Fani Ruchu wspierają klub finansowo

Kibice Ruchu znowu wsparli klub finansowo

Fot. Michal Dubiel/REPORTER/EastNews
Piro Shop
2020-07-06

Stowarzyszenie Kibiców Wielki Ruch wspiera klub finansowo

Kibice Ruchu Chorzów ze Stowarzyszenia Wielki Ruch nie przestają wspierać klubu na każdym polu, także tym finansowym. Jak kiedyś zapowiedzieli, tak zrobili i przekazali darowiznę w wysokości aż 20 tys. złotych. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami środki te mają zostać przeznaczone na doposażenie siłowni klubowej oraz zakup nowego stroju dla klubowej maskotki, Adlera.

Ponadto zarządy Ruchu Chorzów oraz Stowarzyszenia Kibiców Wielki Ruch ustaliły na spotkaniu, że od tej pory kibice będą co kwartał wspierać klub darowiznami finansowymi. Jednocześnie w dalszym ciągu to kibice będą decydować na co te środki będą przeznaczane. Wstępnie taka forma wsparcia klubu przez fanów ma obowiązywać do końca roku, ale w przyszłości być może zostanie przedłużona. 

Warto wspomnieć jeszcze, że Stowarzyszenie Kibiców Wielki Ruch przekazało też 10 tys. złotych na Uczniowski Klub Sportowy Ruch Chorzów. Te środki są formą nagrody od kibiców za wywalczenie przez drużynę awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Z takimi kibicami chorzowska piłka nożna, nawet pomimo trudności, nigdy całkowicie nie zginie.