Gks Jastrzębie nie róbcie z siebie większego pośmiewiska niż jesteście, bajką o sprzęcie możecie karmić troli , ci co mają wiedzieć jak odpaliliście wrotki wiedzą.

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko
 • garos85 napisał:
 • 24.10.2017 19:30

Wybaczcie,że odskoczę od Waszego tematu... Już za tydzień ciekawe kibicowsko spotkanie między GKS Jastrzębie a drużyną ROWu Rybnik (lokalne derby). 500 biletów dla Rybniczan już rozdysponowane i to w sporej ilości trafiły do ich przyjaciół z Górnika ( informacja od znajomego z Czerwionki) :) Duża mobilizacja przed tym spotkaniem i myślę że będzie ciekawie! W sumie to kibice Górnika Zabrze nigdy nie mięli okazji gościć przy Harcerskiej.

wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani
 • siwy_rr napisał:
 • 19.10.2017 21:18

Wróciłem ostatnio z Wiednia.
W Sklepie spotkałem 2 gości z Resovii z którymi zamieniłem kilka zdań, powiedzieli mi ze spotkali gościa w bluzie Legii i Lecha (osobno) ogólenie spoko. Dużo vlep, Wisły, Ruchu troche Motoru i Gks Jastrzębie.
Na powrocie na stacji w okolicach Brna (Czechy) gość w bluzie Rakowa Częstochowa ale nie był przyjemny i nie chciał pogadać z rodakiem.

Kibicowskie Świętokrzyskie
 • Wislasandomierz napisał:
 • 16.10.2017 10:12

Kolejny weekend na szlaku:
Kilkanaście osób obecne w Tarnobrzegu na meczu SIARKA - GKS Jastrzębie oraz 5 osób wspiera KSZO w Świdniku.

WISŁA SANDOMIERZ - Motor Lublin
Hit Rundy za nami!

15 października do Sandomierza zawitała najmocniejsza ekipa pod względem kibicowskim w lidze, stąd też postanowiliśmy się na to spotkanie mobilizować nieco mocniej.
Oczekiwanych rezultatów jednak to nie przyniosło i na Sektorze G w szczytowych momentach dopingowało nas 130 plus oczywiście skromne delegacje naszych przyjaciół GKS (5), Siarka (ok.15), KSZO (8), którzy typowo już pozajmowali miejsca przy boku sektorach.
Od początku meczu ruszamy z głośnym dopingiem, który towarzyszył nam przez stałe spotkanie. Były momenty lepsze i słabsze a na pewno korzystniej doping wypadłby za sprawą nagłośnienia, którego tym razem na sektorze brakło. Mimo wszystko doping stał na przyzwoitym poziomie.
Na sektorze pojawiły się 4 flagi - KSIĘSTWO SANDOMIERSKIE, OBROŃCY SIEDMIU WZGÓRZ, TRZEŚŃ oraz JOKER jak i również transparent dla naszych braci przebywających na dłuższych/krótszych wyrokach w zakładach karnych - CYPISEK, DRAGAN, CEPUN, ŻABA TRZYMAJCIE SIĘ!
Na sektorze pojawiały się również dobrze znane i dość często używane machajki.
Mecz niestety po wyrównanej walce przegrywamy, po meczu przychodzą piłkarze pod sektor i dziękujemy im za zaangażowanie. Niestety dwóch gwiazdorów postanowiło pójść sobie do szatni zamiast podejść pod sektor podziękować za doping w kolejnym już meczu.
Goście na Koseły pojawili się kilkanaście minut przed meczem w ok. 250 osobowej grupie samochodami. Mimo przyznanych 200 biletów Zarząd postanowił wszystkich wpuścić na stadion. Ze względu na protest nie prowadzili dopingu, tylko raz zaznaczyli obecność, wieszając jeden transparent.

Ogółem szkoda, że dopiero w takich czasach mamy do czynienia z takimi ekipami jak Motor, Stal czy Resovia, a nie przed 2-3 laty gdzie mieliśmy nieco wyższą formę kibicowską. Ciągła emigracja z nierozwijającego się miasta bez perspektyw oraz brak zainteresowania tematem kibicowskim wśród młodzieży niestety tak odbija się na naszych liczbach. Jendak nie ma co się użalać i na miarę swoich możliwości nie zważając na przeciwności losu dalej trzeba robić swoje i kontynuować to co było zaczęte przez starsze pokolenia!
AVE WISŁA j**ać tych co odbili!

Kibicowskie Świętokrzyskie
 • Wislasandomierz napisał:
 • 01.09.2017 08:54

30.08.2017
Wólczanka Wólka Pęłkińska - WISŁA Sandomierz
Środowy wyjazd zaliczamy w 33 osoby w tym 9 os. z KSZO. Dojeżdżamy na II połowe i bez dopingu przygladamy sie kolejnej porazce. Na powrocie dołaczaja do nas Siarkowcy wracajacy z Niska.

Zaległości

26.08.2017
WISŁA SANDOMIERZ - Chełmianka Chełm
Wystawiamy ok. 80 osobowy młyn z głośnym dopingiem przez cały mecz, wiszą 4 flagi oraz transparent PDW.
Spartakus Daleszyce - KSZO Ostrowiec Św.
Wspieramy naszego układowicza w 10 os.

23.08.2017
GKS Jastrzębie - GKS Bełchatów
1 osoba

20.08.2017
WISŁA Sandomierz - Stal Rzeszów
Wystawiamy w porywach liczący ok. 130 osobowy młyn. Dodatkowo wspierają nas Siarkowcy w 25 osób (?) oraz KSZO w 12 osób. Wisza dwie flagi oraz transparent zaadresowany do prezydenta Częstochowy.


19.08.2017
GKS BEŁCHATÓW - SIARKA TARNOBRZEG
Na meczu naszych zgód po raz kolejny zasiadamy na Sektorze Gości.. tym razem w Bełchatowie z Siarkowcami meldujemy się w 12 osób z flagą Galicja. Podziękowania dla Bełchatowian za prowiant na drogę powrotną!

15.08.2017
Unia Tarnów - KSZO Ostrowiec Św.
0 w Skawinie gdzie swoje mecze rozgrywa Wiślan Jaśkowice, ze względu na zamknięty sektor gości.
Tego samego dnia w 13 osób wspomagamy KSZO w Tarnowie.

13.08.2017
Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów
Wspieramy braci w 33 osoby z flagą OSW.
Dzień wcześniej na inauguracji z Sołą Oświęcim bez dopingu.
W poprzedniej kolejce w 8 osób obecni jesteśmy na meczu Siarka - Radomiak.

29.07.2017
Jednego dnia skromne delegacje wspierają naszych przyjaciół - 3 osoby wybierają się do Stargardu z Torfiorzami - dziękujemy za konkretną gościnę! W tym samym czasie 8 osób wspiera Siarkowców w Puławach.
W niedziele natomiast odbywa się u nas Prezentacja połączona z piknikiem rodzinnym, rozdajemy dzieciakom gadżety i darmowe wejściówki na pierwszy mecz w III lidze. Na koniec odpalamy kilka rac.

22.07.17
SIARKA Tarnobrzeg - GKS Katowice
W 40 osób z małą flagą wspieramy Siarkowców na meczu pucharowym.

Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
 • enterorokej napisał:
 • 06.08.2017 07:31

Na Śląsku GKS&ksg kosa ze wszystkimi, ruch układ z jastrzębiem oraz pakt o nieagresji z Polonią Bytom i Piastem Gliwice a z pozostałymi kosa, Zagłębie&BKS kosa że wszystkimi

Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
 • patriota85 napisał:
 • 29.07.2017 13:40

Swego czasu GKS Jastrzębie też zdobyło flagę Banika.

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
 • GJ1962 napisał:
 • 17.07.2017 10:27

Żeby się nie rozwodzić nad tym tematem, powiem krótko. My jako GKS Jastrzębie zawsze byliśmy daleko od walki na sprzęt a krakowskie czy małopolskie podwórko jest tym przesiąknięte. Były sytuacje gdzie sprzęt ostry był używany przeciwko nam, a my tak się bawić nigdy nie chcieliśmy i nie będziemy. Stąd część osób wolała nawet w tamte strony się nie wybierać bo co to za sens nawoływać do walki wręcz a szczur 60kg z nożem kuchennym od mamy ma wyjebane na wszystko. Tak to widzę.

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko
 • Dresiarz napisał:
 • 30.06.2017 22:48

Akurat debata GKS Bełchatów-GKS Jastrzębie młodymi adeptami kilka dni temu to nie farmazon.Zainteresowane strony jak będą chcieli to dadzą jakieś info ale z pewnością nie na tym forum.

Lato-2017 -turnieje kibicowskie itp !
 • lobik napisał:
 • 27.06.2017 10:12

Potwierdzi ktoś, letni turniej w ubiegły weekend, w zapasach pomiędzy GKS Bełchatów a GKS Jastrzębie, wygrana Bełchatowa?

Awanse/Spadki 2017
 • biohazard napisał:
 • 20.06.2017 11:06

Brawo dla GKS Jastrzębie, ekipa z potencjałem jednak niskie ligi mocno was ograniczały, teraz może być tylko lepiej. Pozdrawiam

Awanse/Spadki 2017
 • obiektywnyFAN napisał:
 • 17.06.2017 16:00

GKS Jastrzębie praktycznie z awansem do 2 ligi, po pierwszej połowie prowadzą 3:0.

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
 • PatrykROW napisał:
 • 11.05.2017 22:45

Niech ktoś mi to wytłumaczy.

GKS Jastrzębie Zdrój. Wpierw się wożą z chłopami z fan clubów Ruchu Chorzów, mimo iż są OBPNS ( ostatni bastion polskości na śląsku ) później kontakt się urywa, a mimo to paru chłopa jeździ na mecze Ruchu, a chłopy z Ruchu jednocześnie się śmieją z Jastrzębia bo z nie jednym gadałem na te tematy i mówią że Jastrzębie dla nich już nie jest jakąś z ekip która miała by jakiekolwiek wpływy na śląsku wręcz przeciwnie skupisko ludzi lekkich obyczajów.

Proszę osoby z KWK Chwałowice i wiad. na priv.

Kibiców jakiego klubu lubisz bądź szanujesz.
 • MFC05 napisał:
 • 07.05.2017 00:57

Widzew Łódź-prywatne kontakty
Ruch Chorzów-konkretna ekipa
Góral Żywiec- prywatne kontakty dobra ekipa
Raków Częstochowa-zawsze lubiłem tą ekipę
Lechia Gdańsk-charakterna Banda
GKS Jastrzębie-zawsze lubiani przeze mnie
Śląsk Wrocław-Najlepsi na dolnym śląsku honorowa ekipa

Awanse/Spadki 2017
 • ZnanyNaReprze napisał:
 • 03.05.2017 10:21

Jeśli chodzi o awanse do 2 ligi

grupa I - ŁKS, tyle samo punktów co Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
grupa II - Gwardia, tyle samo punktów co Bałtyk i rezerwy Lecha
grupa III - GKS Jastrzębie, 6 punktów przewagi
grupa IV - na czele jest KSZO, tyle samo punktów co Motor

Wszystko wygląda zajebiście

Czarnogóra - POLSKA 26.03.17 (niedziela)
 • bobrowy staw napisał:
 • 31.03.2017 14:36

Cieszy widok, że małe bandy tak mocno wspierają reprezentacje szkoda że nie widać takiego zaangażowania u większych, ale może i też plus bo chyba szybciej by się pozabijali niż stali koło siebie, ale skoro Odra Wodzisław potrafi siedzieć obok GKS Jastrzębie a raczej te dwie ekipy do siebie miłością nie pajaja.

Czarnogóra - POLSKA 26.03.17 (niedziela)
 • nagi napisał:
 • 30.03.2017 19:31

witam,w porównaniu do 2012 roku było to wyjazd bardzo spokojny,w pobliżu stadionu Zawisza z ŁKSem przegania kilku miejscowych,chwilę wcześniej Czarnogórcy kroją 2 szaliki dla Januszy co pobudza do działania mieszaną ekipę która stoi pod stadionem,szybka reakcja Policji i spokój,na meczu delikatna napinka i to by było tyle....
w końcu ogarnięty doping przez Gwardię Koszalin i Górnka Wałbrzych
oprócz w/w widziane ekipy
Chełmianka & Motor
Odra Wodzisław
Legion Piła
GKS Jastrzębie
Polonia Świdnica
Chrobry
Radomiak
GKS Tychy

< Poprzednie Następne >

Najbliższe mecze

Sobota, 25.11.2017
13:00 GKS 1962 Jastrzębie - Gryf Wejherowo

Wyniki

Sobota, 18.11.2017
16:00 MKS Kluczbork 0-1 GKS 1962 Jastrzębie
Sobota, 11.11.2017
13:00 Gwardia Koszalin 0-2 GKS 1962 Jastrzębie
Sobota, 04.11.2017
13:00 GKS 1962 Jastrzębie 2-1 ROW 1964 Rybnik
Sobota, 28.10.2017
13:00 Legionovia Legionowo 0-2 GKS 1962 Jastrzębie
Sobota, 21.10.2017
14:00 GKS 1962 Jastrzębie 3-1 Rozwój Katowice
Sobota, 14.10.2017
15:00 Siarka Tarnobrzeg 0-2 GKS 1962 Jastrzębie
Sobota, 07.10.2017
15:00 GKS 1962 Jastrzębie 1-2 Garbarnia Kraków
Niedziela, 01.10.2017
17:00 Radomiak Radom 1-1 GKS 1962 Jastrzębie
Sobota, 23.09.2017
15:00 GKS 1962 Jastrzębie 1-1 Wisła Puławy
Sobota, 16.09.2017
16:00 Warta Poznań 1-0 GKS 1962 Jastrzębie
Sobota, 09.09.2017
16:00 GKS 1962 Jastrzębie 2-1 Olimpia Elbląg
Sobota, 02.09.2017
16:00 ŁKS Łódź 1-1 GKS 1962 Jastrzębie
Sobota, 26.08.2017
17:00 GKS 1962 Jastrzębie 2-1 Znicz Pruszków
Sroda, 23.08.2017
17:30 GKS 1962 Jastrzębie 2-0 GKS Bełchatów
Sobota, 19.08.2017
17:00 Stal Stalowa Wola 0-2 GKS 1962 Jastrzębie
Sobota, 12.08.2017
17:00 GKS 1962 Jastrzębie 0-0 Błękitni Stargard
Sobota, 05.08.2017
16:00 Gryf Wejherowo 0-2 GKS 1962 Jastrzębie
Sobota, 29.07.2017
18:00 GKS 1962 Jastrzębie 5-1 MKS Kluczbork